![]() |
Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
Daca astra f este in 4 usi merg macaralele de cielo si kadett, daca este in 2 usi merg macaralele de astra f gsi.
|
Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
Quote:
|
Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
salut ,daca mai este cineva interesat (sau prietenii) am 2 macarale electrice de vectra b de fata ,le vand sau le schimb cu unele de astra f in 4 usi .
|
Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
Macaralele de astra F in 2 usi nu merg pe kadett E in 2 usi..PROBAT
|
Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
eu am astra f nu kadet:shock:crezi k cele de vectra b merg adaptate pe astraf:?:
|
Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
Salut imi pare rau dar nu stiu.Poti sa dai fata de usa jos la masina ta si sa compari macarale-le intre ele.Iti urez spor si bafta:)
|
Re: geamuri electrice astra F (pot sa pun macarale de calibra sau vectra)
ok asta o sa fac ,dupa ce vad ce si cum revin cu pareri:-)
|
Opel Tigra
Salut ,
Am si eu o problema la Tigra 1,6 16V ! La viteza mare (peste 90Km/h) sau la coborare in vale , mi se aprinde un bec pe bord ( pe tester s-o aratat a fi de la axul cu came ) iar dupa aprinderea beculetului , daca scot masina din viteza in timpul mersului , mi se opreste motorul ! Mi s-a zis ca s-ar putea sa fie un sensor ! Stiti careva ceva ? Ati mai patit careva asa ceva ? |
Re: Opel Tigra
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning