Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 19-03-10 18:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
evident ... :lol: era vorba de cap nu ? ... capul de la schimbator ... :lol:

bogdy.ghetto 19-03-10 18:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Rubynet ce face ma masina nu e gata? a vopsito la pensula si i-a dat 2 maini sa aibe de unde sa poliseze? :)))a luat vopsea de lemn se usuca mai greu

cozo 19-03-10 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3201037)
Rubynet ce face ma masina nu e gata? a vopsito la pensula si i-a dat 2 maini sa aibe de unde sa poliseze? :)))a luat vopsea de lemn se usuca mai greu

da mah. am dus-o la micutul picasso sa o vopseasca...te oftici?

bogdy.ghetto 19-03-10 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt curios ce lucrare face micutul ala :)))

RoByNeT 19-03-10 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma mi`a vopsit`o cu pensula si nu mi`a placut. M`am dus in bricostore si mi`am luat niste colant dala de imita mahonu. Piesa.

bogdy.ghetto 19-03-10 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca iti ramane vreau si eu sa-mi imbrac bordul nu ma uita te rog

RoByNeT 19-03-10 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu cea mai mare placere :D

cozo 19-03-10 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai guri...nu mai da afara din casa...ce naiba!!!!!
sper ca nu ai zis la nimeni ca am chituit masina cu chit de geam....

RoByNeT 19-03-10 19:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce dreaq ma crezi ca`s nebun ?


Asa revenind. Diseara ... maxima atentie ... trebe sa completam alea impreuna ... dupa ce terminam fiecare e liber la distractie. Va rog sa aveti cate un pix cu voi :))

cozo 19-03-10 19:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3201228)
ce dreaq ma crezi ca`s nebun ?


Asa revenind. Diseara ... maxima atentie ... trebe sa completam alea impreuna ... dupa ce terminam fiecare e liber la distractie. Va rog sa aveti cate un pix cu voi :))

asa boss.... daca uiti iti dau pixul meu...nu ma supar!!! :lol:

FORTZA BOSSSS!!!! BAFTA CU PROIECTUL!!!!!!!!!!!!!!!

RoByNeT 19-03-10 19:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
patronul sefilor =)) sherif texan :X skywalker fullimigi dala

babone 19-03-10 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai caram si pixul dupa noi,cam multe pretentii...imprumutam si noi de la colegi sau completam toti simultan ca la scoala :))

RoByNeT 19-03-10 20:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am am zis si eu ... simultan ... cum scrii tu 20 de oameni simultan cu 1 pix ? esti vreun guru dala ? :lol:

babone 19-03-10 20:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am uitat sa mai pun semnul de intrebare la final,imi iau si eu un pix ca sigur nu o sa aiba nimeni si o sa ceara pe acolo,10 minute pixu = 1L benzina :>

daffy duck™ 20-03-10 09:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba de ce nu ati dat si voi un semn cand v'ati mutat aseara??????

P.S s-au completat hartiile aseara pana la urma???


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning