![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce parere buna ai despre mama ta bogdy:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
lasa, cand am coborat io cu andu....o luase la fuga...:lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bughy sa te ...ca nu stii sa raspunzi la telefon
app...alti mai sunt si la munca ....nu stau acasa in concediu....era sa uit ca tu ti-ai luat concediu ca sa te sarbatoresti mai bine... p.s: si faza cu culoarea masinii...lasa-ne...cu totii stim ca ai o slabiciune la .... ale baietilor ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Raspund ma la tel dar la Vodafone daca vrei sa vorbesti iar cu mama suna pe cosmote :))
Evo e caterinca ma stai linistit :) Daffy adevarul este ca esti masiv si rau asa ca mine foarte impunator :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
rambo...tu esti ma ejneboon :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai pe ala cu 053 la sfarsit te-am sunat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu exista! nu ai credit da beep ca te sunt eu atunci :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy sigur ai dat cui trebe mesajele alea aseara ? ca nu m`a sunat decat cartof aseara dar azi nu a mai zis nimic sa vina sa imi aduca aia. Astazi trebe sa ii las banii lu Goppo. Daca nu ii are in seara asta nu poate sa faca alea.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms frumos dar am bad`boy :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mah da nu le-ai da si tu la un copil sarman.....kitrosule!!!!!! :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
lasa-ma frate k sunt suparat,am zis k fac si eu combinatie,dupa ce am asteptat 3 zile dupa ele sa constat k nu sunt pt masina mea:(,acu tre sa le trimit inapoi la mama dreaq si sa astept sa mi le trimita pe ale mele:???: dar poate le dau pana maine cine stie:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba daca le dai pachet cu tot cu volan ti le iau =)) jur.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning