Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - X1190 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/108121-machete-lucru-x1190.html)

Darius DMS 20-08-09 13:31

Re: Machete in lucru - X1190
 
mama ce tare e.....imi place body chit-ul......mai pui plasa la aerisiri si mai finisezi si gata bibiu.....bafta;)

X1190 20-08-09 22:34

Re: Machete in lucru - X1190
 
Quote:

Originally Posted by Darius DMS (Post 2572234)
mama ce tare e.....imi place body chit-ul......mai pui plasa la aerisiri si mai finisezi si gata bibiu.....bafta;)

am o intrebare...cum sa pun plasa?:( habar nu am...mersi de apreciere...nu a iesit foarte OK,dar merge zic eu...primul tuning pe 1/24:D

alexu_bad_boy 21-08-09 00:18

Re: Machete in lucru - X1190
 
eu zic ca le-ai facut cam evazate spoilerele dar e bine ca te inveti si asa poti sa faci din ce in ce mai frumoase......succes

lopez23 21-08-09 09:16

Re: Machete in lucru - X1190
 
Super tari!!! felicitari bafta la viitoarele proiecte .

X1190 23-08-09 10:53

Re: Machete in lucru - X1190
 
3 Attachment(s)
inca 3 poze:D

Darius DMS 23-08-09 14:27

Re: Machete in lucru - X1190
 
bai ce bine arata....bafta in continuare.....

X1190 23-08-09 18:48

Re: Machete in lucru - X1190
 
acum nu ramane decat sa ma duc dupa 31 la vopsit cu ea:D...mersi de aprecieri;)

manu_96xls 23-08-09 19:59

Re: Machete in lucru - X1190
 
Quote:

Originally Posted by Darius DMS (Post 2579280)
bai ce bine arata....bafta in continuare.....

Glumești, nu?

Quote:

Originally Posted by X1190 (Post 2579812)
acum nu ramane decat sa ma duc dupa 31 la vopsit cu ea:D...mersi de aprecieri;)

Eu zic să te mai gāndești și să o refaci. Spoilerele alea sunt aproape mai īnalte decāt mașina stock, iar cel de față se poate numi cu ușurință plug pentru zăpadă.
E păcat să o vopsești īn halul īn care e acum.
Ps: o mașină nu se trāntește la pămānt din spoilere și praguri.;)

coman razvan 23-08-09 20:36

Re: Machete in lucru - X1190
 
Pot sa te intreb cam ce roti vrei sa ii pui? De tractor? :)

X1190 24-08-09 10:37

Re: Machete in lucru - X1190
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2580047)
Pot sa te intreb cam ce roti vrei sa ii pui? De tractor? :)

nu...de masina;)

coman razvan 24-08-09 17:19

Re: Machete in lucru - X1190
 
Pune o poza cu rotile puse provizoriu pe masina! :)

L4uR 24-08-09 23:16

Re: Machete in lucru - X1190
 
nu are rost sa va contraziceti :)))....daca omu nu isi da seama inseamna ca nu doare prostia....

2fast4u_DK 26-08-09 21:06

Re: Machete in lucru - X1190
 
3 Attachment(s)
Cum ziceau baietii de mai sus...cam prea exagerat body kitul...dar sa nu fi muncit degeaba incearca sa o faci ca unul dintre "delicventii" din filmul cars...uite un exemplu:arrow:

X1190 27-08-09 10:49

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2582305)
Pune o poza cu rotile puse provizoriu pe masina! :)

acum ...uite poza

apropo...sunt la primul tuning pe o macheta 1/24...incerc sa o fac cat mai bine...;)

X1190 27-08-09 16:38

Re: Machete in lucru - X1190
 
3 Attachment(s)
Poze noi cu Skoda ... am dat-o cu grund...


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning