Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   2006 Ferrari FXX (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/10481-2006-ferrari-fxx.html)

GabiByte 13-06-06 21:31

Re: 2006 Ferrari FXX
 
nu pentru ca masina are o aerodinamica diferita de cea a bugattiului, facuta pentru circuit. Ai strica curba de putere cu turbou. Ai strica bunatate de Ferrari in principiu.

silviu_fxx 26-07-06 09:18

Re: 2006 Ferrari FXX
 
4 Attachment(s)
Habar n-aveam ca le face si in alte culori decat in rosu si negru...aruncati o privire:

sprinter 26-07-06 12:43

Re: 2006 Ferrari FXX
 
Ma io kred ca masinile Ferrari ies din fabrica doar rosu, galben , si parca si negru ... Poate astea sunt revopsite :) nush sigur ... kre ka aberez :))))


All times are GMT +2. The time now is 22:36.

- Copyright 2026 4Tuning