![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian trimite si mie te rog un mail cu ce s`a discutat aseara in 2-3 fraze daca ai timp. Ms.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu aranjati planuri si combinatii cu Rubynet ca nu e om de cuvant e neserios..bine ca mult altii de pe aici
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca are vreo legatura ce zici tu aici cu faza de aseara te rog in mod special sa te abtii. M`am lecuit sa ies afara cu oraganizarea facuta de altii si sa imi iau eu pietrele in cap. Si cu asta am incheiat subiectul asta. + ca nu vad ce legatura are aia cu relatia de cluburi sa zic asa.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca tot incepeti si vorbiti si acuzati, dati si voi nume sa stim despre ce e vorba.. daca considerati ca nu putem sau nu trebuie sa aflam... folositi YM. e simplu! si va pot trimite eu pe email install-ul..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da vreti sa stiti cine e neserios aici eu ii zic nu ma ascund :
Robynet sa ziceam ca a inteles gresit aseara nu-l acuz Jhonny-Are sa-mi aduca 500de mii de luni de zile ca i-am ajutat un prieten i-am dat o capota de fabia la un pret de cacat 2mil500 mi-a dat 2 si restul ploua de ceva luni GOP i-am facut ceasurile de bord albe nu a zis nici mersi ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
iti dedic o melodie :lol::lol::lol::lol: Britney Spears - Ups i did iti again :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dafffy deci deja incepi sa sari calu rau de tot. AICI NU E CA PE RESTU THREAD`URILOR CU BAFTA CU PROIECTU BOSS ! da ? daca ai ceva bun de zis zi daca nu taci ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
calm ma'frend....iti dau o bere la romexpo sa te calmezi :lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy tu sterge mucii de la nas ca-ti intra in gura... daca eram dusmanos tipam facem urat demult dar daca te uiti posturi in urma nu am pomenit nimic de bani am zis Jhonny poate imi aduci si mie aia poate ne vedem la o intalanire nu am vrut sa stric imaginea dar daca lucian a zis sa spun nu m-am ascuns...ca daca e sa o luam asa si tu ai sa-mi dai bani ca te-am dus acasa pe unde ai vrut tu si am luat amenda asa ca nu ma fac 500 de mii sau alti banii ca am stat mult fara iei si m-am descurcat stai linistit
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vad ca va cam maninca pielea pe voi..... sunteti stresati cumva????? sau mi se pare mie..... daca sunteti stresati faceti un drum pina pe matasari si scapati de carcalacii care nu va mai dau pace... daca nu aveti bani pt asta, iesiti afara, trageti aer adinc in piept, mai trgeti o data si apoi va puneti la calculator.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu vad unde e problema |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si gopo si a magnetizat cartela?:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@ B G Y : hai ma ca io nu stiam ca e politie pe acolo...defapt filtru...:oops::oops::oops::oops:.....stii ca esti frateMeLeu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning