![]() |
alte desene
2 Attachment(s)
aici is cateva desene ... mai exact 2... unul dintre ele e facut chiar azi..in vreo juma de ora(cel cu MINI :) ) iar celalat Skoda e facut acu vreo 3 sapt. sper sa va placa:)
da, stiam demult de cardesignnews.com merry xmas |
marfa :wink: ...
dar muult mai tare e asta... http://www.rs6.com/smilies/rs6addict.gifsuper tare.... :lol: |
alte desene
3 Attachment(s)
iarasi cateva desene..le-am gasit azi :)
|
Poza aia cu duba (Sprinter parca) e super!
|
1 Attachment(s)
Poti sa faci si un Ford pt mine ? Iti multumesc anticipat
|
Re: Desene NOI cu masini
cum postez imaginile?
sunt icepator shi nu stiu |
| All times are GMT +2. The time now is 04:06. |
- Copyright 2026 4Tuning