Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

bogdy.ghetto 11-03-10 10:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu GOP cum ai o probela cu cartela ti-o rezolva el imediat trebuie sa te duci pe la el sa-ti puna mana pe fese si se repara nu-i problema.Mi-a zis Robynet ca a fost la el si acum merge

RoByNeT 11-03-10 10:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3171011)
cum se cheama topicul?....DIVEERSE ( OFF-TOPIC ) nu???

nu vad unde e problema

da ba e diverse off`topic ... nu diverse idiotenii ce scoti / post

Evo-Jr 11-03-10 10:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cand iti faci rubinet cartela?
care ii da un bip lu gopo sa mi zica daca i merge telefonu?
s au demagnetizat toate cartelele...cred ca vine sf lumii....

daffy duck™ 11-03-10 10:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3171032)
da ba e diverse off`topic ... nu diverse idiotenii ce scoti / post

ofticosule....nu incerca sa ma prostesti....intelegi....prea ma luati de prost cand si cum vreti voi...atata timp cat nu m-am bagat sa va ajut in problema voastra nu inteleg ce te f|_|+e pe tine pe icre....ai inceput sa te oftici ( cum faci tu deobicei) cand ti-am dat postul ala cu melodia dedicata pt tine ( stiam ca incepi si sari de cur in sus dar am zis, hai ca ii trece daca e)

nu iau partea nici lu bogdy si nici a ta...iau partea mea si cu asta basta....credeti ca daca sunt cel mai mic dintre voi, inseamna ca ma puteti lua la p|_|L@ cand aveti voi chef????....ca si asa s-au intamplat multe in ultimele saptamani si o sa le discutam noi toti dupa salon, ca acum e mai important sa terminam cu salon si pe urma discutam altfel.....


o zi buna in continuare!

P.S sa nu imi stergi postul si il rog pe lucian acelasi lucru. ms

daffy duck™ 11-03-10 11:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3171040)
cand iti faci rubinet cartela?
care ii da un bip lu gopo sa mi zica daca i merge telefonu?
s au demagnetizat toate cartelele...cred ca vine sf lumii....

daca aveam sau era on pe mess...ii dadeam sa mor....dar stai ca il sun de la fratimiu si iti zic pe mess ce si cum

87MTX 11-03-10 11:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mah ce plm aveti? Sunteti NF ? Mai potoliti.va si nu va mai atacati atata intre voi k nu se ajunge nicaieiri cu atitudinile astea.

daffy duck™ 11-03-10 11:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tu lipseai sa moara sormea geta :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

87MTX 11-03-10 11:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ehe :d intra pe ym si u k sa nu facem offtopic de offtopic pe aici sa...

daffy duck™ 11-03-10 11:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai e topic de off-topic...deci pielea mea...hai da-mi buzz ca sunt on...dar da-mi ala cu daffy

87MTX 11-03-10 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da.mi u buzz k n.am crediit :))

daffy duck™ 11-03-10 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da-mi un dala cu suna-ma sau transfer credit ....ca io nu pot sa intru in agenda :lol::lol::lol:

87MTX 11-03-10 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ti.am dat un buzz

Evo-Jr 11-03-10 14:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ti ma dovada de maturitate.si nu va certati ca 2 femei
sau daca tot aveti ceva de impartit...rezolvati le ma pe ym...sau la telefon nu pe forum ma nene ce dreq.chiar rog un moderator sa fie sterse tampaniile astea.
fi si tu mai diplomat daffy.

Lucian_GXZ 11-03-10 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai 2 dintre cei moderatori mentin discutia :) Daffy si Romynet. Asa ca ei pot sa-si stearga posturile.. daca nu.. sterg eu.. ultimele 3 pagini, fara sa ma uit

Evo-Jr 11-03-10 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar fii cel mai bine.si ale lu bogdi cu lista cu joni gopo si ronit.
nu trebuie sa si rezolve probleme la noi pe forum.
....nu stiu ce sa zic
citeste lumea la noi pe forum si se ia cu mainile de cap...si unii isi fac pareri gresite despre membrii inf.


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning