![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
inca nu s-au completat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet....iti dedic mel asta....mai putin partea cand zice ,,mai mult de 500 de cai cand trec...'' :))))))))))))))
https://www.youtube.com/watch?v=24O4nyCQdoY |
Re: Diverse (topic de offtopic)
colegii,daca aveti pe cineva care are de vanzare absinth dati-mi si mie un semn,ma intereseaza pana sambata seara.pace
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
du te in carefour :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Babone nu se joaca :)) - ma indoiesc ca vei gasii pe undeva...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci babone baga mai multi bani in bautura decat in masina :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si bautura si masina au ceva in comun. Folosite in exces, amandoua te duc in shantz! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca nu ai permis... esti oricum in shantz...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
m-am uitat azi colo colo si am gasit doar foarte scump,deci nu se descurca chiar nimeni?:(( off,nu poti sa bei o bautura calumea zilele astea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.absinth.ro/absinth/comanda-absinth.html
ia vezi babone...poate te ajuta.... za vezi si smecherie aici...http://www.absinth.ro/absinth/preparare-absinth.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mersi tataie pentru info,stiam site-u problema este ca acolo la comanda zice ca pretul este de 75 de ron,si daca-i pe sticla individual din meniul lor scrie ca costa 95 de ron.mai exista si absinth bar,situat pe strada principatelor unite si este chiar foarte calumea facut,in caz ca e interesat cineva de "zana verde".
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ar trebui sa incercam '' zana verde'' care vrea... eu nu am baut pina acum asa ceva si chiar sunt interesat.
dar vb mai multe diseara... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning