Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Maybach 57S by FAB Design (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/106712-maybach-57s-by-fab-design.html)

bulanel 29-01-09 14:26

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
masina serioasa :)

mihai_marian 29-01-09 14:49

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
eu zic ca maybach-ul e o masina care nu trebuie tunata...eventual doar niste jante faine....in concluzie mine nu imi place...dar fiecare persoana vede lucrurile in felul ei..asa ca....

adrian_tl30 29-01-09 14:56

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
mie nu-mi place ... :| ... si nici culoarea

sparly 29-01-09 14:58

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
frumoasa masina dar sincer nu este pt noi nai nici o satisfactie cu asa masina la 2500kg nustiu ce ai putea face decat sa stai in spate si cu o blonda cam atat in rest frumoasa masina si marfa culoarea dar trebui sa fi vrun GIGI ca sa poti unbla cu ranga in caz de acident

shu.lee 29-01-09 15:15

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
arata bine kitul, da frate, in nici un caz pe maybach

BRAVO 29-01-09 15:17

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
este foarte urata!!!LOL
bataie de joc....

iviTe 29-01-09 15:23

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
oare nea gigi nu isi face asa ceva ?? :))

ROBERT_88ROB 29-01-09 15:28

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
este mai frumos cl

marian_tgv 29-01-09 15:47

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
eu zic k arata destul de bine,pica bine si culoarea....nu prea se preteaza sa tunezi un maybach dar asta este reusit...

the_one_and _only 29-01-09 16:08

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
Frumos, fara crom, spinners si alte comicarii de genu asta, o masina destul de dezirabila.

ady` 29-01-09 16:41

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
ce porcarie de culoare...rama aia de la faruri parca e din banda adeziva si arata ca dracu :| Ce pana mea sa tunezi un Maybach...poate la motor :| in cazu in care esti maniac...da pe afara trebuie sa fi cam dement sa o faci :| Deja ma doare capu...Nu ma omor dupa masina asta nici stock dar totusi..kitu asta e facut sa o urateasca si mai mult

dede20 29-01-09 17:59

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
TIGANIE PAREAREA MEA. ALBASTRUL ALA NU E PENTRU MAYBACH. lumea e obsedata de kituri... nu la orice masina ii sta bine cu kit cu atat mai putin pe maybach.numai vreun arab tampit poate sa faca asa ceva.maine o sa vedem si rolls cu bodykit ....

adrian78bmw 29-01-09 18:11

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
arata bine bine chiar ii vine manusa kitul dar parca mai frumos e CL ala alb..

SAVYN 29-01-09 23:03

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
Tuningul nu cunoaste limite. Insa gustul da. Din fericire, insa, acest exemplar este departe de a ajunge la limita bunului gust. Este o masina frumoasa, in ciuda culorii extrem de prost aleasa.

adiandrei 29-01-09 23:26

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
sincer nu imi place,parerea mea e ca trebuia sa o lasa asa ..daca si la maybach mai baga tuning ...:sad:e una din cele mai scumpe masini din clasa de lux, au stiut ei mai bine ce au facut.....oricum:sad:


All times are GMT +2. The time now is 16:30.

- Copyright 2026 4Tuning