![]() |
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
si la renault 5 sunt la fel scaunele...cel putin pe interior cu aripioarele laterale oarecum regabile...ma rog.."indoibile" :) poate te intereseaza niste jante pe 14...;)
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
ma intereseaza nu zic nu....insa raman cu interesul...k nu e banu'.
Ce J au ? K asa am si eu jante de aluminiu(din alea vechi ce e drept) ,insa sunt J 5.5 si nu se aseaza bine cauciucuri late |
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
Nu cunosc J dar nu sunt ceva exagerat,adica sunt stock le poti vedea in link'ul de mai jos! :)
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
4 Attachment(s)
in continuare...vreme urata....
am schimbat becurile de la bord cu led-uri. am pus leduri albastre,fara focalizare,impreuna cu cate o rezistenta la fiekre. Si in ciuda vremii,nu m-am putut abtine sa nu o pornesc nitzel sa fac vreo 2 ture (prin curte ).in plus i-am vopsit nitzel etrierii. pozele vorbesc..... |
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
Bun ajea...pimpin' :D
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
Tot respectul pt ceea ce faci, sper ca intr-o zi sa am timp si bani s-o fac si eu pe a mea cap-coada. Abia astept sa vad cum iese, spor la treaba!
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
vezi k te supraveghez de la distantza...ai grija,k stii k sunt cel mai sincer sh mai aprig critic al tau...pune mototul ala de 2ooo mai repede,,,
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
foarte frumos proiectul...spor la treaba in continuare, multa putere de munca, si finante cat cuprinde sa iasa o treaba cat mai buna:D
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
pauza...pauza...
mikai imi zicea sa nu ii mai pun bordul k ar arata belea fara. evident ,cu volanul,comenzile cruciale si niste indicatoare clasice cat mai putine(probabil turometrul,apa,uleiul).recunosc k m-a trecut prin cap sa fac asta,dar m-am razgandit. am reusit sa reconditionez bordul si sa il montez(fara toate comenzile deocamdata) mi-au trebuit 2 sprayuri de vopsea neagra semilucioasa si unul de lac,smirgel de 220 si de 500.rabdare si tutun.(si tot nu a iesit cum ma astepatm,insa evident mai bine). poze... |
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
4 Attachment(s)
inainte.....
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
6 Attachment(s)
dupa.....
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
pozele de dupa nu sunt reusite ...incerc sa mai fac cateva sa evidentiez reusita.
repet k am incercat sa reconditionez cu ce s-a putut de la ea,asa k sa nu aud k n-a iesit satisfacator... |
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
frumos,o readuci la viata.bafta la restaurat si bani cati va trebui.
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
succes cu proiectul... chiar arata mai bine interiorul... si culoarea masinii eu zic ca e frumoasa... bafta.
|
Re: RENAULT FUEGO 1.6 GTS 1985
spor la treaba
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:41. |
- Copyright 2026 4Tuning