![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
APLAUZE pentru Casi si echipa lui!! Ataaaaaaaaaaaaaat!! :workout:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Pff..:oops: a iesit superrr !! bravo :lol::D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Frumos! Si nici macar nu imi place rosul in general :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Foarte frumoasa a iesit pana la urma. Bv!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Incredibil ce frumoasa a iesit... a meritat ashteptarea. PUI PE EA!!! FELICITARI!!!:D:D:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
prea, prea p.izda...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Nu am vrut sa te dau de gol , stiam ca esti hotz , pui poze cu copia aia GRI ca a ta , doar ca avea volanul ala in 3 spite nu ala de M :D
Superba jur |
Re: E46 - TM 77 EEE
Prea Frumosssssssssssssssss:shock::shock::shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
sper ca ma primiti si pe mine-n grup cu "scufita" :dance: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Eu tot astept ziua cand da Caius kix cu un BMW-u:):):):)
Dar nare cum.....si cabrio a iesit prea prea prea tare:D P.S. Greseala mea cu "prea tare" ca a iesit cel mai tare E46 cabrio de pe Roumanie.PUNCT |
Re: E46 - TM 77 EEE
kix...never. le gandeste prea mult inainte si nu prea are cum
|
Re: E46 - TM 77 EEE
F R U M O S
|
Re: E46 - TM 77 EEE
va multumesc pt aprecierii... :D
si eu sunt foarte incantat de cum a iesit .... astept oglinziile si dupaia urmeaza un set de poze.. asa pe masura :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
iti dau un murano la schimb ? :))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
:D sau un e39 ....
|
Re: E46 - TM 77 EEE
avem di tati :))
hai cu poze ! |
Re: E46 - TM 77 EEE
o sa vin si cu poze... numa sa-mi vina oglinziile...
sa pun difusoru sus... sa fie totul la loc... german style :D "gantz" :lol: altfel se supara fratii mei de pe bmw-syndikat ; e46-fanatics ; m3-motorsport ; :lol: am zis ca nu ies cu ea pana nu e gata... |
Re: E46 - TM 77 EEE
smechera rau a iesit, bravo, succes pe mai departe...
asteptam pozele cu toate cele montate pe ea. |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
M I H .. mersi frumos...
o poza in asteptarea oglinziilor... |
Re: E46 - TM 77 EEE
destul de urata :D
app: pune si tu 2 oglinzi de la 2 pipite care le intalnesti pe strada :D app2: ai grije cand scoti masina ca poate o confunda pipitele si se pun s'o linga zic ca'i acadea (nu o lasa nepazita) :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hey hey hey ... fără perversiunii aici ...
asta e masina de familie... nu pt. căţele... |
Re: E46 - TM 77 EEE
extraordinar cum poate arata! flawless...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
dragutz :lol: personal as face ceva sa scot cu 2 - 3 mm rotile spate mai inafara, sau sau bag rotile fata mai in interior.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
masina e S.E.X !!!!!!! :peace::peace::peace:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Bine zis radu ,e prea porno felicitari !
|
Re: E46 - TM 77 EEE
11 Attachment(s)
Cateva poze ratacite....
toata treaba se face in echipa;) cand e vb de masina lui Caius toti sunt(em) ca o familie:hug: ....toata lumea pune mana, nimeni nu sta degeaba :workout: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Intradevar foarte tare alegerea culorii :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
sprinter .. incă lucrez la chestia asta :lol:
radu_bmwe36 & Speed4U.. mersi frumos :D cryssTM hehehe.. ce poze spion :lol: mersi mult :D Maniak22 .. nu a fost greu... a trebuit doar sa sterg balele din colţu' gurii si să zic DA... ii ce trebuie :lol: cryssTM stie cel mai bine .. :lol: :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
e marfa rau...sincer...de abia astept sa o vad live.
PS - luciul lacului crud e cea mai porno chestie din toata operatiunea de vopsire... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Felicitarile mele pentru mentalitatea asta ... De masina nu mai zic nimic ... :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
ii foarte naspa:shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
daflyer_oradea .. ne vedem pe trans :D
VaLeX... mai mult prieteni .. si dupaia pasionati... 8) cauciucurixxl..... mersi ba roby .. :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
imi cer scuze... am uitat reclamaaaaaaaaaaaa.... :lol:
oricum nu mai are nevoie de nici o prezentare... |
Re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
ms bossuuu;)
am mesterit putin si azi ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Super tare lucrarea!
Pacat ca avem o tara mizerabila - plina de nisip si pietricele pe drumuri ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
cryssTM .. asa incet incet ... mai oglinziile alea sa vina... :???:
squid .. mersi frumos.. nici ca'n germania n'ar fi fost ok... unde era stresu' ? :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Era chiar aiurea sa speli masina si sa stea curata 2 sapt...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hooooo atentuleeee...!! :lol:
azi e ziua de deratizare... |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
a venit baby acasa ... :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning