Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

5nap 04-03-09 22:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta este modelul....http://www.price.ro/preturi_panasoni...sfet_19417.htm
pretul lui inca este 1400 ron deci..eu zic ca cine le ia cu 1000 ron face afacere...vreau sa-mi iau o casca noua pt motor care e 500 d euri...altfel nu le dadeam !
apropo anuntul valabil doar saptamana asta...ca atat e oferta la casca:)

kimi 05-03-09 08:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 2119848)
asta este modelul....http://www.price.ro/preturi_panasoni...sfet_19417.htm
pretul lui inca este 1400 ron deci..eu zic ca cine le ia cu 1000 ron face afacere...vreau sa-mi iau o casca noua pt motor care e 500 d euri...altfel nu le dadeam !
apropo anuntul valabil doar saptamana asta...ca atat e oferta la casca:)

Fa-mi pret doar ptr mp3 ca nu ma intereseaza sub si statie..

5nap 05-03-09 09:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@kimi nu pot sa-l dau separat ori le dau toate ori deloc.sorry

Lucian_GXZ 06-03-09 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ceva cu adevarat special pentru Daffy.

http://www.the5litresexperiment.com/

daffy duck™ 07-03-09 16:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ala de 5L e o nimica toata :)) :)) :)) :))....

BGY_Bogdy 07-03-09 23:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BRP Biroul Roman de Politie :)))

fiderzen 07-03-09 23:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BRP am eu la masina :lol:

daffy duck™ 08-03-09 00:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BPR nu BRP

DRK*DeSiGn 08-03-09 12:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BPR---Brigada politzia rutiera =)))

Hyena 08-03-09 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasati-l ma ca e andar canstracshian....

DRK*DeSiGn 08-03-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daaaa...corect!!!!!

daffy duck™ 08-03-09 16:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce pielea mea....:D....

BGY_Bogdy 08-03-09 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce se face misto pe seama unui baietel?

BGY_Bogdy 08-03-09 21:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Bogdy si DRK :))

daffy duck™ 08-03-09 22:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baietii buni....cine vrea sa aibe jantele sterse este rugat sa vina la poze:)))))...va rezolva DRK...si bogdy este cel care va ridica pantalonii.....caterinca:)):)):))

Tweety_rzw 09-03-09 05:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2130174)
Bogdy si DRK :))

Cred că îl muşcase ceva de mână pe BOG :)) că prea era speriat aşa:lol:

cozo 09-03-09 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2130242)
baietii buni....cine vrea sa aibe jantele sterse este rugat sa vina la poze:)))))...va rezolva DRK...si bogdy este cel care va ridica pantalonii.....caterinca:)):)):))

eu nu am vazut faza asta k-l puneam si la a mea sa le stearga!!!!! daca ma tineti de vorba.... data viitoare o sa fiu mai atent

BGY_Bogdy 09-03-09 19:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Palanga daca se m-ai int odata sa tip la tine cand esti pe motor si sa nu opresti o sa te imping sa cazi in intersectie...:))) Astept masinutza mea e la vopsit :D sa vedem cum o sa iasa:X:X am scris aici sa nu fac 10000000 de posturi aiurea :D

Lucian_GXZ 10-03-09 08:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Drk, un interior faci? Sa-mi zici si mie cat ceri, pentru pentru ca sunt interesat :)

DRK*DeSiGn 10-03-09 08:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
facem facem....dak dai spaga buna =)))) bogdy ce faci tata ne dai de gol =)))

cozo 10-03-09 09:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2134212)
Drk, un interior faci? Sa-mi zici si mie cat ceri, pentru pentru ca sunt interesat :)

apropo de discutia pe care am avut-o.....la l'incontro.....sa-mi dai un tel sa-ti spun ceva...cind ai tu timp

DRK*DeSiGn 10-03-09 09:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apar 2 nume in post...cine tre sa te sune eu sau lucik?

