![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta este modelul....http://www.price.ro/preturi_panasoni...sfet_19417.htm
pretul lui inca este 1400 ron deci..eu zic ca cine le ia cu 1000 ron face afacere...vreau sa-mi iau o casca noua pt motor care e 500 d euri...altfel nu le dadeam ! apropo anuntul valabil doar saptamana asta...ca atat e oferta la casca:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@kimi nu pot sa-l dau separat ori le dau toate ori deloc.sorry
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ala de 5L e o nimica toata :)) :)) :)) :))....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BRP Biroul Roman de Politie :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BRP am eu la masina :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BPR nu BRP
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BPR---Brigada politzia rutiera =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasati-l ma ca e andar canstracshian....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daaaa...corect!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce pielea mea....:D....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce se face misto pe seama unui baietel?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Bogdy si DRK :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baietii buni....cine vrea sa aibe jantele sterse este rugat sa vina la poze:)))))...va rezolva DRK...si bogdy este cel care va ridica pantalonii.....caterinca:)):)):))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Palanga daca se m-ai int odata sa tip la tine cand esti pe motor si sa nu opresti o sa te imping sa cazi in intersectie...:))) Astept masinutza mea e la vopsit :D sa vedem cum o sa iasa:X:X am scris aici sa nu fac 10000000 de posturi aiurea :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Drk, un interior faci? Sa-mi zici si mie cat ceri, pentru pentru ca sunt interesat :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
facem facem....dak dai spaga buna =)))) bogdy ce faci tata ne dai de gol =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
apar 2 nume in post...cine tre sa te sune eu sau lucik?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cu tricourile ce se aude?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Astept raspuns... trebuie sa apara mostra zilele astea :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bobardiere o sa fie tricourile :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fortza :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cum adica ai cazare asigurata ? era vorba sa mergem brigada nu unu acolo 3 acolo si 10 aici ... pana mea mi se pare aiurea ma rog ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pentru plecare/cazare vorbim pe YM si stabilim tot! (nu mai fiti offtopic la offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Astept sa vad si eu tricourile:D Sal baieti
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) buna asta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Aseara m-am pierdut prin ferentari cu ursu, si cred ca am vazut un urs de la voi alb MSK, ce frumos se auzea :) felicitari posesorului ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:D mama ce m`am "speriat" azi`noapte... am plecat de la cineva din brancoveanu cu intentia sa ajung la obor... la un momentdat m`am trezit ca mergeam si nu stiam pe unde :)) opresc la niste maturatori... si mi`au zis ca sunt in ferentari ;) m`am taiat putin ca nu stiam cata benzina mai aveam si pe unde eram eu nici "picior" de benzinarie ;)) m`am dus sa intreb un taximetrist cum ies si eu in "oras" si mi-a zis sa stau putin sa se linisteasca din ras =)) intr`un final am facut din brancoveanu o ora si un sfert pana la obor =)) noroc ca vazusem msk`u si m`am dus in directia lui... pacat ca la un momentdat a facut stanga... eu am ales sa merg pe strada cea mai "lata" =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ehh...se mai intampla :))) kt despre urs....e vorba de Maroo cu sigurantza :D bay bogdy ce mai zici mai batrane?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La intalnirea de vineri 13.03, nu o sa fiu prezent imi cer scuze!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=b99o7vrqsDg uitati-va si voi...asta e cu dedicatie de la CobraArt de la ploiesti...
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning