Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra) (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/104759-geamuri-electrice-astra-pot-pun-macarale-calibra-vectra.html)

sebastyan2001 31-05-09 11:06

Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
 
Daca astra f este in 4 usi merg macaralele de cielo si kadett, daca este in 2 usi merg macaralele de astra f gsi.

alex22das 31-05-09 11:29

Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
 
Quote:

Originally Posted by sebastyan2001 (Post 2367322)
Daca astra f este in 4 usi merg macaralele de cielo si kadett, daca este in 2 usi merg macaralele de astra f gsi.

aha , ok ... ms

astra sedan 09-01-11 17:26

Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
 
salut ,daca mai este cineva interesat (sau prietenii) am 2 macarale electrice de vectra b de fata ,le vand sau le schimb cu unele de astra f in 4 usi .

BeWaRe 10-01-11 13:55

Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
 
Macaralele de astra F in 2 usi nu merg pe kadett E in 2 usi..PROBAT

astra sedan 11-01-11 15:41

Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
 
eu am astra f nu kadet:shock:crezi k cele de vectra b merg adaptate pe astraf:?:

BeWaRe 12-01-11 12:13

Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
 
Salut imi pare rau dar nu stiu.Poti sa dai fata de usa jos la masina ta si sa compari macarale-le intre ele.Iti urez spor si bafta:)

astra sedan 12-01-11 20:34

Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
 
ok asta o sa fac ,dupa ce vad ce si cum revin cu pareri:-)

seatelo 19-01-11 09:21

Opel Tigra
 
Salut ,

Am si eu o problema la Tigra 1,6 16V ! La viteza mare (peste 90Km/h) sau la coborare in vale , mi se aprinde un bec pe bord ( pe tester s-o aratat a fi de la axul cu came ) iar dupa aprinderea beculetului , daca scot masina din viteza in timpul mersului , mi se opreste motorul ! Mi s-a zis ca s-ar putea sa fie un sensor ! Stiti careva ceva ? Ati mai patit careva asa ceva ?

astra sedan 21-01-11 17:51

Re: Opel Tigra
 
Quote:

Originally Posted by seatelo (Post 4000089)
Salut ,

Am si eu o problema la Tigra 1,6 16V ! La viteza mare (peste 90Km/h) sau la coborare in vale , mi se aprinde un bec pe bord ( pe tester s-o aratat a fi de la axul cu came ) iar dupa aprinderea beculetului , daca scot masina din viteza in timpul mersului , mi se opreste motorul ! Mi s-a zis ca s-ar putea sa fie un sensor ! Stiti careva ceva ? Ati mai patit careva asa ceva ?

imi pare rau nu te putem ajuta aici .nu ai postat corect :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning