Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Black Art (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/104165-black-art.html)

Geox` 17-01-09 19:22

Re: Black Art
 
ms fain:-)

3S-FE 22-01-09 13:35

Re: Black Art
 
2 Attachment(s)
beemdabelew

3S-FE 23-01-09 15:57

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
poza originala apartine lui ra2, pe care o puteti vedea aici
https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/50745-fotografiile-noastre-randrey/page-31.html

Sonny 23-01-09 19:39

Re: Black Art
 
Wow. Asta chiar imi place.

leonard 23-01-09 20:36

Re: Black Art
 
da..chiar misto asta.
sincer chiar daca sunt fan al fotografiei putin editate sau intr-un mod natural ..lucrarile tale ies in evidenta... sunt non conformiste sa zic asha... si chiar plac ochiului unele.

Ingerasul99 23-01-09 20:51

Re: Black Art
 
Ai un stil aparte.

3S-FE 24-01-09 13:54

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
dupa o poza de acelasi ra2

sper sa nu se supere prea tare proprietarul ca i-am dat foc la masina ;)

3S-FE 03-02-09 16:21

Re: Black Art
 
2 Attachment(s)
o varianta pentru concursu din februarie

3S-FE 05-02-09 21:09

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
supra lui magnos

VaLeX 05-02-09 21:50

Re: Black Art
 
frumos frumos , bravo :) asta chiar'mi place :D

3S-FE 07-03-09 00:31

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
varianta finala pentru concurs

leonard 07-03-09 12:50

Re: Black Art
 
super super tare frate

3S-FE 11-03-09 22:21

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
:shock:

maD_angel 15-03-09 17:37

Re: Black Art
 
Ai cam exagerat cu poza asta... :)))
BAU! :rolleyes2

Sonny 15-03-09 18:28

Re: Black Art
 
Lasa exageratu'. Uita-te la finisaje la retusuri la astea... Ca alea conteaza.


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning