![]() |
Re: Despre vopsit jante
am vopsit si eu jante ieftine, ca sa zic asea cu sprayul si sincer chiar au iesit bine. A sarit vopsea cand le-am atins de borduri, in rest sta bine pe ele daca sunt curatate cum trebuie si degresate. Oricum daca ar fi bani, probabil toti am alege sa le vopsim la pistol, si la o mana profesionista, dar se poate si fara ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning