Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Hondarul 28-12-04 15:57

Trabant. Sa puna cineva o poza ca eu nu pun acum.

xxdadixx 28-12-04 21:23

1 Attachment(s)
Pun eu atunci! Una grea de tot!

EvLSant0S 28-12-04 22:04

supra mk4 ? desi parca nu e.... nush .. incercam asa.. so.. supra mk4 ?

xxdadixx 28-12-04 22:22

1 Attachment(s)
Nu! Uite inca o poza!

Øvi 28-12-04 22:40

s2000 ?

EvLSant0S 28-12-04 22:48

hyundai .. tiburon , nu ultimul model , penultimul.. right ? hyundai coupe ala...

MMihai 28-12-04 23:06

Mazda RX-7 ?

xxdadixx 28-12-04 23:07

2 Attachment(s)
Nu! Hai mai uitatzi si voi ce masina adevarata. Va mai pun 2 poza poate va amintitzi :lol:

EvLSant0S 28-12-04 23:28

ce copie dupa supra e asta frate ? eu ma dau batut...

SpeedeR 28-12-04 23:31

o fi facuta p vapor.... un fel de didibao :lol: :lol: :lol:

ce nume are? rupra? zupra? :lol:

CataNOS 28-12-04 23:42

callaway?

Hondarul 28-12-04 23:51

Eclipse

BMW_M 29-12-04 07:14

1 Attachment(s)
....?

xxdadixx 29-12-04 08:01

1 Attachment(s)
Pai stai umpic ca nu atzi ghicit nimeni! Bah si ce simplu e. In fine uite inca o poza ca deja vad ca unii abandoneaza. Asta e facuta de Veilside. Nu e nici un mutant sau ceva modificat la caroserie cel putzin ghici 3 si ghici 4 sunt de serie! Hondarul a fost pe aproape!

Hondarul 29-12-04 09:41

Mitshubishi FTO.

xxdadixx 29-12-04 09:46

Exact!

Hondarul 29-12-04 12:16

1 Attachment(s)
E simpla asta... :wink:

EvLSant0S 29-12-04 12:23

fiat 850 sport , de ce cacat nu pui bai frate poze normale.... el pune poze alb/negru.. sa dea dreaq in curu lui de joc..

Hondarul 29-12-04 12:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
fiat 850 sport , de ce cacat nu pui bai frate poze normale.... el pune poze alb/negru.. sa dea dreaq in curu lui de joc..

Bah magnetule, ca ma si enervezi mah... Oricum nu se asteapta nimeni de la tine ca la cei 15 ani ai tai sa stii vreo alta masina in afara de Supra. Asa ca lasa-ne frate si pune muzica acolo la tine... Esti asa destept incat culoarea influenteaza modelul masinii... Bravo !!! Daca pun o Supra alb-negru nu-ti dai seama ca e Supra ??? Lasa-neeeeeeeeeeeeeee... Daca nu stii masina, nu inseamna ca nu o stie nimeni. PAAAAAAAAAAAA !!!

Bogdan_16v 29-12-04 12:53

RX3 sau Honda 1300 Coupe?

EvLSant0S 29-12-04 12:57

dupa ce ghiceste cineva masina sa-mi zici si mie anul in care e facuta.. plz

Hondarul 29-12-04 14:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
RX3 sau Honda 1300 Coupe?

Chiar la tine ma gandeam cand am pus-o. Honda, normal.

Bogdan_16v 29-12-04 20:09

1 Attachment(s)
:oops: :D Next one...e usurica...

Hondarul 29-12-04 21:51

Mai da amanunte.

Aston Martin ?

Bogdan_16v 29-12-04 21:53

E britanica, si tocmai a fost cumparata de un pustiulica rus miliardar...acum chiar ca tb s-o stii. :wink:

xxdadixx 29-12-04 21:56

1 Attachment(s)
Simpla indeed! TreVoR Sagaris :evil_laug

Bogdan_16v 29-12-04 21:58

Corect!

Mazda MX 6... :?:

xxdadixx 29-12-04 22:01

Era prea simpla :) Mai ales spatele! Baga poza!

Bogdan_16v 29-12-04 22:08

1 Attachment(s)
Ia sa vedem ce se ascunde in padure...

xxdadixx 29-12-04 22:52

Un renault 30? http://www.motorbase.com/uploads/200...s_104_0452.jpg

alexutzu 29-12-04 23:44

RENAULT

Bogdan_16v 30-12-04 11:54

Nu e 30, dar esti extrem de aproape... E de fapt 20, luam raspunsul in considerare...xxdadixx, baga poza!

xxdadixx 30-12-04 13:55

1 Attachment(s)
Masini ca asta sunt 2 in HD. Nu preparate da oricum va datzi voi seama!

alexutzu 30-12-04 14:00

zici ca e OPEL MANTA, dar nu cred

R-NOS15 30-12-04 22:01

xxdadixx da-ne ceva indicii: marca si modelu :D :D :D
just kiddin'

da un indiciu ceva.... :) 10x

xxdadixx 30-12-04 23:02

1 Attachment(s)
Uite inca o poza!

Øvi 30-12-04 23:11

Ford Taurus cumva ?

xxdadixx 30-12-04 23:19

Esti aproape. Nu e ford dar se invarte prin sport-ul ala!

alexutzu 31-12-04 10:38

CHEVROLET

xxdadixx 31-12-04 10:47

de care??


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning