![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
evident ... :lol: era vorba de cap nu ? ... capul de la schimbator ... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Rubynet ce face ma masina nu e gata? a vopsito la pensula si i-a dat 2 maini sa aibe de unde sa poliseze? :)))a luat vopsea de lemn se usuca mai greu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sunt curios ce lucrare face micutul ala :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ma mi`a vopsit`o cu pensula si nu mi`a placut. M`am dus in bricostore si mi`am luat niste colant dala de imita mahonu. Piesa.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca iti ramane vreau si eu sa-mi imbrac bordul nu ma uita te rog
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu cea mai mare placere :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai guri...nu mai da afara din casa...ce naiba!!!!!
sper ca nu ai zis la nimeni ca am chituit masina cu chit de geam.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce dreaq ma crezi ca`s nebun ?
Asa revenind. Diseara ... maxima atentie ... trebe sa completam alea impreuna ... dupa ce terminam fiecare e liber la distractie. Va rog sa aveti cate un pix cu voi :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
FORTZA BOSSSS!!!! BAFTA CU PROIECTUL!!!!!!!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
patronul sefilor =)) sherif texan :X skywalker fullimigi dala
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai caram si pixul dupa noi,cam multe pretentii...imprumutam si noi de la colegi sau completam toti simultan ca la scoala :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am am zis si eu ... simultan ... cum scrii tu 20 de oameni simultan cu 1 pix ? esti vreun guru dala ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am uitat sa mai pun semnul de intrebare la final,imi iau si eu un pix ca sigur nu o sa aiba nimeni si o sa ceara pe acolo,10 minute pixu = 1L benzina :>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba de ce nu ati dat si voi un semn cand v'ati mutat aseara??????
P.S s-au completat hartiile aseara pana la urma??? |
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning