Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   Mazda 323 f ... (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/103504-mazda-323-a.html)

cmzcs 10-12-09 18:16

Re: Mazda 323 f ...
 
bafta si vezi ca eu am patito cu una la fel ca a ta avea radiatorul murdar[antigelul] si pe autostrada pe la 180km/h mia pleznit radiatorul MARE ATENTIE racirea trebuie sa fuctioneze perfect , altceva nu sunt probleme cu ele tin la tavaleala , eu am avut motor 1,8 si rupta ca am talpa cam mare saraca nu lua mai mult de 7l/100

Gyo*TDS 02-03-10 16:47

Re: Mazda 323 f ...
 
ce se mai aude de masina?:D

the_virus 04-03-10 12:55

Re: Mazda 323 f ...
 
am vandut masinutza...alt accident din pacate!

Gyo*TDS 04-03-10 15:31

Re: Mazda 323 f ...
 
Quote:

Originally Posted by the_virus (Post 3145920)
am vandut masinutza...alt accident din pacate!

pacat,asta este,bine ca n-ai patit nimic.bafta in continuare!


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning