Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

dshockevo 03-10-06 19:06

Re: Diverse discutii
 
...si la sfarsit iti iei cosciug ! :wink:

shantzu 03-10-06 20:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by dshockevo (Post 573590)
...si la sfarsit iti iei cosciug ! :wink:

cosciug turbo :lol: :lol:

MasterK 05-10-06 03:07

Re: Diverse discutii
 
1 Attachment(s)
Cam asa ceva! >:)

Cine are o Mobra pentru mine? Ca pana la Calibra imi creste barba la :??

DONU' 05-10-06 14:10

Re: Diverse discutii
 
I-auzi si la asta!
Moarte sigura cu Cobra (sharpele)
Dar mai sigura cu Mobra!

RuDoLf3721 07-10-06 14:09

Re: Diverse discutii
 
baieti,care imi poate spune si mie unde e mall`u` ala nou care s`a deschis ieri in Ploiesti ? e Omnia ala renovat ? sau e altu` construit in alta parte ?

Bmw_E30dak 07-10-06 14:12

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by RuDoLf3721 (Post 578188)
baieti,care imi poate spune si mie unde e mall`u` ala nou care s`a deschis ieri in Ploiesti ? e Omnia ala renovat ? sau e altu` construit in alta parte ?



e in dreapta la omnia cum te uiti la ea fostele galerii comerciale.pe fatada la mall scrie WInmark grand center spor la cumparaturi

RuDoLf3721 07-10-06 14:23

Re: Diverse discutii
 
multumesc !
ceva interesant p`acolo ? vreo reprezentanta mai de doamne ajuta ceva?

Bmw_E30dak 07-10-06 14:39

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by RuDoLf3721 (Post 578207)
multumesc !
ceva interesant p`acolo ? vreo reprezentanta mai de doamne ajuta ceva?


sunt multe reprezentante oricum merita sa vii dar preturile sunt cam piperate dar nu e gata tot.ink mai e de lucru le el dar fata de cum era arata bine in plus de asta am auzit k ar fii o investitie de circa 12 milioane EURO

MasterK 07-10-06 21:14

Re: Diverse discutii
 
Ala e Mall sau Mal? :)) Mdap Cam tiganie acolo la propriu si figurat!

MasterK 07-10-06 21:19

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 575751)
I-auzi si la asta!
Moarte sigura cu Cobra (sharpele)
Dar mai sigura cu Mobra!

Avem si poeti printre noi!
Sa ne chemi la prima carte de poezii! :))


Intr-un nuc statea un cuc......

Iti mai iei un Calibra C 20 Let si mai tragi si un PORNET!

Mda Eminescu din mine !~

ph87gms 07-10-06 21:29

Re: Diverse discutii
 
sutem in romania ce sa ne asteptam ...

Dirty Pusherman 07-10-06 21:34

Re: Diverse discutii
 
bahhhh...de azi intr-o saptamana ...ma dau ai mei afara din casa!!!!!! :lol: :lol: :lol:
(fiecare cu ce-l doare...)

ph87gms 07-10-06 21:50

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by Dirty Pusherman (Post 578548)
bahhhh...de azi intr-o saptamana ...ma dau ai mei afara din casa!!!!!! :lol: :lol: :lol:
(fiecare cu ce-l doare...)

tze-au programat plecare?

CobraArt 08-10-06 16:36

Re: Diverse discutii
 
Vine cineva la sala diseara pe la 8 si un pic?

DONU' 08-10-06 18:20

Re: Diverse discutii
 
Ce plictiseala de cacao!
Si afara si pe forum si la tv!
Vremea e de vina!


All times are GMT +2. The time now is 20:29.

- Copyright 2026 4Tuning