Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desene NOI cu masini (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/10180-desene-masini.html)

Audi RS6 26-12-05 23:45

alte desene
 
2 Attachment(s)
aici is cateva desene ... mai exact 2... unul dintre ele e facut chiar azi..in vreo juma de ora(cel cu MINI :) ) iar celalat Skoda e facut acu vreo 3 sapt. sper sa va placa:)

da, stiam demult de cardesignnews.com

merry xmas

Skillzu 27-12-05 00:08

marfa :wink: ...

dar muult mai tare e asta... http://www.rs6.com/smilies/rs6addict.gifsuper tare.... :lol:

Audi RS6 27-12-05 18:50

alte desene
 
3 Attachment(s)
iarasi cateva desene..le-am gasit azi :)

SHOGUN-A8 10-02-06 00:21

Poza aia cu duba (Sprinter parca) e super!

Cosmin255 10-02-06 17:38

1 Attachment(s)
Poti sa faci si un Ford pt mine ? Iti multumesc anticipat

FERRARI SPIDER 25-05-07 18:09

Re: Desene NOI cu masini
 
cum postez imaginile?
sunt icepator shi nu stiu


All times are GMT +2. The time now is 04:06.

- Copyright 2026 4Tuning