Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 08-04-09 23:07

Re: Roman
 
Pai nu ... ca el debea a luat carnetu'...cam de un an .... maicasa si taicasu a nenorocit masina aia ... el are grija de ea cat de cat : lol:
Si da ... prin toate astea ar putea face o reclama la Mitsubishi... ca masinile lor sunt foarte rezistente :lol::lol::lol:

VladM 09-04-09 17:55

Re: Roman
 
Arata bine ea asa,si in realitate,dar vorba ta,dupa 450 000 km...si din cate am inteles de la cineva,merge cam nasol,mai sare cateodata chederu :))

andrei_400 09-04-09 18:11

Re: Roman
 
Care mergeti la 4tuning days ? poate ne auzim pe acolo ;)

Dragosh_Asb 21-04-09 17:36

Re: Roman
 
Sarbatori fericite !

scturoag 21-04-09 17:39

Re: Roman
 
Pasteti Fericiti !!!! :D

Dragosh_Asb 21-04-09 17:52

Re: Roman
 
salut scturoag, ce club puneti la cale :D

scturoag 21-04-09 17:54

Re: Roman
 
Salut
Mai multe detalii la id de mess : b77alx
Ai Carnet ?!?
Ai Masina ?!?
Ce Masina :)
Eventual .. ce numar de inmatriculare ... is curios ca si eu sunt din Roman si poate te stiu din trafic :)

Dragosh_Asb 21-04-09 18:06

Re: Roman
 
pai am o solenza crem, Nt-06-ASB

scturoag 21-04-09 18:13

Re: Roman
 
aha...
in legatura cu clubul... vorbeste cu presedintele clubului pe mess la id: B77ALX .

Dragosh_Asb 21-04-09 18:16

Re: Roman
 
ok,multumesc :)

26WRC 21-04-09 21:21

Re: Roman
 
united pub racers?:lol::p

morpheusmaster 21-04-09 21:35

Re: Roman
 
Nu puteai pune punctul pe I mai bine de atat :D

scturoag 21-04-09 22:27

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2255169)
united pub racers?:lol::p

Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2255218)
Nu puteai pune punctul pe I mai bine de atat :D

Ce ati vrut sa spuneti ? :)

morpheusmaster 21-04-09 22:36

Re: Roman
 
Ne bucuram si noi ca a trecut Pastele si putem fi rautaciosi din nou :) lasand gluma deoparte...da mai multe detalii despre UTR (personal sunt curios)...inteleg ca nu esti tu presedintele...cine e? clubul e din Roman/Romania? sau e UK? Membrii?...ceva legal? DETALII :D Pana atunci ramanem la ideea de "united pub racers" cum a zis wrc

scturoag 21-04-09 22:40

Re: Roman
 
E un club din bucuresti .. plm .. habar n-am ce e cu el ... m-a rugat asa zisu' presedinte sa il tin la semnatura .. m-a disperat pe mess ... cica au vreo 15 membri momentan unu cu o celica un bmw un 2-3 opel ... si nu mai stiu exact ce masini ... cam atat ... nu stiu prea multe ... ca nu am vrut sa-mi incarc memoria cu prea multe prostii :)
Oricum eu zic ca nu o sa se legalizeze vreodata ... o sa ramana doar un vis :) cine stie ?!?

VaLeX 22-04-09 00:50

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2255486)
E un club din bucuresti .. plm .. habar n-am ce e cu el ... m-a rugat asa zisu' presedinte sa il tin la semnatura .. m-a disperat pe mess ... cica au vreo 15 membri momentan unu cu o celica un bmw un 2-3 opel ... si nu mai stiu exact ce masini ... cam atat ... nu stiu prea multe ... ca nu am vrut sa-mi incarc memoria cu prea multe prostii :)
Oricum eu zic ca nu o sa se legalizeze vreodata ... o sa ramana doar un vis :) cine stie ?!?

nu ne faci si noua reclama ? dam un Joy Ride cand mai vii pe la Piatra :lol:

scturoag 22-04-09 00:53

Re: Roman
 
hai hai .. vezi ca sari calu' valex

VaLeX 22-04-09 12:35

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2255811)
hai hai .. vezi ca sari calu' valex

just a joke, jessus ...

scturoag 22-04-09 20:25

Re: Roman
 
glumetule

morpheusmaster 22-04-09 21:49

Re: Roman
 
...la naiba =)))))

nck_xx 23-04-09 10:37

Re: Roman
 
A aparut din nou o Toyota Supra prin orasul nostru....poze nu am...am vazut'o azi cand veneam acasa din mers parca e un albastru inchis nu am vazut'o prea bine

VladM 23-04-09 14:02

Re: Roman
 
Verde cu numere de Anglia :)

nck_xx 23-04-09 19:49

Re: Roman
 
De Irlanda mai exact da tot verde si cu volan pe dreapta e:D

VladM 23-04-09 19:50

Re: Roman
 
Anglia mai exact ;) Irlanda nu are numere galbene pe spate,si scrie IRL ;)

nck_xx 23-04-09 19:53

Re: Roman
 
Din cate am observat eu din spate am vazut numarul si era alb cu IRL

VladM 23-04-09 20:42

Re: Roman
 
Ai observat rau. ;)

morpheusmaster 23-04-09 21:49

Re: Roman
 
Ma nu mai vb. aiurea aici si uitativa aici https://www.youtube.com/watch?v=DzXF-F1jHjY =)) R0naldinionul din Roman :D

scturoag 23-04-09 21:49

Re: Roman
 
Am vazut-o si eu ... dar eram in receptia la hotel si am vazut-o prin geam .. a trecut pe centru ... era misto rau de tot ... dar nu am apucat sa ii vad toate detaliile ... era verde inchis ...m-a lasat fara cuvinte ... era tare rau de tot ...
@26WRC: frate ... cand schimbi vitezele ia piciorul de pe acceleratie ... cand ne-am intalnit azi ... schimbai vitezele si in loc sa scada turatia ... ea crestea ca nu lu'ai piciorul de pe acceleratie in timpul in care apasai ambreiajul ... :lol:

scturoag 23-04-09 21:53

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2261431)
Ma nu mai vb. aiurea aici si uitativa aici https://www.youtube.com/watch?v=DzXF-F1jHjY =)) R0naldinionul din Roman :D

Ce legatura are "ronaldinio din roman" cu toyota supra ?!?
:shock:

morpheusmaster 23-04-09 22:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2261437)
Am vazut-o si eu ... dar eram in receptia la hotel si am vazut-o prin geam .. a trecut pe centru ... era misto rau de tot ... dar nu am apucat sa ii vad toate detaliile ... era verde inchis ...m-a lasat fara cuvinte ... era tare rau de tot ...
@26WRC: frate ... cand schimbi vitezele ia piciorul de pe acceleratie ... cand ne-am intalnit azi ... schimbai vitezele si in loc sa scada turatia ... ea crestea ca nu lu'ai piciorul de pe acceleratie in timpul in care apasai ambreiajul ... :lol:

Ma indoiesc ca mergea asa...caci am mers cu el in masina si nu a facut asa niciodata...si sa fim seriosi eu nu am vazut pe nimeni sa fie asa de dang dang. Dar ia zi gogule...asa faceai? :))

Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2261444)
Ce legatura are "ronaldinio din roman" cu toyota supra ?!?
:shock:

Frate nu are legatura cu supra...uitate acolo...si comenteaza dupa.


@ALL: Haideti sa mentinem threadul viu nu cu discutii gen "Ce faci?" "Bine" "Ai vazut supra aia?" "DA" 'Era verde?' "Eu am vazuto pe aia rosie" "Aha teai inselat" "Ba nu, avea numere de grecia" "Ba nu, avea volanu pe dreapta" "Bine, IRlanda...si asa is tari vecine"...dudes...serios...intra lume interesata si vede 100 pagini de CRAP!!! Iar legat de acea SUPRA bombastik luati de ardetii niste poze sa o vedem toti...sper ca ati inteles idea

scturoag 23-04-09 22:04

Re: Roman
 
Ma jur ma ... si e a 2-a oara cand il vad ca schimba asa vitezele ... si acum mi-am adus aminte sa ii spun...
In legatura cu Supra aia ... sper sa o gasesc eu maine prin oras si o sa ii fac poze ... poate o stie cineva si stie pe unde locuieste proprietarul sa ma duc sa ii fac poze :D

