![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta era clar....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salutare Domnilor,
Am muncit, am sarbatorit, am barfit... acum la treaba! Zilele acestea Robynet pregateste un mail pe care va rog sa-l tratati cu maxima seriozitate si in conditiile in care este posibil sa antrenati cat mai multe persoane (rude, prieteni, amante...etc) Nu am sa va spun pe forum despre ce este vorba, va comunic doar ca a fost ideea unuia dintre noi, drept pentru care eu personal salut initiativa si ma astept din partea voastra sa ne sprijiniti sa o ducem la bun sfarsit. Cu stima, |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Acum o sa incerc sa pregatesc cat de mult se poate foaia respectiva si daca am timp astazi sa il termin il si trimit mai departe. Daca nu maine pe zi. Si eu la randul meu va rog sa il tratati cu maxima seriozitate atat la completat cat si trimitere inapoi. Sper sa va faceti timp pana vineri seara sa mi le trimiteti inapoi completate sa pot sa le listez.
PS: marius cand mai intri sa dai si tu add la usergroup Inferno :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
La mine n-a ajuns nimic... :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Inca nu le`am trimis datorita aglomeratiei de la servici si in plus ca aveam de gand sa completez eu sa aveti model dar o sa le aduc vineri si le facem impreuna. Deci nu s`a trimis nimic.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
l am vazut ca frecventez in fiecare zi bazaru :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai iti mai dau eu ceva acolo si il iei tu pe ala si al tau ramane la mine :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Si al meu arata si foarte bine:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Kidule, si tu l-ai vazut pe-al meu.. sti ca arata bine.. pielea e buna, e putin tocita in capat.. dar tie ti-l dau gratis sa te folosesti de el - cu conditia sa mi-l dai inapoi cand termini
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:56. |
- Copyright 2026 4Tuning