5nap 10-03-09 13:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2132720)
Palanga daca se m-ai int odata sa tip la tine cand esti pe motor si sa nu opresti o sa te imping sa cazi in intersectie...:))) Astept masinutza mea e la vopsit :D sa vedem cum o sa iasa:X:X am scris aici sa nu fac 10000000 de posturi aiurea :D

promit data viitoare sa fug mai tare :)) sa nu mai apuci sa tipi dupa mne :P....scz ti-am zis am auzit cva dar eram atent pe unde mergeam :D

BGY_Bogdy 10-03-09 21:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 2134975)
promit data viitoare sa fug mai tare :)) sa nu mai apuci sa tipi dupa mne :P....scz ti-am zis am auzit cva dar eram atent pe unde mergeam :D

Te pooop Palanga :D sa-mi dai nr ala de pe motor cand m-ai calca mama rufe sa il indrepte si p`ala:)))

BGY_Bogdy 10-03-09 22:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cu tricourile ce se aude?

Lucian_GXZ 10-03-09 22:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Astept raspuns... trebuie sa apara mostra zilele astea :D

DRK*DeSiGn 11-03-09 08:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bobardiere o sa fie tricourile :)

Lucian_GXZ 11-03-09 09:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fortza :)

RoByNeT 11-03-09 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum adica ai cazare asigurata ? era vorba sa mergem brigada nu unu acolo 3 acolo si 10 aici ... pana mea mi se pare aiurea ma rog ...

Lucian_GXZ 11-03-09 17:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pentru plecare/cazare vorbim pe YM si stabilim tot! (nu mai fiti offtopic la offtopic)

BGY_Bogdy 11-03-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Astept sa vad si eu tricourile:D Sal baieti

5nap 12-03-09 11:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) buna asta

Daxter 12-03-09 13:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aseara m-am pierdut prin ferentari cu ursu, si cred ca am vazut un urs de la voi alb MSK, ce frumos se auzea :) felicitari posesorului ;)

BGY_Bogdy 12-03-09 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daxter (Post 2141333)
Aseara m-am pierdut prin ferentari cu ursu, si cred ca am vazut un urs de la voi alb MSK, ce frumos se auzea :) felicitari posesorului ;)

da este Maroo :D

Daxter 12-03-09 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:D mama ce m`am "speriat" azi`noapte... am plecat de la cineva din brancoveanu cu intentia sa ajung la obor... la un momentdat m`am trezit ca mergeam si nu stiam pe unde :)) opresc la niste maturatori... si mi`au zis ca sunt in ferentari ;) m`am taiat putin ca nu stiam cata benzina mai aveam si pe unde eram eu nici "picior" de benzinarie ;)) m`am dus sa intreb un taximetrist cum ies si eu in "oras" si mi-a zis sa stau putin sa se linisteasca din ras =)) intr`un final am facut din brancoveanu o ora si un sfert pana la obor =)) noroc ca vazusem msk`u si m`am dus in directia lui... pacat ca la un momentdat a facut stanga... eu am ales sa merg pe strada cea mai "lata" =))

DRK*DeSiGn 12-03-09 17:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ehh...se mai intampla :))) kt despre urs....e vorba de Maroo cu sigurantza :D bay bogdy ce mai zici mai batrane?

Hyena 12-03-09 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2139213)
Eu astept sa vad ce cupe aduceti de la craiova....

Multi ca tine alearga dupa cupe... Noi mergem sa ne testam masinile si pt ca liniutzele si masinile noastre sunt o parte din viata noastra !

Hyena 12-03-09 17:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La intalnirea de vineri 13.03, nu o sa fiu prezent imi cer scuze!

BGY_Bogdy 12-03-09 18:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2142024)
La intalnirea de vineri 13.03, nu o sa fiu prezent imi cer scuze!

Nici eu nu stiu daca o sa ajung la intalnirea de vineri masina este inca la vopsit pe langa modificari mai schimbam si piese necesare...rulment roata :| Poate se indura cineva sa ma ia daca nu pot sa vin :(( glm stau home

daffy duck™ 12-03-09 20:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=b99o7vrqsDg uitati-va si voi...asta e cu dedicatie de la CobraArt de la ploiesti...


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning