![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ce caterinca aveti in voi.......golf-ul lui Bogy....este de 115 cai in 6 trepte..si are un soft la RBN.masina are f multi km si e cam chinuita. de ce il luati la misto......eugen...tie ti-a zis cineva ceva de maisna ta ca e facuta sorcova?......ca ai castigat nustiu cati cai din tuning exterior?......bine ca de criticat sunteti buni.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ce caterinca mai face lumea aici....tare de tot....si vb numai baietii care au tangenta cu caii putere....fara suparare....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Tie ti se pare FLY masina mea sorcova? Mie si la altii sigur nu, dar te rog da-mi exemplu ce anume o incadreaza in sorcova.
Faceam misto nu de masina, ci de vorba cum ca ar avea 180cp si de cum a scris tuning tipul de a zis ca are 180cp... deci ati inteles gresit. ps: iar la caterinca si ironii nu cred ca te intrec, sa fim seriosi. |
da bai....da-mi voie sa mi te adresez cu apelativu asta....ca am si la adresa cui sa o fac.....noroc meu e ca traiti .....
imi cer scuze ....promit sa nu ma mai bag.....sorry..... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu nu inteleg ce ai vrut sa spui, poti fi mai de inteles?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
OLA..UITE UN MIC TOPIC AICI....NU NEAPARAT DESPRE tuNNing.
auzi-si o discutie din greseala referitoare la motoarele turbo(benzina). Nu garantez ca e adevarat caci am fost doar martor. Ideea e ca baietii se bateau ccu pumnii in piept ca un motor ce primeste amestec prea sarac topeste pistoanele. Eu am zis "Poate prea bogat mai nene" , dar individul a insistat ca e un paradox si chiar asa e "Amestecul prea sarac la benzina turbo topeste pistoane" Toate ca toate ieri la o bere nevinovata vine un amin disperat si imi zice problema: " Ba , n-am fost la C-ta in weekendul asta ca am avut probleme cu motoru!!!" Cand mi-a relatat mai pe larg ca "s-au topit pistoanele"(scuzati exprimarea de balta) ma dus gandul direct la treaba auzita la buc. Chiar daca o fi sau nu coincidenta e a 3-a oara in 4 luni cand o pateste. A schimbat si motorul:)) Ar fi foarte simpatik daca ar reusi sa rezolve problema doar din soft ma gandesc eu(scuze daca gresesc), da avand in vedere ca ii "curge motorul pe strada" na!!! Astept idei si iNNjuraturi :))!!!! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
din ce stiu si eu despre turbo...cam asa e...daca amesctecul e prea sarac in combustibil atunci se distrug pistoanele.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cand e prea sarac apar detonatii... adica amestecul nu se aprinde de la scanteie si se flacara nu se raspandeste uniform si omogen ci apar mai multe puncte de aprindere care duc la "topirea" pistonului.
fly-ule... macar se stie toata lumea ca nici acu nu mi-ai dat banii pe biela si de ceva vreme nici nu raspunzi la telefon... faze de clasa a 8-a... si te-ai mai bagat si pe invisible pe mess... inteligent... (vezi ca exista sute de site-uri care iti zic daca o persoana este online... si mai exista si cunostinte comune.. ) cum ziceam... clasa a 8-a |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Nasol moment pentru uni:|
Reclamti Comerciale |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
:)) a rupt tot Eugen cu faza asta
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cel mai smecher eugen =))))) cum ai gasit'o?:lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La caterinca, cine tine la ea normal.
Bun venit Cristi. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
in fine... era mai frumos din partea ta sa imi raspunzi si sa ma injuri si sa iti bagi si sa iti scoti si asa mai departe... in fine... "sper" sa ai parte de biela aia. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Sa imi bag si sa imi scot nu e stilul meu,sa te injur nu vad de ce. chiar crezi ca ma bucur la un milion?....eu unu mi-am dat seama ca nu ai avut capacitatea sa intelegi....in perioada asta chiar nu am avut posibilitatea.......stai linistit ca fara bani nu ramai,desi dupa circul si strigaturile pe care le faci ai merita si altele.Eu nu ti-am "sperat" nimic,dar iti doresc de acum....sa te bucuri de motoarele pe care le ai.Si apropo.....la tel raspund cui vreau,si pe mess la fel.Daca vrei sa faci strigaturi in continuare.....esti invitatul meu...am vazut ca te pricepi. PS.....daca vroiam sa iti trag teapa....nu te vrajeam cu o ametita de biela.....uiti ca ai avut la mine ecu de r21t......asta ti-am zis poate intelegi.Daca nu intelegi.....astept in continuare posturi d-ale tale......facem entartainment pt lume. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
aici nu ai logica... te-am sunat o data... ai zis ca maine ca poimaine, ca vine cineva sa imi aduca banii, ca maine ii bag pe card, ca poimaine, ca maine vii personal si mii dai, ca maine imi dai telefon... apoi nu mai raspundeai la telefon... apoi am sunat de pe alt numar si ai raspuns... apoi nu ai mai raspuns nici la numaru ala de telefon... in fine.. raspunzi cui vrei si cui nu vrei.. ai perfecta dreptate ce ai vrea sa inteleg daca nu imi explici si nu imi raspunzi la telefon? de fiecare data cand am vorbit la telefon nu mi-ai zis: "omule nu am bani acu si nici in perioada imediat urmatoare, iti dau luna viitoare." de fiecare data in schimb m-ai "ametit" ca maine ca poimaine. ar fi mai simplu la telefon |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
miliady alt loc de circ nu ati gasit ? pt un rahat de biela va rade forumul ... din cate am inteles va stiti, cred ca puteati discuta in particular nu sa va spalati rufele in public ;) my opinion
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
entertain US :lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
CristiTL....ti se pare o chestie de entertain ? Mie, sincer, chiar nu mi se pare deloc...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mag, Cristi TL este Dan(GNZ) aka Gonzales mada faca.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
poa sa fie :P
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mag :-| avand in vedere ca nu se vorbeste mai nimic interesant si multa lume posteaza de dragul de a posta nu vad de ce nu te ar amuza discuta lor care este postata expre pentru a ne face sa radem. ca alt rost nu vad la discutia aia. fiecare cu parerea lui, poate sunt eu mai redus fata de altii si ma amuza, poate pe altii ii intristeaza si tot asa
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mag... ai tras pe nas??? Nu vad rostul raspunsului tau pentru Cristi... esti pe langa subiect ca un atribut :-)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
as vorbi in particular cu el daca mi-ar raspunde la telefon... ne stim... dar el raspunde numai cui vrea la telefon si pe mess...
asadar asta este singura cale de comunicare la care reactioneaza. :) si eu ma amuz... am scris si mai sus ca daca ar fi raspuns la telefon ar fi fost mult mai usor.... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pe de-o parte nu e frumos sa iti speli rufele in public da cand asta e singura solutie asta e.daca nu incercai sa iei legatura cu el prin telefon era urat sa discuti direct aici.da cum ai incercat si nu ai obtinut nici un rezultat:rolleyes2 ..cu ocazia asta ne mai amuzam si noi:twisted:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu am avut de ales :)
am incercat.. tot incercat... de vreo 2 luni asa tot incerc.. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
deci toata lumea se amuza numai Mag nu :-|
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pe el nici daca il gadili nu se amuza...
In schimb ne amuzam noi cand pune intrebari de genu " imi apare o palnie?! ce o fi oare?! " :)) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ha ha ha ....m-am amuzat si eu
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Hai sa ne amuzam in continuare........deci.....ramasesem la partea cu biela......cu neraspunsul la telefon...si pe mess......la milion......deja e text de manea.........behehehehe!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning