![]() |
Re: Mazda 323 f ...
bafta si vezi ca eu am patito cu una la fel ca a ta avea radiatorul murdar[antigelul] si pe autostrada pe la 180km/h mia pleznit radiatorul MARE ATENTIE racirea trebuie sa fuctioneze perfect , altceva nu sunt probleme cu ele tin la tavaleala , eu am avut motor 1,8 si rupta ca am talpa cam mare saraca nu lua mai mult de 7l/100
|
Re: Mazda 323 f ...
ce se mai aude de masina?:D
|
Re: Mazda 323 f ...
am vandut masinutza...alt accident din pacate!
|
Re: Mazda 323 f ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning