Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Vand sonda Lambda cu 4 fire (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/106458-vand-sonda-lambda-4-fire.html)

Geo_ZGA 20-03-09 07:44

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Valabil.... 149ron... jumate din pretul de magazin.

Geo_ZGA 23-03-09 10:01

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Uppppppppp

Geo_ZGA 25-03-09 10:13

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
140 ron sonda Lambda aproape noua.... e 300 ron in magazin.

Geo_ZGA 28-03-09 11:31

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Uppp.... pretul scade la 135 ron.

Geo_ZGA 30-03-09 10:25

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Upppp

Geo_ZGA 02-04-09 11:33

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Si iar sus...

Geo_ZGA 05-04-09 12:24

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
130 ron sonda lambda

Geo_ZGA 09-04-09 07:41

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
sus cu sonda... 300ron in magazin (acum cateva luni)... 130ron la mine.

Geo_ZGA 13-04-09 08:24

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Uppp... 129 ron sonda Lambda.

Geo_ZGA 16-04-09 15:14

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Upppp!!!

Geo_ZGA 21-04-09 15:07

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Si iar uppp

Geo_ZGA 24-04-09 11:13

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Uppp... 120 ron sonda Lambda cu 4 fire.

Geo_ZGA 27-04-09 23:55

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
iar sus...

Geo_ZGA 02-05-09 05:40

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
119 ron sonda Lambda... in magazin era acum un an ~300 ron.

Geo_ZGA 05-05-09 07:49

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
valabil in continuare... negociabil.


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning