Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Ford (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford.html)
-   -   Despre vopsit jante (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford/104020-vopsit-jante.html)

NightClubRacer 22-07-10 00:46

Re: Despre vopsit jante
 
am vopsit si eu jante ieftine, ca sa zic asea cu sprayul si sincer chiar au iesit bine. A sarit vopsea cand le-am atins de borduri, in rest sta bine pe ele daca sunt curatate cum trebuie si degresate. Oricum daca ar fi bani, probabil toti am alege sa le vopsim la pistol, si la o mana profesionista, dar se poate si fara ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning