![]() |
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
3 Attachment(s)
si cateva de la mine
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
1 Attachment(s)
..........................
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
2 Attachment(s)
...fresh stuff...
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
foarte frumos, pot sa adaug cateva comentarii? cu toate photoshopurile voastre 19TDI ii unul dintre cei mai artistici, uitati-va saracu cu ce aparat s-a chinuit sa faca poza cu cimitir plus apus, daca omu avea scula iesea ceva bestial, iar pe poza asta daca omul stia photoshop, iara se putea ceva scoate.....in rest, restul....santos felicitari pentru poza jumatate zi jumatate noapte, se pare ca nimeni nu a observat, iar mustang...spune-mi te rog ce inseamna MEDIA PRODUCTION? voi faceti si spoturi publicitare cumva?
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
piry multumesc pentru cele spuse...inseamna mult pentru mine...a 2a si a 3a poza sunt facute cu mobilul pentru ca n-am avut camera...iar prima poza e facuta cu camera...nu e o camera profesionala dar mie imi ajunge(samsung digimax s800) .... inca o data multumesc pentru cele spuse inseamna foarte mult pentru mine
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
Quote:
cum de te-ai prins ? :D |
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
1 Attachment(s)
b&w...........
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
2 Attachment(s)
munti... n0ri... RAndrey... :-P
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
1 Attachment(s)
..............................
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
3 Attachment(s)
Trei si de la mine,focus prost dar mi se par interesante.
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
3 Attachment(s)
10101010101010100101111010011010101010111010120101 010101010100010101010 |
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
4 Attachment(s)
Umblat doar putin la contrast ...
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
1 Attachment(s)
"revigoreaza trupul si sufletul" ;)
|
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
2 Attachment(s)
Quote:
------->:rolleyes2 |
Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
de cand vreau sa-ti zic sa le pui pe astea...k le tot vedeam la avatar :-P
marfa prima dar punctu de intalnirea trebuia sa fie descentrat dupa regula aia cu impartit poza in 3 parti pe orizontala si verticala si pozitionarea subiectului la intalnirea imaginara a liniilor care impart poza...am uitat cum ii zice :oops: ...dar asta a fost viziunea artistului :-P si a lui MKE e tare dar parca e focalizat pe lemnu de sub cutie nu pe cutia insasi:rolleyes2 ...dar aici poate sa fie tot viziunea artistului ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:46. |
|
- Copyright 2026 4Tuning