Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 15-03-10 18:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta era clar....

kimi 15-03-10 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3185707)
Hannei...o super fata care merita tot rescpectul nostru

Si al nostru :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 16-03-10 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3187345)
Si al nostru :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ba ce oameni =))))))

gpk 16-03-10 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salutare Domnilor,

Am muncit, am sarbatorit, am barfit... acum la treaba!
Zilele acestea Robynet pregateste un mail pe care va rog sa-l tratati cu maxima seriozitate si in conditiile in care este posibil sa antrenati cat mai multe persoane (rude, prieteni, amante...etc)
Nu am sa va spun pe forum despre ce este vorba, va comunic doar ca a fost ideea unuia dintre noi, drept pentru care eu personal salut initiativa si ma astept din partea voastra sa ne sprijiniti sa o ducem la bun sfarsit.

Cu stima,

RoByNeT 16-03-10 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Acum o sa incerc sa pregatesc cat de mult se poate foaia respectiva si daca am timp astazi sa il termin il si trimit mai departe. Daca nu maine pe zi. Si eu la randul meu va rog sa il tratati cu maxima seriozitate atat la completat cat si trimitere inapoi. Sper sa va faceti timp pana vineri seara sa mi le trimiteti inapoi completate sa pot sa le listez.


PS: marius cand mai intri sa dai si tu add la usergroup Inferno :)

hbucur 18-03-10 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La mine n-a ajuns nimic... :(

RoByNeT 18-03-10 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Inca nu le`am trimis datorita aglomeratiei de la servici si in plus ca aveam de gand sa completez eu sa aveti model dar o sa le aduc vineri si le facem impreuna. Deci nu s`a trimis nimic.

daffy duck™ 18-03-10 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...36-tzipla.html

robynet, ia vezi aici

daffy duck™ 19-03-10 02:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...006-negru.html

evo...te rog

Evo-Jr 19-03-10 08:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l am vazut ca frecventez in fiecare zi bazaru :)

RoByNeT 19-03-10 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3196623)

e misto ... dar nu dispun de suma acum ... ms

kidu2006 19-03-10 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3199628)
e misto ... dar nu dispun de suma acum ... ms

Ala il vroiam si eu dar e cam mare pretul:lol:

RoByNeT 19-03-10 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai iti mai dau eu ceva acolo si il iei tu pe ala si al tau ramane la mine :)

kidu2006 19-03-10 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3200535)
pai iti mai dau eu ceva acolo si il iei tu pe ala si al tau ramane la mine :)

Pai cat sa-mi dai ma robynetule,k suntem tov si nici eu nu pot sa cer pielea de pe tine da nici tu sa-mi dai putin pe el nu merge,n`ai vazut cat cere baiatu ala pe el?!Daca vroia mai putin ma intelegeam cu tine si faceam cumva
Si al meu arata si foarte bine:???:

Lucian_GXZ 19-03-10 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Kidule, si tu l-ai vazut pe-al meu.. sti ca arata bine.. pielea e buna, e putin tocita in capat.. dar tie ti-l dau gratis sa te folosesti de el - cu conditia sa mi-l dai inapoi cand termini


All times are GMT +2. The time now is 16:56.

- Copyright 2026 4Tuning