Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   30-2 mai Poze filme tot ce vreti! (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1078-30-2-poze-filme-vreti.html)

EvLSant0S 05-05-04 20:10

off ce ciuda imi e... nu imi merg filmuletzele :(

alcor 05-05-04 21:52

Filmulete si poze de la mare
 
Eu am teava la inet, si am luat toate pozele si filmuletele de la mare.
Inscriptionez un CD, apoi il pun la dispozitie sa va faceti o copie (valabil pentru cei din B.) Ne intalnim la o intersectie si va fac pe loc o copie daca aveti un CD blank pe la voi. :wink:

alex_maxx 05-05-04 22:23

...le-am luat si eu pe toate ..sun super tare ...dk nu ieseau tarani aia de la mijloc in fata ..ieseau super!!...oricum sunt marfa rau ....baieti voi cred k aveti probleme cu codecurile!!...mie imi merg perfect!! :peace: :wave:

MC Mate 05-05-04 22:50

Eu astept filmul de la Bogdan (FUG).Este un filmulet f dragut realizat in portul Tomis.Cine e in film?Va las pe voi sa vedeti.Asa k Bogdane baga si u filmu mai repede k vreau neaaparat sa-l bag pe hard.Respekt

alex_maxx 05-05-04 22:56

:wave: pt filmul lui Bogdan trebuie sa mai asteptam ..asa a zis ...
..cat despre cine era in Film...dk nu ai fost acolo o sa vezi ..!!..dk ai fost stii cine era :D

MC Mate..parca erai acolo..sau ai plecat inainte de filmare :D?? :peace:

EvLSant0S 06-05-04 01:09

Ca sa nu moara baietasii astia :) o sa dezvalui eu :) , e vorba de SIERRA v12... :) scotzand Flacarari pe tzeviile de esapament... si dand cerculetze :) , tinetzi minte ma romanilor ca masinutza are cutie automata... :) si rupe si asa cum e... so... hai facem cheta sa ii puna o cutie manuala , as da toti bani care ii am , sa vad masinutza aia cu cutiutza manuala....

bogdan 06-05-04 09:33

baieti la film se lucreaza putin ca trebuie sa umblu cu caseta sa o transfer si alte alea dar o sa-l pun cat de curand promit.

Psycho 06-05-04 10:15

santos ia`ti nishte codec`uri mai bune k alea nu sunt bune d`aia ti se opreshte imaginea ...

EvLSant0S 06-05-04 13:11

pai am ace mega codecs sau ceva de genul asta... imi recomanzi altceva?

dogarel 06-05-04 13:35

Cauta si tu o varianta mai noua.

ZoliaT 06-05-04 16:35

Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
pai am ace mega codecs sau ceva de genul asta... imi recomanzi altceva?

e f bun ala ... eu iti recomand un reinstall de windows

Lucian 06-05-04 16:45

Cu riscul de a deveni stresant mai incerc inca o data : Nu are nimeni filmuletul cu acea cursa dintre Daciile Liberta si Break cu tot cu final (macar audio daca nu a focalizat camera) ?

ZoliaT 06-05-04 16:57

cursa 12

da-o jos din galeria video a cursei de la saturn

BogdanSHA 06-05-04 17:56

1 Attachment(s)
Picatura care a umplut paharul organizarii defectuoase...
Ah - niste explicatii - in MG este Sebastian care intorcea din 3 manevre la 1om de sosire :shock: .
Hehe, din 3 manevre n-am mai intors de vreo 4 ani. E o chestie de finete _zic eu_ intoarcerea din doar 2 manevre. Un sofer adevarat cred k e un \"finutz\" :wink:

MC Mate 06-05-04 21:31

Alex eu am fost acolo cand s-a filmat dar ziceam pt ceilalti.Astept filmul.Respekt


All times are GMT +2. The time now is 20:37.

- Copyright 2026 4Tuning