26WRC 23-04-09 22:25

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2261473)
Ma indoiesc ca mergea asa...caci am mers cu el in masina si nu a facut asa niciodata...si sa fim seriosi eu nu am vazut pe nimeni sa fie asa de dang dang. Dar ia zi gogule...asa faceai? :))

cred ca asa faceam mi se mai intampla, cred ca tre' sa schimb timoneria ca'mi intra cam greu in viteza sau sa schimb uleiu in cutie, plm, toate costa bani si o duc cam naspa pe praful asta. is si a 12a, caut scuze:lol::lol: m'am dilit si eu, mai stiu eu pe unu care facea asa anu trecut pe vremea asta:lol::lol::lol::lol:

oricum merge binisor masina mea te astept pe inerval bogdane;)


Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2261431)
Ma nu mai vb. aiurea aici si uitativa aici https://www.youtube.com/watch?v=DzXF-F1jHjY =)) R0naldinionul din Roman :D

nebunii de la 11A:lol::lol::lol:marfa montaju;)
draguta tipa cu transporteru':oops:

scturoag 23-04-09 22:28

Re: Roman
 
Pai te-am vazut de mai multe ori prin oras ... si nu de fiecare data faceai asa ... te-am vazut de multe ori si mergeai super ok .. dar azi si inca odata .. nu stiu ce s-a intamplat cu tine ... nu mai lu'ai picioru' de pe acceleratie :lol:

26WRC 23-04-09 22:38

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2261583)
Pai te-am vazut de mai multe ori prin oras ... si nu de fiecare data faceai asa ... te-am vazut de multe ori si mergeai super ok .. dar azi si inca odata .. nu stiu ce s-a intamplat cu tine ... nu mai lu'ai picioru' de pe acceleratie :lol:

stiu, vorbeam la tel si eram oleaca nervos nu ma pot concentra sa conduc frumos daca nu ma simt bine..cand is nervos schimb aiurea la peste 4000 nu dau prioritate trec pe rosu, depasesc fara sa am vizibiliatate.. nu des dar mi se intampla si realizez abia dupa.. ce era sa fac.



apropo pt baiatu cu Goolfu' BLB din crazy drivers care ma depasit pe cuza voda la ambitie intr'o seara, fratelo eram cu taicamiu' si sa tipat urat la mine ca altfel nu te lasam sa am depasesti:lol:asa oleaca la ambitie:lol:

scturoag 23-04-09 22:40

Re: Roman
 
ce golf ?!? ala verde ?!?

morpheusmaster 23-04-09 22:41

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2261625)
stiu, vorbeam la tel si eram oleaca nervos nu ma pot concentra sa conduc frumos daca nu ma simt bine..cand is nervos schimb aiurea la peste 4000 nu dau prioritate trec pe rosu, depasesc fara sa am vizibiliatate.. nu des dar mi se intampla si realizez abia dupa.. ce era sa fac.



apropo pt baiatu cu Goolfu' BLB din crazy drivers care ma depasit pe cuza voda la ambitie intr'o seara, fratelo eram cu taicamiu' si sa tipat urat la mine ca altfel nu te lasam sa am depasesti:lol:asa oleaca la ambitie:lol:

Goguleee ma faci de rusine!!! :)) taci acolo si dai cu bacu dai cu bacu!!!

26WRC 23-04-09 22:42

Re: Roman
 
golf 4 variant albastru, vine destul de rar prin roamn acum, e la faculate in iasi tipu'

scturoag 23-04-09 22:43

Re: Roman
 
golf variant ?!? ... tunarit ?

26WRC 23-04-09 22:48

Re: Roman
 
xenon, triple calare si muzica banuiesc

hai sa nu afcem messenger aici!! nu postez ca sa'mi maresc numarul de posturi

scturoag 23-04-09 23:03

Re: Roman
 
deetha .. nu .. intrebam si eu .. ca nu stiu golfu' ... app ... nici nu ai multe posturi :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning