![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
care mi-ati lipit stikerul cu tuning center aseara ca nu-l mai pot da jos :((,va tine-ti de glume a?lasa ca data viitoare imi umplu buzunarul de nike-uri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rectific,nu iau nike-uri,dau maine o fuga pana-n vitan sa-mi cumpar niste "amg" si "m3" :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si nu se mai dezlipestede deloc ??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am reusit sa-l dau jos acum 10 minute,matrix te simti cu musca pe caciula?:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
inseamna ca au lucrat bine baietii :P eu ???? cartof cu mtx-u au lucrat, ce dai vina pe mine =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai sifonat :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dezbracatu' @ 4tuning days 2010
si in standul Inferno MotorSport https://www.youtube.com/watch?v=82xDq0pR8PY |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) Deci fara shaworma?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da frate...asta e :lol::lol::lol::lol::lol:
deci totusi...are c*r misto :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane erai cu andu la ursi si te-am calxonat huiduit nimic nu ai reactionat si tu macar sa ridici un deget din mijloc _|_ salut bahh :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy..ai zis ca treci vineri pe la noi la intalnire, te-am asteptat cu surpriza pentru parbriz si tu nimica...te asteptam si vineri :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:56. |
- Copyright 2026 4Tuning