![]() |
Re:
Quote:
dap :D Comanche bike ...am vz episodu` le`am vz pe toate :D |
si eu
si mai mult de atat si in reluari de \"n\" ori :wink: |
mie nu prea imi plac de astia de la occ,majoritatea pieselor le cumpara!!!il pun pe vinny sau cum il cheama pe ala sa faca un rezervor sa taie o aripa la un capat,dupa aceea ii suna pe unii care vin sa ia piesele,le aduc aia gata aranjate si gata motocicleta :lol: :lol: :lol:
dar ies chiar bine motocicletele lor :) |
OCC
Au talent baieti astia ! :D Am vazut toate episoadele. Imi place ff mult VADUVA NEAGRA!!! :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning