Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane stricate ( defecte ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107663-cumpar-telefoane-stricate-defecte.html)

razvanik_89 09-03-09 21:57

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 2123476)
Niste dummy-uri de sony-ericsson nu vrei pentru carcase?
Modele noi.

nu am ce face cu ele , ms ! up

SAX1987 09-03-09 22:09

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Eu ti-am oferit un K1, te intereseaza sau nu?

Daniel_Toa 10-03-09 06:46

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Ne poate am enumerat anterior atatea telefoane si nimic nimic, pe tine te intereseaza sa cumperi telefoane stricate ? sau ai doar placearea de a avea un topic deschis ?

uncazan 10-03-09 16:09

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut...am si eu:
-2 nokia 6230
-samsung e720
-panasonic gd 55
-siemens pe sina
- ngage cu display spart....



Astept sa ma contactezi!

stefanUTzZzu 04-06-09 20:36

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
2 Attachment(s)
Am o palsa de telefoane .. Si noi si vechi .. Nu stiu exact ce au .. Vezi daca te
intereseaza ceva .. Am pus poza . Primele 3 merg [Sagemul are displayul spart ]

justlolman 12-07-09 02:16

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am eu un Sony Ericsson k300i care nu arata tocmai bine si nu are baterie (s-a umflat). Cat dai pe el?

redbull2007 12-07-09 21:40

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am 2 tel`ul 6280 la unu e plaka si la unu banda ... cat oferi pe aman2 . ? astept Pm !

Slim29 17-07-09 19:58

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
te intereseaza un 6300 cu display ars sau cv de genu .. dar numai merge??

TaZzY E30 12-08-09 09:53

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un Sony Ericsson V630i....display spart si probleme q tastele:D.....

dj_viruss 06-09-09 12:50

Re: telefoane stricate
 
mai ai telefoanele?(d900,k300,k700)
contacteaza-ma id: dj_viruss90

alin_orghici 09-10-09 11:00

Re: telefoane stricate
 
salut m-ar interesa samsung d900 cat ceri pe el?

alin_orghici 09-10-09 11:00

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
contacteazama daca mai ai telefonul la id alin_orghici

tot_costel 19-10-09 09:46

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut .. am un tel samsung E 800, panglica stricata plus mufa in care intra panglica, in rest e ok
pret 50 ron

tot_costel 19-10-09 09:49

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut .. am un tel samsung E 800, panglica stricata plus mufa in care intra panglica, in rest e ok
pret 50 ron
id tot_costel

Catalin-bz 21-10-09 14:41

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un Samsung D900i display spart,si un nec N341i nu porneste cat oferi pe ele....astept PM


All times are GMT +2. The time now is 16:05.

- Copyright 2026 4Tuning