Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Vand lapte de porc (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/103772-vand-lapte-porc.html)

nesscar 24-06-10 16:20

Re: Vand lapte de porc
 
Vreu 22 de litri liniari, dau la schimb roata patrata sau un televizor TUNAI vrei?? televizorul mai are garantie pana ieri , daca vrei pot veni saptamana trecuta pe la tine sa facem combinatia. oricum am fost si maine pe la cluj da nu stiam ca ai lapte de porc de vanzare.

toricu 24-06-10 16:45

Re: Vand lapte de porc
 
Dar lapte de cuc nu ai?Am tot cautat si nu am gasit.

deniel 27-06-10 15:20

Re: Vand lapte de porc
 
Da si eu am cautat lapte de cuc si nu am gasit. Vreau sa gresez un ceas electronic ca al dreaq nu mai scoate nici un sunet,o merge si cu laptele de porc?

22VIN 28-06-10 12:27

Re: Vand lapte de porc
 
Quote:

Originally Posted by deniel (Post 3474203)
Da si eu am cautat lapte de cuc si nu am gasit. Vreau sa gresez un ceas electronic ca al dreaq nu mai scoate nici un sunet,o merge si cu laptele de porc?

Merge, dar doar joia. Vineri e verde si sambata se inchide.

ZaNe94 29-06-10 07:57

Re: Vand lapte de porc
 
dau la schimb o marmota cu pedale pe -O,5 litri de lapte de ala bine lansati pe acoperis . da' mii dai, da? :lol:

golf.gti75 30-08-10 12:57

Re: Vand lapte de porc
 
branza nu faci? smantana m-ar interesa mai mult

Champion 30-08-10 13:22

Re: Vand lapte de porc
 
Si eu as fi interesat de niste branza sau de telemea din lapte de porc.Cu cat ziceai ca dai litru ?:))) daca vrei ne intalnim cand facem afacerea sa te duc pe la ferma mea de muste sa vezi ce m-am modernizat :)

nea_gogu_de_la_gaze 30-08-10 19:04

Re: Vand lapte de porc
 
Da de bibistrocel nu aveti?

viruszatu1 27-09-10 22:36

Re: Vand lapte de porc
 
mutati threadul la talcioc :lol:

Sasha 30-09-10 21:18

Re: Vand lapte de porc
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3621312)
Da de bibistrocel nu aveti?

carje pt popandau te intereseaza?

zN3u 30-09-10 22:02

Re: Vand lapte de porc
 
Am fost spre alaltaieri da deacuma ma mai duc acum doua luni cat despre ciupiturile de elefant sper sa nu fie veninoase ca eu nu am plasa la geamu de la submarin am avut 5 asi si o pereche de 1 in rest am la vanzare 3 kilograme de placinta de matza si 2grame de metri

MihaiS 01-10-10 10:00

Re: Vand lapte de porc
 
iti dau 2 pivoti de avion pe 2l de lapte?

nea_gogu_de_la_gaze 02-10-10 17:24

Re: Vand lapte de porc
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 3694177)
carje pt popandau te intereseaza?

Cu cat le dai?

trafy-vr6 02-10-10 17:36

Re: Vand lapte de porc
 
Quote:

Originally Posted by MihaiS (Post 3694981)
iti dau 2 pivoti de avion pe 2l de lapte?

iti dau eu pe 1 pivot 100 grame de garnitura de chiuloasa si niste ceafa de curcan prajita pe galeria de emisie-receptie. te coafeaza ?

MihaiS 02-10-10 17:41

Re: Vand lapte de porc
 
m-ar coafa mai bine 4 cauciuce de vapor....:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 02:55.

- Copyright 2026 4Tuning