![]() |
Re: Black Art
ms fain:-)
|
Re: Black Art
2 Attachment(s)
beemdabelew
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
poza originala apartine lui ra2, pe care o puteti vedea aici
https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/50745-fotografiile-noastre-randrey/page-31.html |
Re: Black Art
Wow. Asta chiar imi place.
|
Re: Black Art
da..chiar misto asta.
sincer chiar daca sunt fan al fotografiei putin editate sau intr-un mod natural ..lucrarile tale ies in evidenta... sunt non conformiste sa zic asha... si chiar plac ochiului unele. |
Re: Black Art
Ai un stil aparte.
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
dupa o poza de acelasi ra2
sper sa nu se supere prea tare proprietarul ca i-am dat foc la masina ;) |
Re: Black Art
2 Attachment(s)
o varianta pentru concursu din februarie
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
supra lui magnos
|
Re: Black Art
frumos frumos , bravo :) asta chiar'mi place :D
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
varianta finala pentru concurs
|
Re: Black Art
super super tare frate
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
:shock:
|
Re: Black Art
Ai cam exagerat cu poza asta... :)))
BAU! :rolleyes2 |
Re: Black Art
Lasa exageratu'. Uita-te la finisaje la retusuri la astea... Ca alea conteaza.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning