![]() |
Re: Maybach 57 by FAB Design
masina serioasa :)
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
eu zic ca maybach-ul e o masina care nu trebuie tunata...eventual doar niste jante faine....in concluzie mine nu imi place...dar fiecare persoana vede lucrurile in felul ei..asa ca....
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
mie nu-mi place ... :| ... si nici culoarea
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
frumoasa masina dar sincer nu este pt noi nai nici o satisfactie cu asa masina la 2500kg nustiu ce ai putea face decat sa stai in spate si cu o blonda cam atat in rest frumoasa masina si marfa culoarea dar trebui sa fi vrun GIGI ca sa poti unbla cu ranga in caz de acident
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
arata bine kitul, da frate, in nici un caz pe maybach
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
este foarte urata!!!LOL
bataie de joc.... |
Re: Maybach 57 by FAB Design
oare nea gigi nu isi face asa ceva ?? :))
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
este mai frumos cl
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
eu zic k arata destul de bine,pica bine si culoarea....nu prea se preteaza sa tunezi un maybach dar asta este reusit...
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
Frumos, fara crom, spinners si alte comicarii de genu asta, o masina destul de dezirabila.
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
ce porcarie de culoare...rama aia de la faruri parca e din banda adeziva si arata ca dracu :| Ce pana mea sa tunezi un Maybach...poate la motor :| in cazu in care esti maniac...da pe afara trebuie sa fi cam dement sa o faci :| Deja ma doare capu...Nu ma omor dupa masina asta nici stock dar totusi..kitu asta e facut sa o urateasca si mai mult
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
TIGANIE PAREAREA MEA. ALBASTRUL ALA NU E PENTRU MAYBACH. lumea e obsedata de kituri... nu la orice masina ii sta bine cu kit cu atat mai putin pe maybach.numai vreun arab tampit poate sa faca asa ceva.maine o sa vedem si rolls cu bodykit ....
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
arata bine bine chiar ii vine manusa kitul dar parca mai frumos e CL ala alb..
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
Tuningul nu cunoaste limite. Insa gustul da. Din fericire, insa, acest exemplar este departe de a ajunge la limita bunului gust. Este o masina frumoasa, in ciuda culorii extrem de prost aleasa.
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
sincer nu imi place,parerea mea e ca trebuia sa o lasa asa ..daca si la maybach mai baga tuning ...:sad:e una din cele mai scumpe masini din clasa de lux, au stiut ei mai bine ce au facut.....oricum:sad:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:30. |
- Copyright 2026 4Tuning