Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

coka 30-06-11 15:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
APLAUZE pentru Casi si echipa lui!! Ataaaaaaaaaaaaaat!! :workout:

Adryanno 30-06-11 16:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Pff..:oops: a iesit superrr !! bravo :lol::D

Tazmaniak 30-06-11 18:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumos! Si nici macar nu imi place rosul in general :D

TM 03 BAD 30-06-11 18:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumoasa a iesit pana la urma. Bv!

AR 99 BIS 30-06-11 18:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Incredibil ce frumoasa a iesit... a meritat ashteptarea. PUI PE EA!!! FELICITARI!!!:D:D:D

MihaiCsl 30-06-11 18:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
prea, prea p.izda...

Gelu_GGG 30-06-11 20:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Nu am vrut sa te dau de gol , stiam ca esti hotz , pui poze cu copia aia GRI ca a ta , doar ca avea volanul ala in 3 spite nu ala de M :D
Superba jur

dony ddc 30-06-11 21:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Prea Frumosssssssssssssssss:shock::shock::shock:

cryssTM 30-06-11 22:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4432091)
intre 2 rosii intra un castravete :)))) te astept langa mine la o poza de red grup :))


sper ca ma primiti si pe mine-n grup cu "scufita" :dance:

Maniak22 30-06-11 22:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Eu tot astept ziua cand da Caius kix cu un BMW-u:):):):)
Dar nare cum.....si cabrio a iesit prea prea prea tare:D



P.S. Greseala mea cu "prea tare" ca a iesit cel mai tare E46 cabrio de pe Roumanie.PUNCT

vam_19 01-07-11 09:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
kix...never. le gandeste prea mult inainte si nu prea are cum

edy1092 01-07-11 11:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
F R U M O S

Caius TM 01-07-11 19:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
va multumesc pt aprecierii... :D
si eu sunt foarte incantat de cum a iesit ....


astept oglinziile si dupaia urmeaza un set de poze.. asa pe masura :D

quze 01-07-11 19:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
iti dau un murano la schimb ? :))))

Caius TM 02-07-11 09:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:D sau un e39 ....

quze 02-07-11 20:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
avem di tati :))

hai cu poze !

Caius TM 03-07-11 19:58

Re: E46 - TM 77 EEE
 
o sa vin si cu poze... numa sa-mi vina oglinziile...
sa pun difusoru sus... sa fie totul la loc... german style :D "gantz" :lol:
altfel se supara fratii mei de pe bmw-syndikat ; e46-fanatics ; m3-motorsport ; :lol:
am zis ca nu ies cu ea pana nu e gata...

M I H' 03-07-11 20:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
smechera rau a iesit, bravo, succes pe mai departe...
asteptam pozele cu toate cele montate pe ea.

Caius TM 05-07-11 23:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
M I H .. mersi frumos...
o poza in asteptarea oglinziilor...

bcoupe 05-07-11 23:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
destul de urata :D

app: pune si tu 2 oglinzi de la 2 pipite care le intalnesti pe strada :D
app2: ai grije cand scoti masina ca poate o confunda pipitele si se pun s'o linga zic ca'i acadea (nu o lasa nepazita) :D

DaNn.ZyX 05-07-11 23:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4446115)
destul de urata :D

app: pune si tu 2 oglinzi de la 2 pipite care le intalnesti pe strada :D
app2: vezi ai grije cand scoti masina ca poate o confunda pipite si se pun s'o linga zic ca'i acadea :D

Eu zic,ca nu's asa proaste sa linga masina,altceva poate,dar masina nu cred ca se apropie cineva la mai putin de 1m de ea :D:D:D

Caius TM 06-07-11 09:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hey hey hey ... fără perversiunii aici ...
asta e masina de familie... nu pt. căţele...

HoricutzWSR 06-07-11 09:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
extraordinar cum poate arata! flawless...

sprinter 06-07-11 13:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dragutz :lol: personal as face ceva sa scot cu 2 - 3 mm rotile spate mai inafara, sau sau bag rotile fata mai in interior.

radu_bmwe36 06-07-11 17:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
masina e S.E.X !!!!!!! :peace::peace::peace:

Speed4U 06-07-11 23:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bine zis radu ,e prea porno felicitari !

cryssTM 06-07-11 23:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
11 Attachment(s)
Cateva poze ratacite....
toata treaba se face in echipa;)
cand e vb de masina lui Caius toti sunt(em) ca o familie:hug: ....toata lumea pune mana, nimeni nu sta degeaba :workout:

Maniak22 07-07-11 01:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Intradevar foarte tare alegerea culorii :D

Caius TM 07-07-11 06:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sprinter .. incă lucrez la chestia asta :lol:

radu_bmwe36 & Speed4U.. mersi frumos :D



cryssTM hehehe.. ce poze spion :lol: mersi mult :D


Maniak22 .. nu a fost greu... a trebuit doar sa sterg balele din colţu' gurii si să zic DA... ii ce trebuie :lol: cryssTM stie cel mai bine .. :lol: :lol:

daflyer_oradea 07-07-11 06:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e marfa rau...sincer...de abia astept sa o vad live.

PS - luciul lacului crud e cea mai porno chestie din toata operatiunea de vopsire...

VaLeX 07-07-11 08:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4448594)
Cateva poze ratacite....
toata treaba se face in echipa;)
cand e vb de masina lui Caius toti sunt(em) ca o familie:hug: ....toata lumea pune mana, nimeni nu sta degeaba :workout:

Asta inseamna in primul rand pasionati , cat si prieteni !
Felicitarile mele pentru mentalitatea asta ...

De masina nu mai zic nimic ... :)

cauciucurixxl 07-07-11 12:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ii foarte naspa:shock:

Caius TM 08-07-11 09:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
daflyer_oradea .. ne vedem pe trans :D

VaLeX... mai mult prieteni .. si dupaia pasionati... 8)

cauciucurixxl..... mersi ba roby .. :lol:

Caius TM 08-07-11 23:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
imi cer scuze... am uitat reclamaaaaaaaaaaaa.... :lol:
oricum nu mai are nevoie de nici o prezentare...

cryssTM 09-07-11 00:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
ms bossuuu;)
am mesterit putin si azi ...

squid 09-07-11 06:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Super tare lucrarea!

Pacat ca avem o tara mizerabila - plina de nisip si pietricele pe drumuri ...

Caius TM 09-07-11 07:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cryssTM .. asa incet incet ... mai oglinziile alea sa vina... :???:

squid .. mersi frumos..
nici ca'n germania n'ar fi fost ok... unde era stresu' ? :lol:

quze 09-07-11 08:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Era chiar aiurea sa speli masina si sa stea curata 2 sapt...

Caius TM 09-07-11 09:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hooooo atentuleeee...!! :lol:
azi e ziua de deratizare...

Caius TM 09-07-11 19:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
a venit baby acasa ... :D


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning