![]() |
Re:
Quote:
|
aveti filiale doar in buc si cta? pai mie mi-a zis peter ca aveti si in galati si in nu mai stiu ce oras din europa...si ca sunteti 20 masini din cta adevarat?
|
aseara am vb cu inca citiva din bucuresti din acest club. De galati nu am auzit nici eu nimic ... oricum banuiesc ca cei din bucuresti au citeva masini facute ...
|
:wink: In Galati sunt deja 4 masini, si 3 in FRANTA. ;)
|
superb , sper sa fim simau multi pe zi ce trece, asta in spiritul competitiei si al prieteniei. :)
|
i love french toast!!! :oops: :twisted: :twisted:
|
mie french wimens !!! :))
|
olala :lol: :lol: :lol: :lol: c'est la vie :lol: :lol: :lol: :lol:
i like french kiss 8) |
Peter tu nu zici nimic pe aici man ?
sau te dai la fund ? :)) |
pei mai iese si el din casa ma!!! a stat cu zilele pe forum :lol: :lol:
|
Ahahahaha .... n-asi putea !!!
|
off..baieti.greu cu Liceul..\"Ani de liceu..cu absente la romana....\"...lalala...
parca asa era mel ? nu ? :) ... Voi ce mai faceti ? :) |
Ce sa facem mai peter.... uite eu vin de la liceu :D si vad un renault facut gogoasa infuriata pe jumatate mancata pe bvd 1 Mai :lol:
|
dacia cu care s-a lovit de care era? si ce culoare?
|
Petre mai traiesti ma ?
Am crezut ca te-ai mutat in alta parte si acolo nu ai internet :) |
| All times are GMT +2. The time now is 23:26. |
- Copyright 2026 4Tuning