![]() |
Re: Machete in lucru - X1190
mama ce tare e.....imi place body chit-ul......mai pui plasa la aerisiri si mai finisezi si gata bibiu.....bafta;)
|
Re: Machete in lucru - X1190
Quote:
|
Re: Machete in lucru - X1190
eu zic ca le-ai facut cam evazate spoilerele dar e bine ca te inveti si asa poti sa faci din ce in ce mai frumoase......succes
|
Re: Machete in lucru - X1190
Super tari!!! felicitari bafta la viitoarele proiecte .
|
Re: Machete in lucru - X1190
3 Attachment(s)
inca 3 poze:D
|
Re: Machete in lucru - X1190
bai ce bine arata....bafta in continuare.....
|
Re: Machete in lucru - X1190
acum nu ramane decat sa ma duc dupa 31 la vopsit cu ea:D...mersi de aprecieri;)
|
Re: Machete in lucru - X1190
Quote:
Quote:
E păcat să o vopsești īn halul īn care e acum. Ps: o mașină nu se trāntește la pămānt din spoilere și praguri.;) |
Re: Machete in lucru - X1190
Pot sa te intreb cam ce roti vrei sa ii pui? De tractor? :)
|
Re: Machete in lucru - X1190
Quote:
|
Re: Machete in lucru - X1190
Pune o poza cu rotile puse provizoriu pe masina! :)
|
Re: Machete in lucru - X1190
nu are rost sa va contraziceti :)))....daca omu nu isi da seama inseamna ca nu doare prostia....
|
Re: Machete in lucru - X1190
3 Attachment(s)
Cum ziceau baietii de mai sus...cam prea exagerat body kitul...dar sa nu fi muncit degeaba incearca sa o faci ca unul dintre "delicventii" din filmul cars...uite un exemplu:arrow:
|
1 Attachment(s)
Quote:
apropo...sunt la primul tuning pe o macheta 1/24...incerc sa o fac cat mai bine...;) |
Re: Machete in lucru - X1190
3 Attachment(s)
Poze noi cu Skoda ... am dat-o cu grund...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning