![]() |
|
Re: Diverse discutii
...si la sfarsit iti iei cosciug ! :wink:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
1 Attachment(s)
Cam asa ceva! >:)
Cine are o Mobra pentru mine? Ca pana la Calibra imi creste barba la :?? |
Re: Diverse discutii
I-auzi si la asta!
Moarte sigura cu Cobra (sharpele) Dar mai sigura cu Mobra! |
Re: Diverse discutii
baieti,care imi poate spune si mie unde e mall`u` ala nou care s`a deschis ieri in Ploiesti ? e Omnia ala renovat ? sau e altu` construit in alta parte ?
|
Re: Diverse discutii
Quote:
e in dreapta la omnia cum te uiti la ea fostele galerii comerciale.pe fatada la mall scrie WInmark grand center spor la cumparaturi |
Re: Diverse discutii
multumesc !
ceva interesant p`acolo ? vreo reprezentanta mai de doamne ajuta ceva? |
Re: Diverse discutii
Quote:
sunt multe reprezentante oricum merita sa vii dar preturile sunt cam piperate dar nu e gata tot.ink mai e de lucru le el dar fata de cum era arata bine in plus de asta am auzit k ar fii o investitie de circa 12 milioane EURO |
Re: Diverse discutii
Ala e Mall sau Mal? :)) Mdap Cam tiganie acolo la propriu si figurat!
|
Re: Diverse discutii
Quote:
Sa ne chemi la prima carte de poezii! :)) Intr-un nuc statea un cuc...... Iti mai iei un Calibra C 20 Let si mai tragi si un PORNET! Mda Eminescu din mine !~ |
Re: Diverse discutii
sutem in romania ce sa ne asteptam ...
|
Re: Diverse discutii
bahhhh...de azi intr-o saptamana ...ma dau ai mei afara din casa!!!!!! :lol: :lol: :lol:
(fiecare cu ce-l doare...) |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Vine cineva la sala diseara pe la 8 si un pic?
|
Re: Diverse discutii
Ce plictiseala de cacao!
Si afara si pe forum si la tv! Vremea e de vina! |
| All times are GMT +2. The time now is 20:29. |
|
- Copyright 2026 4Tuning