![]() |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Puteai sa nu-ti bati capul ;) n-ai cu cine...
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Era Bond. James Bond.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
5 Attachment(s)
Aseara la Iulius Mall,in parcare, se afla acel Ferrari cu autocolant si pe partea cealalta a drumului era un r8.Sorry pt calitate
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
super !
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Bentley Continental Flying Spur :D, in continuare , nici urma de Moragan !
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
il gasesti in fiecare seara pe copou 8-|
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
foarte tare masina.. ;)
sry de calitatea pozei.. mai bine de atat nu se putea.. :) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Morgan-ul il gasesti de obicei seara pe la expo [in copou]
EDIT: am gresit la scris:-) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Morgan Aero 8, nu Moragan:lol:, am impresia ca e de inchiriat, din cate stiu eu sunt doar vreo 2 sau 3 Morgan-uri in toata Romania, unu a lu Tiriac, unu a lu Mazare si asta. Am mai vazut si un MG F rosu foarte marfa prin Iasi, o masina destul de rara pe la noi, adusa din Anglia.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
MG'ul ala il vad de saptamani intregi in fiecare dimineata pe langa politie ;)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
8) Cine ??/ Care ??? Cum ???/ Cauta un Morgan prin Iasi....uite poze, desigur facute cu aprobare de la propietar...sincer altele mai bune/reusite nu cred ca putem face din mes..pe strada la masinuta...so..poate nu-i cu suparare trimiterea la 7EST....mersik.
http://www.7est.ro/stiri//tehnologie...-a-luat-Morgan P.S Am intalnit-o de cateva ori in trafic...dar parca-i aiurea tare sa-l urmaresti pe om, sa-i fotografiezi masina asa cu forta...cred ca s-ar simti prea bine....si...nu se pune :-P si apoi pozele cu fabricarea masinii si de prin garajul lui...nu facea vriun " forumist"..corect ??? have fun....prea tare masinuta. |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Masina-i superba, are motor de BMW.
Ma mir ca mai sunt si cunoscatori prin oras, cineva care isi ia altceva in afara de Audi, Mercedes, BMW, sau alte cocalarisme.Respect |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Nissan GTR vazut aseara pe copou ! Din pacate nu am apucat sa fac poze
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Morganu duminica sawera scos la aer pe Copou. Nebunie de masina......
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
morgan aero 8, motor v8 bmw, 0-60 mph in 4.5 sec, softtop, hardtop, evacuari laterale, transmisie manuala, diferential autoblocant, interior auster dar elegant in piele galbena si ceasuri retro cromate(...)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
si faruri de Mini :), putin modificate
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
4 Attachment(s)
Quote:
Pace to all... |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
Interesant mertz-ul, un soi de pimp style |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
pe unde zace mertul?(putin mai detaliata straduta)! superbele jantele!
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
P.S..e tare de tot Mertz ul...asa-i ???? |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Pe acolo e si Fordul Escort Cossworth...aia cred ca e mai valoroasa decat mertzul ala. :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Merci de pont zorro6299!(imi pare rau dar pompa chiar nu am de unde sa i-au, nu ai tu una?:)), hai ca pont m-ai dat imi mai dai si pompa, complice in toata regula!Lasand panarama la o parte poate se intampla vreo prostie si ne i-a "nea Caisa" ca suspecti!
Mercedes-ul e mult prea frumos sa nu il vad ( jantele is superbe).Poate dau de proprietar sa ii admir jantele! Escort Cosworth deja iti lasa gura apa numai cand te gandesti la o asemenea bijuterie! |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Pe langa Green Park!
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
daca nu ma insel, cossworth-ul si mertul sunt ale aceluiasi om(defapt, sunt doi frati gemeni, care au si microcar-uri)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
sunt sigur ca de fapt asta a pozat ... era in miscare probabil :)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
sorin.. baga poze cu Edi si corraptorul.. E o masina tare.. din toate punctele de vedere.. si e din Iasi.. :D
(nu e doar o masina portocalie..) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
7 Attachment(s)
Hai sa-l ajut si eu pe Sorin...VW Corrado VR6 Turbo Syncro:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
10 Attachment(s)
Iaca si pozele, o sa urmeze mai multe, dupa sedinta foto:D [care trebuie stabilita]
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Un Muastang alb cu 2 super blonde in el , din pacate blondele nu prea au iesit.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
Foarte misto pozele cu Corrado, mai ales prima...;) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
fain corado asta, mai ales poza langa ursulet si sciroco, un pic mai old school, trebuia sa faci o poza la toate 3 din fata:)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
de 3 zile tot vad prin Iasi un Aston Martin DB9 nu a reusit sa il pozeze nimeni ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning