Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

ph87gms 12-10-06 13:38

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Se stie ceva de sambata ... un eveniment nopturn pe la Campina ... asa am inteles ... ceva concludent se poate ... asa mi`a spus o pasarik
in vale cik

CobraArt 12-10-06 14:35

Re: Diverse discutii
 
Este o broasca VW galbena spre verde cu nr. NFS condusa de o fata...ati vaz? tare rau lol

shantzu 12-10-06 15:38

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 583321)
semicursiera are optionale precum aripi, portbagaj, sa comoda, etc. pe cand cursiera e chopped si are cauciucuri cu talon mai mic. :D

atunci e cursiera ;)

Dirty Pusherman 14-10-06 00:28

Re: Diverse discutii
 
18...numarul magic...:lol: :lol: :lol: :lol:
:drunk: :drunk: :drunk: :clap: :peace:

shantzu 14-10-06 09:16

Re: Diverse discutii
 
LA MULTI ANI!!!apuca-te de scoala mai repede :mrgreen:

Dirty Pusherman 14-10-06 10:47

Re: Diverse discutii
 
mersi!! urmeaza sa ma apuc....:D

MasterK 15-10-06 22:42

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 583757)
atunci e cursiera ;)

Nu am nici o masina ca nu imi permite momentan bugetu! Dar in curand o sa am!
Ps: Macar am cursiera si nu sunt tzaran fata de altii cu Opel Astra! Apropo vezi c a acea cursiera avea cauciucuri Pirreli ceea ce tu nu ai avut pe masina! ;) NO OFFENCE Dragoshe :))
Santzule impusca-te ma :P

eko_X_cite_069 16-10-06 16:39

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by MasterK (Post 586894)
Nu am nici o masina ca nu imi permite momentan bugetu! Dar in curand o sa am!
Ps: Macar am cursiera si nu sunt tzaran fata de altii cu Opel Astra! Apropo vezi c a acea cursiera avea cauciucuri Pirreli ceea ce tu nu ai avut pe masina! ;) NO OFFENCE Dragoshe :))
Santzule impusca-te ma :P

looooool :)) =))

shantzu 16-10-06 21:07

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by eko_X_cite_069 (Post 587569)
looooool :)) =))

loool !! foame de posturi :mrgreen:

MasterK 16-10-06 23:32

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 587944)
loool !! foame de posturi :mrgreen:

Cine are foame de posturi? UIMESTE-MA !

shantzu 17-10-06 18:19

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by MasterK (Post 588182)
Cine are foame de posturi? UIMESTE-MA !

nu tu mha ;) exi :mrgreen:

dragos2900 17-10-06 19:15

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by MasterK (Post 588182)
Cine are foame de posturi? UIMESTE-MA !

Eu cred ca amandoi! :lol:

RZV_1_XDD 17-10-06 23:36

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 588991)
Eu cred ca amandoi! :lol:

Ce discutii interesante pe aici, ce aveti ma cu bicicleta omului, fiecare cu ce are, bine ca aveti voi masini tari

MasterK 18-10-06 05:49

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 588991)
Eu cred ca amandoi! :lol:


Uita=te mai bine cand sunt inscris eu si cand esti tu inscris si cate posturi am eu si cate ai tu! :>

bogdan_wrc 18-10-06 08:49

Re: Diverse discutii
 
Don BON...

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/13639-vinde-urgent-opel-vectra-315cp-tuning.html

iti da idei destule?


All times are GMT +2. The time now is 15:43.

- Copyright 2026 4Tuning