![]() |
Re: 2006 Ferrari FXX
nu pentru ca masina are o aerodinamica diferita de cea a bugattiului, facuta pentru circuit. Ai strica curba de putere cu turbou. Ai strica bunatate de Ferrari in principiu.
|
Re: 2006 Ferrari FXX
4 Attachment(s)
Habar n-aveam ca le face si in alte culori decat in rosu si negru...aruncati o privire:
|
Re: 2006 Ferrari FXX
Ma io kred ca masinile Ferrari ies din fabrica doar rosu, galben , si parca si negru ... Poate astea sunt revopsite :) nush sigur ... kre ka aberez :))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:36. |
- Copyright 2026 4Tuning