Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

babone 20-03-10 09:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
inca nu s-au completat

RoByNeT 23-03-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...8-62-16-a.html

C_kst 24-03-10 20:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet....iti dedic mel asta....mai putin partea cand zice ,,mai mult de 500 de cai cand trec...'' :))))))))))))))

https://www.youtube.com/watch?v=24O4nyCQdoY

babone 25-03-10 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
colegii,daca aveti pe cineva care are de vanzare absinth dati-mi si mie un semn,ma intereseaza pana sambata seara.pace

Evo-Jr 25-03-10 19:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
du te in carefour :D

Lucian_GXZ 26-03-10 08:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Babone nu se joaca :)) - ma indoiesc ca vei gasii pe undeva...

daffy duck™ 26-03-10 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci babone baga mai multi bani in bautura decat in masina :lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 26-03-10 11:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si bautura si masina au ceva in comun. Folosite in exces, amandoua te duc in shantz! :))

87MTX 26-03-10 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3220866)
Si ..... si masina au ceva in comun. Folosite in exces, amandoua te duc in shantz! :))

asta numai...daca ai permis :D

Lucian_GXZ 26-03-10 12:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca nu ai permis... esti oricum in shantz...

babone 26-03-10 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
m-am uitat azi colo colo si am gasit doar foarte scump,deci nu se descurca chiar nimeni?:(( off,nu poti sa bei o bautura calumea zilele astea

cozo 26-03-10 17:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.absinth.ro/absinth/comanda-absinth.html

ia vezi babone...poate te ajuta....

za vezi si smecherie aici...http://www.absinth.ro/absinth/preparare-absinth.html

babone 26-03-10 18:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mersi tataie pentru info,stiam site-u problema este ca acolo la comanda zice ca pretul este de 75 de ron,si daca-i pe sticla individual din meniul lor scrie ca costa 95 de ron.mai exista si absinth bar,situat pe strada principatelor unite si este chiar foarte calumea facut,in caz ca e interesat cineva de "zana verde".

cozo 26-03-10 18:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar trebui sa incercam '' zana verde'' care vrea... eu nu am baut pina acum asa ceva si chiar sunt interesat.
dar vb mai multe diseara...

RoByNeT 26-03-10 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Brock B1 5x100 17" FOARTE BUNE


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning