Re: VW nostru
Quote:
Originally Posted by amphetamine
(Post 2006841)
sincer, mi se pare o blasfemie. sunt o persoana mai religioasa si tind sa cred ca cine a facut-o nu este o persoana prea stralucita... dar ma rog...
|
hmm...un vw freak de prin nemtia...p-astia nu prea cred ca ii intereseaza asa mult religia
berea, viteza si distractia mai de graba...
|