![]() |
off ce ciuda imi e... nu imi merg filmuletzele :(
|
Filmulete si poze de la mare
Eu am teava la inet, si am luat toate pozele si filmuletele de la mare.
Inscriptionez un CD, apoi il pun la dispozitie sa va faceti o copie (valabil pentru cei din B.) Ne intalnim la o intersectie si va fac pe loc o copie daca aveti un CD blank pe la voi. :wink: |
...le-am luat si eu pe toate ..sun super tare ...dk nu ieseau tarani aia de la mijloc in fata ..ieseau super!!...oricum sunt marfa rau ....baieti voi cred k aveti probleme cu codecurile!!...mie imi merg perfect!! :peace: :wave:
|
Eu astept filmul de la Bogdan (FUG).Este un filmulet f dragut realizat in portul Tomis.Cine e in film?Va las pe voi sa vedeti.Asa k Bogdane baga si u filmu mai repede k vreau neaaparat sa-l bag pe hard.Respekt
|
:wave: pt filmul lui Bogdan trebuie sa mai asteptam ..asa a zis ...
..cat despre cine era in Film...dk nu ai fost acolo o sa vezi ..!!..dk ai fost stii cine era :D MC Mate..parca erai acolo..sau ai plecat inainte de filmare :D?? :peace: |
Ca sa nu moara baietasii astia :) o sa dezvalui eu :) , e vorba de SIERRA v12... :) scotzand Flacarari pe tzeviile de esapament... si dand cerculetze :) , tinetzi minte ma romanilor ca masinutza are cutie automata... :) si rupe si asa cum e... so... hai facem cheta sa ii puna o cutie manuala , as da toti bani care ii am , sa vad masinutza aia cu cutiutza manuala....
|
baieti la film se lucreaza putin ca trebuie sa umblu cu caseta sa o transfer si alte alea dar o sa-l pun cat de curand promit.
|
santos ia`ti nishte codec`uri mai bune k alea nu sunt bune d`aia ti se opreshte imaginea ...
|
pai am ace mega codecs sau ceva de genul asta... imi recomanzi altceva?
|
Cauta si tu o varianta mai noua.
|
Quote:
|
Cu riscul de a deveni stresant mai incerc inca o data : Nu are nimeni filmuletul cu acea cursa dintre Daciile Liberta si Break cu tot cu final (macar audio daca nu a focalizat camera) ?
|
cursa 12
da-o jos din galeria video a cursei de la saturn |
1 Attachment(s)
Picatura care a umplut paharul organizarii defectuoase...
Ah - niste explicatii - in MG este Sebastian care intorcea din 3 manevre la 1om de sosire :shock: . Hehe, din 3 manevre n-am mai intors de vreo 4 ani. E o chestie de finete _zic eu_ intoarcerea din doar 2 manevre. Un sofer adevarat cred k e un \"finutz\" :wink: |
Alex eu am fost acolo cand s-a filmat dar ziceam pt ceilalti.Astept filmul.Respekt
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:37. |
- Copyright 2026 4Tuning