Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 11-03-10 00:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3168707)
ba daca le dai pachet cu tot cu volan ti le iau =)) jur.

Gata batem palma 300 euro si airbagul e cado` .. ma daca nici asa nu e bine te`n puiu meu ca nu te mai iubesc atunci

Lucian_GXZ 11-03-10 09:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3169722)
da frate...nu am dat mesaj...am sunat direct la ei....daca vrei, suna-ma si iti dictez numerele si ii suni

continuati pe YM

daffy duck™ 11-03-10 09:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca ar intra si el....poate o sa continuam acolo....

:lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 11-03-10 09:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca ai mai muncii si tu ... poate nu am mai freca`o si tu :lol::lol::lol:

daffy duck™ 11-03-10 09:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in saptamana asta...putea sa fiu si presedinte....ca la ce raceala am avut, numai in casa am stat...deci sapt asta am o scuza :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


P.S s-a rezolvat pana la urma da?

RoByNeT 11-03-10 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu, nu s`a rezolvat nimic. Mie mi`a picat cosmoteul ... goppo sa iti arunci colegii pe geam ... O sa incerc sa ma duc azi la ei sa imi schimb cartela ca cica s`a demagnetizat ... vrajeala ... prin intermediul internetului o sa il rog pe goppo sau pe mihai .. sa i`a legatura unu cu altu ca am inteles ca a strans evo banii ... si sa vorbeasca ei sa se intalneasca ... sau ... faci si tu o fapta buna daffy ... iti iei manushi in maini, caciula in cap, te duci la mihai si dupa pana la goppo sa ii lasi si tu banii aia.

daffy duck™ 11-03-10 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
alooo....da un F5 si porma un restart si gata.....io nu ies sa iau paine din fata blocului si tu ma trimit pana la unirii si pana in 13 sept????....stai potol...daca nu eram racit, ma duceam, dar asa...no chance!!!

abia o sa vin la romexpo sa ajut acolo...si in week-end...nici la intalnire nu cred ca ajung....pielea mea....ma duceam, stii bine, dar sunt mort si nu vreau sa stau in casa restul anului (:lol:)...

Lucian_GXZ 11-03-10 09:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Trebuie facute stikere cu H.. nu uita detaliul asta... revin cu detalii cam in 20 de minute.. s-ar putea sa mai facem ceva...

RoByNeT 11-03-10 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu nu stiu ce ati vorbit aseara dar daca a ramas in picioare chestia cu paletii ... eu zic sa va mai ganditi 1 data ... deci sa ma in el de cosmote X(

daffy duck™ 11-03-10 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3170851)
Trebuie facute stikere cu H.. nu uita detaliul asta... revin cu detalii cam in 20 de minute.. s-ar putea sa mai facem ceva...

adeca?....io nu stiu schema cu H....o fi vorba de Hash???...hmmm...dubios...baieti, v-ati apucat de dalea si dalea???

Lucian_GXZ 11-03-10 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Potrivit moment ti-ai ales sa mori daffy...

Lucian_GXZ 11-03-10 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
HILSERV SRL daffy... ai faza, inca un n si te-am inchis

daffy duck™ 11-03-10 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ba nu ti-ar taia aia de la munca tot netu...sa te vad pe urma ce faci :lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 11-03-10 09:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3170856)
adeca?....io nu stiu schema cu H....o fi vorba de Hash???...hmmm...dubios...baieti, v-ati apucat de dalea si dalea???

:punch:

Lucian_GXZ 11-03-10 09:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
crede ca aici e vb de alte cluburi pe la care a mai fost el si de-asta zice...

:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pistoles:


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning