![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Adresa: cs.rds-zone.ro
Ip: 77.36.64.70:27015 Port: 27015 Jucatori: 32 Tip: Non.Stop Anticheat: Protejat Mod: Normal Tara: RO Va asteptam! http://cache.www.gametracker.com/ser...?random=172869 |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Am luat alt cs,dar nu imi plac cum arata tero si ct si nici armele stie cineva cum pot sa le schimb????Si daca are niste playeri normali si niste arme sa arate normal!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Joacă cineva pe Playzeek ?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Numele serverului: cs.warfield.ro
ip: 89.44.246.83 Mod: normal Numar de jucatori: +32 Portul serverului: 27015 Anticheat: Vac Secure Locatia serverului: Bucuresti Sistemul de operare: Windows Adresa web: http/www/warfield.ro Forum:www.warfield.ro/forum Despre forum: Gasiti -tutoriale despre Counter Strke -Resurse CS (redirecte, harti, skinuri, addonsuri) -Informatii referitoare despre: Software, Hardware, Grafica si Design. Tot pe cs.warfield.ro obtineti slot automat daca detineti Steam. va asteptam.... cel mai tare sv cs:D |
Re: Counter Strike 1.6
daca nici astea nu sunt cele mai tari servere din romania atunci altele numai exista :)) oltenia.atocs.ro se joaca numai serios...si betivanii.atocs.ro acolo sunt numai betivani,feemei care le place viata,copii fumati :) gasesti detoate asa ca va asteptam pe servere
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
|
Re: Counter Strike 1.6
Server Public Server HNS & KZ - Mode Pentru mai multe detalii , mă puteţi contacta aici într-un mesaj privat sau pe forumul serverului de CS :) Forumul : Pentru cereri admine/ban,unban/reclamaţii etc ...: http://pcp.gemenii.ro |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
doamne ce a ajuns forumu asta fiecare isi face reclama :))
ca nu ma abtin nici eu www.skillsv.ro avem tot ce vreti cs.skillsv.ro respawn.skillsv.ro war.skillsv.ro:30015 |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
TRAFICZONE.RO pentru cei mai vechi care stiu serverul de acum vreo 7-8 ani
|
Re: Counter Strike 1.6
Adresa: Cs.rDs-ZoNe.Ro
Jucatori: 32 Tip: Non.Stop Mod: Normal Anticheat:Protejat Tara: RO http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png Va asteptam si pe Forumu http://forum.rds-zone.ro/ :2gun: |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Am jucat intr-o noapte la gathere 6 mape , aveam 3 liniute verzi :D am iesit roz =]] S-au jucat numai mape gen cs_estate , cs_militia , cs assult , etc... Deci playzeek e total aiurea numai copii de 13-14 ani pe acolo ^^ Ar fi trebuit sa se numeasca playzeek.dll :)) |
Re: Counter Strike 1.6
Server Public [/B]Server HNS & KZ - Mode Pentru mai multe detalii , mă puteţi contacta aici într-un mesaj privat sau pe forumul serverului de CS :) Forumul : Pentru cereri admine/ban,unban/reclamaţii etc ...: http://pcp.gemenii.ro |
Re: Counter Strike 1.6
Salut!
Va astept pe toti pe Cs.Proserver.Ro [steam only] ,Non-stop! http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png Pentru cereri admin/slot pe forum : www.proserver.ro/forum Admine/sloturi la id: ownerps |
Re: Counter Strike 1.6
Adresa: Cs.rDs-ZoNe.Ro
Jucatori: 32 Tip: Non.Stop Mod: Normal Anticheat:Protejat Tara: RO http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png Va asteptam si pe Forum http://forum.rds-zone.ro/ |
Re: Counter Strike 1.6
IP:193.84.64.188:28015
Sloturi: 14 Tip: Non-Stop Mod: Deathrun cu Knife-Mode Tara: RO Altele:Radio [ZU+OneFM] ___________________________ Dam admine pe playeri. GoGoGo |
Re: Counter Strike 1.6
Adresa: Respawn.mnx.ro
Tara: Romania Anticheat: Protejat Pentru reclamatii/unban/cereri admine: http://www.mnx.ro/forum/ |
Re: Counter Strike 1.6
In legatura cu pcp.gemenii.ro, eram acum 5 minute pe server, aveam numele .ro, intru pe server, mi s-a schimbat numele "imi trebuie alt nume 2" si cand sa-mi schimb numele, "Kicked: ai fost banat pentru unban". Reclamatiile naibii cu forumu ca n-am chef sa-mi fac cont.
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Deci, sa o luam de la inceput. Ai postat de nenumarate ori pe acest topic reclama serverului tau. L-am adaugat la servere favorite, am intrat ca sa dau doua ture. Intru, iau ban pentru unban, si chiar nu inteleg acest motiv. Daca intru pe server trebuie sa intru si pe forum neaparat?. Am postat aici ca sa imi spui adevaratul motiv pentru ban, sau macar sa iti dai seama ca ceva nu este in regula. Cum adica cont pentru unban, daca nu sunt inregistrat inseamna ca nu ma pot juca?. Ip-ul meu a fost banat intradevar, dar DE CE?. Si mai GREU!
Am inca un post in plus, yeeeeeeeeeeeeeeesssssssss, in curand voi ajunge la patru mii daca mai primesc ban de cateva ori si totul datorita tie, ce norocos sunt ca am primit ban. |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Hai să-ţi explic şi varianta mai uşoară ...ai luat ban la mine pe server , te consideri neîndreptăţit ? ai vreo problemă cu cineva ...EXISTĂ FORUM , crezi că eu stau acum în timpul meu PREŢIOS să aflu de ce ai luat tu ban ? de ce crezi că e atâta STAFF ? ca să stea degeaba ? ei te ajută în momentul în care tu ai făcut cerere de unban sau reclamaţie , pentru asta sunt colegii mei acolo ...nu-ţi convine şi n-ai chef ....puţin îmi pasă , caută alt server şi nu mai plânge aici ca o fetiţă de 10 ani ! |
Re: Counter Strike 1.6
Sa zicem ca fac reclamatie pe forum, nu se poate intampla altceva decat sa primesc unban, iar cand intru pe server sa primesc din nou ban si tot asa.
Sa iti explic pe intelesul meu. Avand in vedere ca acesta este tot un forum, afacerile de la coltul strazii s-ar muta la prima intersectie, nu intr-un birou. Consider conducerea serverului eronata, si nu vreau sa fac reclamatie ca sa ma ajute cel care mi-a dat ban. Nu am martori, nu am poze, nu stiu numele administratorului care mi-a dat ban. Putin imi pasa de timpul tau de aur alb cu diamante. Cred ca este atata STAFF ca sa dea unul ban si celalat unban si sa isi faca toti jucatorii cont pe forum. Nu aveam chef sa imi fac cont, pentru ca atunci cand am intrat pe serverul dumneavoastra asteptam confirmarea unui alt server. Daca o fetita de 10 ani, avand o problema minora, se plange unui BARBAT de 25 de ani si el nu este capabil a-i spune MACAR ca totul va fi bine, atunci cum va rezolva respectivul o problema majora? "e ca şi cum TU îmi ceri mie ca în loc să-mi fac afacerile la birou unde este normal să mi le fac la colţul străzii .." Citeste asta de atatea ori pana iti dai seama ce ai scris(?). "Afacerile se fac în birou nu în intersecţii" (Afacerile se fac in biroul "nu" care se afla in intersectii?...) Sunt de acord, gata cu offtopic-ul, scuze:) |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Dacă consideri conducerea serverului eronată , proastă şi mai ştiu eu cum , de ce pana mea mai vii aici şi te plângi ca o mironosiţă că domne nu te ajută nimeni dacă tu îmi spui mie acum că nu îţi pasă , sincer ...crezi că mă interesează să ajut persoanele care nu au absolut niciun interes şi nu ştiu decât să se plângă ? Nu prietene , n-am interes pentru astfel de persoane gen tu , tocmai de aceea nu-mi pierd timpul cu porcării/aberaţii de acest gen :) Ţi-am spus foarte clar , îţi faci cont , faci cerere de unban şi se rezolvă în funcţie de motivul banului primit . Mai mult de 5 minute nu durează toată treaba asta . Ce nu înţeleg eu este că ...tu vii aici pe forum să te plângi când forum are şi serverul meu unde ai luat ban , crezi că primeşti unban că ai cont pe 4Tuning ? Nu înţeleg unde " baţi " şi chiar mă faci să-mi pierd timpul cu tine , ţi-am explicat foarte frumos şi diplomat ...unban primeşti dacă ai cont şi faci cerere de unban , nu faci ....du-te frate pe alt server că sinceră să fiu nu duc lipsa la 1000 de playeri da păi unuia singur ? Şi gata cu offtopic-ul că e destul ...mai vrei ceva , dă mesaj privat că pentru aia există ! |
Re: Counter Strike 1.6
Ce ziceti , ne adunam si noi cei de pe 4t sa facem un mix , jucam 5on5 / mapa de_inferno / skill minim 70 ... daca sunteti doritori va astept sa ma contactati pe steam : _tiago7_ :)
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Adresa: panica.idle.ro
Sloturi: 20 Tip: Non-Stop Mod: Deathrun cu Knife-Mode Tara: RO Altele:Radio [ZU+OneFM] __________________________________ Dam admine pe playeri GoGoGo |
Re: Counter Strike 1.6
Incercati comunitatea gamers : cs.gamers.ro - clasic
gg.gamers.ro - gungame dm.gamers.ro - deathmach war.gamers.ro - war3ft Pentru alte detalii => www.gamers.ro |
Re: Counter Strike 1.6
Cs 1.6 clasic: royal.tni.ro
Gun Game: gg.tni.ro http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.
Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli. |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Incearca cs.mnx.ro sau respawn.mnx.ro... sau intra pe forum si vezi: ww.mnx.ro/forum :D |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
E vina mea ca nu aveam altceva in frigider, sau nu mancam alteva in momentu ala? Nu inteleg ce importanta are intrebarea ta. Nu am zis-o sa ma dau mare(stai linistit) am zis-o sa se inteleaga ca aveam ocupate ambele meini deci nu aveam cum sa joc, ca altfel cand manc un senvis il tin intr-o mana si misc din sageti. Oricum simt ca vrei sa imi dai cu ceva peste nas deci te ascult.
PS. La 16 ani parca aveam mai mult respect fata de oameni mai mari decat mine(mai ales pe forum, persoane pe care nu le cunosti). L.E. Raspunde pe privat sa nu fim offtopic, cum suntem deja. Si inca o intrebare , asa ai facut tu 870 posturi ?(total offtopic?) |
Re: Counter Strike 1.6
Poate ai luat gag de la server , are mici scăpări că lucrăm la el şi chiar dacă nu înjuri/jigneşti etc ....îţi poţi lua gag de la alte cuvinte ...iar dacă ţi-au fost făcute poze ( 5 minute cât durează ) nu este o aşa mare pierdere de timp , sau chiar m-ai puţin poţi face o cerere de unban :)
Când eşti afk şi iei ban , ban-ul durează 10 minute ( aşa ca fapt divers ) nu 3 ore cât ai băgat tu acolo :) Nu este comandă de " destroy " ci doar de ban sau codat :) Hf pe alte servere dacă ţi-e lene , eu una nu-ţi duc lipsa :) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning