![]() |
Trabant. Sa puna cineva o poza ca eu nu pun acum.
|
1 Attachment(s)
Pun eu atunci! Una grea de tot!
|
supra mk4 ? desi parca nu e.... nush .. incercam asa.. so.. supra mk4 ?
|
1 Attachment(s)
Nu! Uite inca o poza!
|
s2000 ?
|
hyundai .. tiburon , nu ultimul model , penultimul.. right ? hyundai coupe ala...
|
Mazda RX-7 ?
|
2 Attachment(s)
Nu! Hai mai uitatzi si voi ce masina adevarata. Va mai pun 2 poza poate va amintitzi :lol:
|
ce copie dupa supra e asta frate ? eu ma dau batut...
|
o fi facuta p vapor.... un fel de didibao :lol: :lol: :lol:
ce nume are? rupra? zupra? :lol: |
callaway?
|
Eclipse
|
1 Attachment(s)
....?
|
1 Attachment(s)
Pai stai umpic ca nu atzi ghicit nimeni! Bah si ce simplu e. In fine uite inca o poza ca deja vad ca unii abandoneaza. Asta e facuta de Veilside. Nu e nici un mutant sau ceva modificat la caroserie cel putzin ghici 3 si ghici 4 sunt de serie! Hondarul a fost pe aproape!
|
Mitshubishi FTO.
|
Exact!
|
1 Attachment(s)
E simpla asta... :wink:
|
fiat 850 sport , de ce cacat nu pui bai frate poze normale.... el pune poze alb/negru.. sa dea dreaq in curu lui de joc..
|
Re:
Quote:
|
RX3 sau Honda 1300 Coupe?
|
dupa ce ghiceste cineva masina sa-mi zici si mie anul in care e facuta.. plz
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
:oops: :D Next one...e usurica...
|
Mai da amanunte.
Aston Martin ? |
E britanica, si tocmai a fost cumparata de un pustiulica rus miliardar...acum chiar ca tb s-o stii. :wink:
|
1 Attachment(s)
Simpla indeed! TreVoR Sagaris :evil_laug
|
Corect!
Mazda MX 6... :?: |
Era prea simpla :) Mai ales spatele! Baga poza!
|
1 Attachment(s)
Ia sa vedem ce se ascunde in padure...
|
Un renault 30? http://www.motorbase.com/uploads/200...s_104_0452.jpg
|
RENAULT
|
Nu e 30, dar esti extrem de aproape... E de fapt 20, luam raspunsul in considerare...xxdadixx, baga poza!
|
1 Attachment(s)
Masini ca asta sunt 2 in HD. Nu preparate da oricum va datzi voi seama!
|
zici ca e OPEL MANTA, dar nu cred
|
xxdadixx da-ne ceva indicii: marca si modelu :D :D :D
just kiddin' da un indiciu ceva.... :) 10x |
1 Attachment(s)
Uite inca o poza!
|
Ford Taurus cumva ?
|
Esti aproape. Nu e ford dar se invarte prin sport-ul ala!
|
CHEVROLET
|
de care??
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning