![]() |
Re: Femeia ...
Quote:
ea poate fi cea mai urata fata pe care ai vazut-o tu. daca gigel al ei o vede cea mai frumoaasa, nu te poti usura in gusturile lui :) |
Re: Femeia ...
nu exista femei urate...doar barbati orbi....asta tot o femeie o spune...
|
Re: Femeia ...
sau care n-au baut destul ...
|
Re: Femeia ...
Quote:
pe de alta parte,o femeie care nu e chiar "femme fatale" de obicei este un OM adevarat,si este un om frumos...acum depinde de nevoile fiecaruia,ce este mai important,sa aiba un om frumos sau o papusa aratoasa. nu vreau sa zic,ca nu mai exista oameni care arata acceptabil si au ceva creer,dar sincera sa fiu,daca arati cit decit deja ok,este mult prea usor sa profiti de avantajele oferite si greu mai alegi sa depui un efort psihic. |
Re: Femeia ...
degeaba spuneti voi in paginile anterioare de uratenie etc...cert e ca fiecare buruiana isi are umbra ei si asta e dovedita si la urati frumosi,prosti destepti etc. si pana la urma e frumos ce`ti place nu ce le place celor din jur ca tu stau cu ea/el
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
astept contra argumente atunci
|
Re: Femeia ...
1. Vreau sa aud pe cineva caruia sa ii placa uratele.
2. Mie nu imi plac uratele. 3. Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place. 4. Toata viata unei femei evolueaza in jurul frumusetii sale. Odata cu anii va simtiti din ce in ce mai frustrate din aceasta cauza deteriorarii acesteia, drept pentru care varsta cuprinsa intre 20-30 de ani este cea a aventurilor. Mai apoi cautati sa va casatoriti si sa faceti plozi. Am vorbit la modul general. |
Re: Femeia ...
Silviu tu nu intelegi ce spun femeile???
Nu exista femei urate. Cum indraznesti sa sustii altceva. Mergi langa oricare dintre ele 10 minute pe strada si o sa vezi toate defectele celor care trec pe langa voi. Aia are nasu mare, ailalta are fundul cat marele zid chinezesc, cealalta zici ca e sorcova, aia are buzele ca doua lame de ras, aia zici ca are o matura in cap.... etc, etc, etc... Dar daca o iei pe oricare in parte va spune acelasi lucru : nu exista femei urate :D Ar trebui sa fac un topic cu poze cu femei urate, poate asa aveti cosmaruri si aflati adevarul . |
Re: Femeia ...
EXEMPLU: fata de la pagina 5 din Libertatea de azi. :D
|
Re: Femeia ...
....dar daca te-ar lua,si te-ar executa,cum nici una pana acum,si ar fi pe lungimea ta de unda,de 3 zile nu te-ai satura sa vorbesti cu ea,nu ar mai fi atat de urita,sunt convinsa!:)
|
Re: Femeia ...
Quote:
Quote:
Ori ... ce spui matale aici, inseamna ca are cu ce sa ma atraga. :) Dar tot uratica ar ramane in mintea mea. |
Re: Femeia ...
@silviu_fxx : dar nu neaparat ce tie iti place inseamna ca e frumos sau ca place si celor din jur...ce tu consideri frumos altul poate considera urat si tot te va intreba:ce ai vazut la urata aia? rezulta?? si tie ti se poate intampla sa`ti placa de o urata (d.p.altora de vedere)
|
Re: Femeia ...
bingo!!!
|
Re: Femeia ...
ce vrajeala e asta cu 'frumusetea e realativa'... e cat se poate de ne-relativa. asta e doar o incurajare pt urate :D:D
hai nu fiti timide... fetele urate mainile in aer!! :)) |
Re: Femeia ...
/: ) o femeie sa recunoasca ca e urata???Unde ai vazut asa ceva??:lol: Vorba aia nu recunosc ei barbatii, da apoi femeile =))=))
|
Re: Femeia ...
ba e cat se poate de relativa si am sa ma explic:
ex 1: cand tu ca femeie te ingrijesti, te duci la un coafor, la o manichiura, la un pensat, epilat etc e ok, nimic de zis. dupa astea, te machiezi frumos cum consideri tu ca e trendy, fancy, posh ( si alte adjective pt "la moda" ) dupa ce ai studiat 7656745876496875 de reviste. Booooooon. Te duci la intalnire crezand ca esti zana zanelor ( nu ca n-ar fi adevarat) si ghici cu ce te intampina al tau iubit: "imi place mai mult de tine cand esti nemachiata; esti mai frumoasa fara toate cosmeticalele astea pe fata!". ex 2: te trezesti de dimineata cu parul valvoi, nemachiata etc. te duci la oglinda si iti vine sa o spargi. vine el si-ti spune: "esti asa frumoasa cand te trezesti de dimineata" :lol: - la faza inca am dubii in privinta barbatilor, in sensul ca mai mint si ei frumos cateodata |
Re: Femeia ...
Quote:
cum zice si vb din popor...barbatu tre sa fie mai frumos decat dracu :) and that seems quit an easy task :P |
Re: Femeia ...
Quote:
daca totu e dichisit cu gust, ori baiatu e bou ori... well - baiatu e bou :P |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
sau nu-i place de aia, cu tot cu bunul ei gust cu tot....
femei cu bun gust, dar sterse ca si cum nu ar exista, stiu destule, si nu am iesit/ramas cu ele pe motiv ca nu ma atrageau cu nimic, si bou nu sunt, decat in masura in care boul e biped, judeca peste medie si prefera o seara de condus prin noapte(de exemplu) uneia de rumegat, linistit, la casa lui... |
Re: Femeia ...
Quote:
de ce incercati sa fiti ceea ce NU sunteti .. de ce ne stricati diminetzile ? de ce cititi 10000000000 de reviste ABSOLUT INUTILE despre cum sa te machiezi, cum sa te imbraci, si etc .. sunteti frumoase asa cum sunteti, nu va trebuie machiaje .. bottom line, nu va mai mascati atat .. ca dimineata oricum se vede produsul adevarat.. si ce sens are sa te amagesti ca iesi c-o bunaciune cand de fapt dimineata e praf .. in fine, n-are sens discutia mi se pare incredibil cum la 24 de ani sustii ca un baiat e bou pentru ca nu va inghite machiate .. poate ca unii nu vor pisde machiate toata viata.. in plus te rog frumos sa nu mai crezi ce-ti spune o revista ca e frumos crezi ca e frumos ce crezi TU ca e frumos, nu un cacat de revista .. ca e de fapt perceptia lor, nu a ta . ok ? :) |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
subscriu la santos...
'crezi ce vrea **** ta, nu-ti daram eu visele" :D:D |
Re: Femeia ...
Quote:
erai foarte revoltat pe tema asta in pagina anterioara |
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning