Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Evo-Jr 09-03-10 17:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce parere buna ai despre mama ta bogdy:))

daffy duck™ 09-03-10 18:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3164628)
Mai statea una beata moarta intr-o seara sprijinita de masina si am luat-o la mere :))

nebunule....si inainte sa dai cu mere ce ai vrut sa faci ? :lol::lol::lol::lol::lol:

lasa, cand am coborat io cu andu....o luase la fuga...:lol::lol::lol::lol:

GopPo 09-03-10 20:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bughy sa te ...ca nu stii sa raspunzi la telefon
app...alti mai sunt si la munca ....nu stau acasa in concediu....era sa uit ca tu ti-ai luat concediu ca sa te sarbatoresti mai bine...
p.s: si faza cu culoarea masinii...lasa-ne...cu totii stim ca ai o slabiciune la .... ale baietilor ;)

bogdy.ghetto 09-03-10 20:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Raspund ma la tel dar la Vodafone daca vrei sa vorbesti iar cu mama suna pe cosmote :))
Evo e caterinca ma stai linistit :)
Daffy adevarul este ca esti masiv si rau asa ca mine foarte impunator :))

daffy duck™ 09-03-10 20:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3165648)
Raspund ma la tel dar la Vodafone daca vrei sa vorbesti iar cu mama suna pe cosmote :))
Evo e caterinca ma stai linistit :)
Daffy adevarul este ca esti masiv si rau asa ca mine foarte impunator :))


rambo...tu esti ma ejneboon :lol::lol::lol::lol:

GopPo 10-03-10 02:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai pe ala cu 053 la sfarsit te-am sunat

bogdy.ghetto 10-03-10 02:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu exista! nu ai credit da beep ca te sunt eu atunci :))

RoByNeT 10-03-10 16:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy sigur ai dat cui trebe mesajele alea aseara ? ca nu m`a sunat decat cartof aseara dar azi nu a mai zis nimic sa vina sa imi aduca aia. Astazi trebe sa ii las banii lu Goppo. Daca nu ii are in seara asta nu poate sa faca alea.

kidu2006 10-03-10 16:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3168437)
Daffy sigur ai dat cui trebe mesajele alea aseara ? ca nu m`a sunat decat cartof aseara dar azi nu a mai zis nimic sa vina sa imi aduca aia. Astazi trebe sa ii las banii lu Goppo. Daca nu ii are in seara asta nu poate sa faca alea.

Bai ai asa ceva?daca n`ai poate iti trebuie https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...ml#post3168436

RoByNeT 10-03-10 16:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms frumos dar am bad`boy :))

kidu2006 10-03-10 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3168447)
ms frumos dar am bad`boy :))

sa te frec atunci:twisted:,cumpara-le ma k sunt de la mine:???:

cozo 10-03-10 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mah da nu le-ai da si tu la un copil sarman.....kitrosule!!!!!! :lol:

kidu2006 10-03-10 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3168651)
mah da nu le-ai da si tu la un copil sarman.....kitrosule!!!!!! :lol:

Nu cumva esti tu vreun copil sarman?:))
lasa-ma frate k sunt suparat,am zis k fac si eu combinatie,dupa ce am asteptat 3 zile dupa ele sa constat k nu sunt pt masina mea:(,acu tre sa le trimit inapoi la mama dreaq si sa astept sa mi le trimita pe ale mele:???:
dar poate le dau pana maine cine stie:rolleyes2

RoByNeT 10-03-10 18:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba daca le dai pachet cu tot cu volan ti le iau =)) jur.

daffy duck™ 10-03-10 21:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3168437)
Daffy sigur ai dat cui trebe mesajele alea aseara ? ca nu m`a sunat decat cartof aseara dar azi nu a mai zis nimic sa vina sa imi aduca aia. Astazi trebe sa ii las banii lu Goppo. Daca nu ii are in seara asta nu poate sa faca alea.

da frate...nu am dat mesaj...am sunat direct la ei....daca vrei, suna-ma si iti dictez numerele si ii suni


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning