Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Audi A6 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/107726-audi-a6.html)

andrein 02-03-09 07:41

Re: Audi A6
 
<< valabila >>

andrein 05-03-09 09:15

Re: Audi A6
 
<< valabila >>

nikkon_kde 06-03-09 13:41

Re: Audi A6
 
poze se pot pune?

andrein 07-03-09 11:33

Re: Audi A6
 
pai sunt poze puse in pagina anterioara !!

mariusD 07-03-09 21:07

Re: Audi A6
 
vad ca ai masina la vanzare... si sunt si ceva specialisti care zic ca aduc masini in bani astia ma refer la noul model de a6... ce ma oftica pe mine specialistii astia care zic ca aduc si ca fac si ca nu`j ce .... oricum bafta la vanzare, si eu tot un A6 am... curand il inmatriculez... si mi s-a spus ca in bani care i-am dat imi luam din RO deja inmatriculat... dar... asa sunt carcotasi... oricum bafta la vanzare.. super masina

Alex 08-03-09 15:47

Re: Audi A6
 
Te-ar interesa un schimb cu https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/98130-schimb-audi-a4-2-5tdi-quattro-132-kw.html ?

andrein 09-03-09 07:25

Re: Audi A6
 
@ Alex: sorry, dar nu accept schimburi. Vreau sa im iau noul model de A6.

@mariusD: asa multi zic multi ..dar in realitate cand e de facut ceva ..se gasesc motive. Si legat de cei care zic ca aduc A6 model nou in banii aia ..nu as dori la nimeni sa aiba o astfel de masina ... pt ca stim cu totii prin ce a trecut ! Si in plus nu va avea in veci o multitudine de optiuni asa cum imi doresc eu !

Am mai zis si mai sus: daca o dau la cineva pasionat care sa aiba grija de ea in continuare e ok, daca nu ..atunci o tin !

andrein 11-03-09 07:27

Re: Audi A6
 
<< valabila >>

andrein 12-03-09 09:03

Re: Audi A6
 
4 Attachment(s)
masina de nefumator !!! Adica scrumierele sunt virgine ... E un lux si asta sa fii primul care sa iti bagi tigara in "ea"

mariusD 12-03-09 17:34

Re: Audi A6
 
Quote:

Originally Posted by andrein (Post 2130795)
@ Alex: sorry, dar nu accept schimburi. Vreau sa im iau noul model de A6.

@mariusD: asa multi zic multi ..dar in realitate cand e de facut ceva ..se gasesc motive. Si legat de cei care zic ca aduc A6 model nou in banii aia ..nu as dori la nimeni sa aiba o astfel de masina ... pt ca stim cu totii prin ce a trecut ! Si in plus nu va avea in veci o multitudine de optiuni asa cum imi doresc eu !

Am mai zis si mai sus: daca o dau la cineva pasionat care sa aiba grija de ea in continuare e ok, daca nu ..atunci o tin !

asa e...

andrein 16-03-09 07:24

Re: Audi A6
 
<< VALABILA >>

andrein 19-03-09 12:12

Re: Audi A6
 
Stare impecabila, accept orice test !

andrein 21-03-09 10:32

Re: Audi A6
 
<< Valabila >>

andrein 23-03-09 08:28

Re: Audi A6
 
<< Valabila >>

andrein 25-03-09 12:02

Re: Audi A6
 
<< Valabila >>


All times are GMT +2. The time now is 06:15.

- Copyright 2026 4Tuning