Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/105269-gp-limo-masina-curse-7-locuri.html)

dem_fuzl 20-01-09 21:29

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
sa faca cineva carucioru de supermarket de 10 metri lungime. la fel de mijto, da mult mai practic. ok, ca masina e tare, dar ..... si vad ca e inscrisa in circulatie, deci F1 street-legal?? interesant. da una off-road nu fac? ca aia ar fi ok in bucuresti ... si cred ca ar fi atre sa vezi una din asta la o nunta =))

Drag_Event_Addict 20-01-09 21:38

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
draga cu ce ducem copii azi la scoala =)))))) toti cei 7:)))

Silv1u 20-01-09 21:43

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
roller coaster :))

Mune 20-01-09 22:10

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
are si muzica .. se vad boxele in poze :))

DiavoLLo 20-01-09 22:53

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
cand nu ai ce face......iti faci de lucru.....ce bine e de ei.....cand ies la pensie ....au banii sa inventeze tot ce vor ca isi permit....iar la noi muncesti pana mori si nu iti permiti sa urci o masina de la 100 cp stocl la 180....ca te duce cat o masina noua

Psycho 21-01-09 00:53

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
daca mai avea un loc se conducea cu C-ul :)) ... vorbeam cu mazare sa ia 2 - 3 sa le puna in loc de 23 in mamaia ;)

SAX1987 21-01-09 01:14

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Cea mai mare prostie vazuta de mine in ultima vreme.

FreShhhy 21-01-09 08:14

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
ce rost are? te duci cu neamu' la curse ah? :|:|:|:|

allexutzzu 21-01-09 08:56

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
maxi-taxi :lol:

dolb 21-01-09 09:01

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
au incercat sa ii copieze pe-astia de au facut loganul de 7 locuri :)

pyttbull 21-01-09 09:49

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
tare ideea......

jipianu 21-01-09 10:01

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1997724)
au incercat sa ii copieze pe-astia de au facut loganul de 7 locuri :)

da ai dreptate aici...:-P:lol::lol:

SaIBoT 21-01-09 10:19

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Wtf....limo?Hai ca daca incerca si el un proiect cu 2 locuri era cu totul altceva si mai aproape de realitate,dar asa...7 locuri?Viteza probabil ca o va atinge in linie dreapta dar in nici un caz pe pista nu va fi buna!

SaIBoT 21-01-09 10:20

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Si a mai lucrat si 5 ani la ea.Bravo lui pt ambitie

BRAVO 21-01-09 11:33

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Doamne cata imaginatie/nebunie in lumea asta.....f tare omul ce sa zic,no comm...nu cred ca as fi putut sa ma gandesc la asa ceva !!!LOLOLOLOLOLOL


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2026 4Tuning