Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   occ (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/10461-occ.html)

HoricutzWSR 02-12-05 17:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"flaviutza\"
o intrebare :
poza chopper_thumb[1].jpg e cumva proectul Camache ,asa-i ? ca nu pre imi dau seama bine din poza dar asa cred,nu?
cata munca a fost pt. rezervorul ei nici nu va inchipuiti .... si nu numai.


dap :D Comanche bike ...am vz episodu` le`am vz pe toate :D

flaviutza 02-12-05 17:10

si eu
si mai mult de atat si in reluari de \"n\" ori :wink:

shantzu 02-12-05 18:26

mie nu prea imi plac de astia de la occ,majoritatea pieselor le cumpara!!!il pun pe vinny sau cum il cheama pe ala sa faca un rezervor sa taie o aripa la un capat,dupa aceea ii suna pe unii care vin sa ia piesele,le aduc aia gata aranjate si gata motocicleta :lol: :lol: :lol:
dar ies chiar bine motocicletele lor :)

Ju!ceD 12-12-05 10:06

OCC
 
Au talent baieti astia ! :D Am vazut toate episoadele. Imi place ff mult VADUVA NEAGRA!!! :P


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning