![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu GOP cum ai o probela cu cartela ti-o rezolva el imediat trebuie sa te duci pe la el sa-ti puna mana pe fese si se repara nu-i problema.Mi-a zis Robynet ca a fost la el si acum merge
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cand iti faci rubinet cartela?
care ii da un bip lu gopo sa mi zica daca i merge telefonu? s au demagnetizat toate cartelele...cred ca vine sf lumii.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu iau partea nici lu bogdy si nici a ta...iau partea mea si cu asta basta....credeti ca daca sunt cel mai mic dintre voi, inseamna ca ma puteti lua la p|_|L@ cand aveti voi chef????....ca si asa s-au intamplat multe in ultimele saptamani si o sa le discutam noi toti dupa salon, ca acum e mai important sa terminam cu salon si pe urma discutam altfel..... o zi buna in continuare! P.S sa nu imi stergi postul si il rog pe lucian acelasi lucru. ms |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mah ce plm aveti? Sunteti NF ? Mai potoliti.va si nu va mai atacati atata intre voi k nu se ajunge nicaieiri cu atitudinile astea.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tu lipseai sa moara sormea geta :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ehe :d intra pe ym si u k sa nu facem offtopic de offtopic pe aici sa...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai e topic de off-topic...deci pielea mea...hai da-mi buzz ca sunt on...dar da-mi ala cu daffy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da.mi u buzz k n.am crediit :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da-mi un dala cu suna-ma sau transfer credit ....ca io nu pot sa intru in agenda :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ti.am dat un buzz
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ti ma dovada de maturitate.si nu va certati ca 2 femei
sau daca tot aveti ceva de impartit...rezolvati le ma pe ym...sau la telefon nu pe forum ma nene ce dreq.chiar rog un moderator sa fie sterse tampaniile astea. fi si tu mai diplomat daffy. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai 2 dintre cei moderatori mentin discutia :) Daffy si Romynet. Asa ca ei pot sa-si stearga posturile.. daca nu.. sterg eu.. ultimele 3 pagini, fara sa ma uit
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ar fii cel mai bine.si ale lu bogdi cu lista cu joni gopo si ronit.
nu trebuie sa si rezolve probleme la noi pe forum. ....nu stiu ce sa zic citeste lumea la noi pe forum si se ia cu mainile de cap...si unii isi fac pareri gresite despre membrii inf. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning