Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Intrebare simpla de chestionar! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/10691-intrebare-simpla-chestionar.html)

Gabi 09-12-05 09:49

1 Attachment(s)
Santos, cred ca la cea in chenar galben se referea :)

andrey2003 09-12-05 10:31

lol :D da era poza asta si color nu alb-negru... :? dak o gasesc o pun:D sa dezvaluim misterul cu masina rosie

Michael 09-12-05 10:54

sec

needBrain 09-12-05 12:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Santos, cred ca la cea in chenar galben se referea :)

uite mah,cineva care stie legislatie :lol:
apropo,alta intrebare:soferii profesionisti pe ce culoare a semaforului trec?
si pe care se opresc? :lol:

RoSonic 09-12-05 15:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BASU\"
astia mai vor sa puna si camere de filmat la toate stopurile.... pentru ce sa puna??

Pai o camera acolo dadea amenzi la greu... pentru treaba din legislatie cu \"blocatul interesctiei\"... deci era rost de $$$ :lol:

mike20 09-12-05 17:48

primul va trece un puradel de la masina la masina pt a le spala parbrizu cu apa luata din baltoaca de pe prima banda...si apoi dupa el vor trece toti soferii cu cate o bata in mana..sperand sa`l prinda si sa`i dea o recompensa :bat:

claudiu lucian 09-12-05 22:10

pai faza cu mashina rosie era d kterink dak nu v-ati prins.k si faza cu blonda, k si faza cu intrebarea sau raspunsu cu tancu' si submarinu si... :oops:

needBrain 09-12-05 22:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"claudiu lucian\"
pai faza cu mashina rosie era d kterink dak nu v-ati prins.k si faza cu blonda, k si faza cu intrebarea sau raspunsu cu tancu' si submarinu si... :oops:

pai logic ca era de katerinka......d'ohhh 8)

Skillzu 09-12-05 22:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Santos, cred ca la cea in chenar galben se referea :)

uite mah,cineva care stie legislatie :lol:
apropo,alta intrebare:soferii profesionisti pe ce culoare a semaforului trec?
si pe care se opresc? :lol:

pai profesionistii( eu stiam meseriasii) trec pe rosu (sunt meseriasi) si se opresc la verde....k daca trce vre-un meserias? :lol: :lol: :lol: :P

BMWPower 09-12-05 23:47

Re: Intrebare simpla de chestionar!
 
Quote:

Originally Posted by \"BMWPower\"
Aceasta intrebare va poate cadea la examenul scris, aviz celor ce vor permis :D

Sper sa nu-i cada cuiva la traseu faza asta ca a pus-o
Toate ca toate, offtopic acum, ce dracu sa fac ca m-a prins flama de sudura aseara cand ma uitam la american chopper pe discovery, suda Vinnie la bike acolo si eu ca fraieru m-am benoclat chiar in sudura si nu mai pot de ochi :shock: , nici nu mai diclesc bine, uite am ajuns sa ma citez singur.

Skma 10-12-05 08:52

Ma ce e important e ca tipa aia din afise rade de toti :lol: :lol: cica uitate si la astia ce au facut !1 :lol: :lol:

Mustang 10-12-05 10:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Santos, cred ca la cea in chenar galben se referea :)

uite mah,cineva care stie legislatie :lol:
apropo,alta intrebare:soferii profesionisti pe ce culoare a semaforului trec?
si pe care se opresc? :lol:

pai profesionistii( eu stiam meseriasii) trec pe rosu (sunt meseriasi) si se opresc la verde....k daca trce vre-un meserias? :lol: :lol: :lol: :P

eu stiam tot cu profii :P


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning