![]() |
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
sa faca cineva carucioru de supermarket de 10 metri lungime. la fel de mijto, da mult mai practic. ok, ca masina e tare, dar ..... si vad ca e inscrisa in circulatie, deci F1 street-legal?? interesant. da una off-road nu fac? ca aia ar fi ok in bucuresti ... si cred ca ar fi atre sa vezi una din asta la o nunta =))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
draga cu ce ducem copii azi la scoala =)))))) toti cei 7:)))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
roller coaster :))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
are si muzica .. se vad boxele in poze :))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
cand nu ai ce face......iti faci de lucru.....ce bine e de ei.....cand ies la pensie ....au banii sa inventeze tot ce vor ca isi permit....iar la noi muncesti pana mori si nu iti permiti sa urci o masina de la 100 cp stocl la 180....ca te duce cat o masina noua
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
daca mai avea un loc se conducea cu C-ul :)) ... vorbeam cu mazare sa ia 2 - 3 sa le puna in loc de 23 in mamaia ;)
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Cea mai mare prostie vazuta de mine in ultima vreme.
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
ce rost are? te duci cu neamu' la curse ah? :|:|:|:|
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
maxi-taxi :lol:
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
au incercat sa ii copieze pe-astia de au facut loganul de 7 locuri :)
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
tare ideea......
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Quote:
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Wtf....limo?Hai ca daca incerca si el un proiect cu 2 locuri era cu totul altceva si mai aproape de realitate,dar asa...7 locuri?Viteza probabil ca o va atinge in linie dreapta dar in nici un caz pe pista nu va fi buna!
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Si a mai lucrat si 5 ani la ea.Bravo lui pt ambitie
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Doamne cata imaginatie/nebunie in lumea asta.....f tare omul ce sa zic,no comm...nu cred ca as fi putut sa ma gandesc la asa ceva !!!LOLOLOLOLOLOL
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning