Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

RDss 10-01-11 18:24

Re: Counter Strike 1.6
 
Adresa: cs.rds-zone.ro
Ip: 77.36.64.70:27015
Port: 27015
Jucatori: 32
Tip: Non.Stop
Anticheat: Protejat
Mod: Normal
Tara: RO

Va asteptam!
http://cache.www.gametracker.com/ser...?random=172869

Nemesh17 11-01-11 05:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3972454)
Am si eu o probleme cu counter-strike extreme final,cand intr-u in el si vreau sa joc pe servar dupa ce se termina runda in care astept si incepe alta dupa 5 secunde ma da afara din cs,am bagat tot feluri de coduri in console dar nimic cand apas ctrl+alt+delet imi apare FATAL ERROR!!!Aveti si voi ceva solutii???

Neaparat reinstal cs, cel putin asa am rezolvat eu tot timpul...

dony ddc 11-01-11 15:59

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Nemesh17 (Post 3973927)
Neaparat reinstal cs, cel putin asa am rezolvat eu tot timpul...

L-am reinstalat dar nimic.....

marian92 11-01-11 17:48

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3975235)
L-am reinstalat dar nimic.....

Incearca alt CS.

dony ddc 12-01-11 21:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Am luat alt cs,dar nu imi plac cum arata tero si ct si nici armele stie cineva cum pot sa le schimb????Si daca are niste playeri normali si niste arme sa arate normal!!!

Sinnerzorr 13-01-11 19:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Joacă cineva pe Playzeek ?

Nemesh17 14-01-11 08:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3979819)
Am luat alt cs,dar nu imi plac cum arata tero si ct si nici armele stie cineva cum pot sa le schimb????Si daca are niste playeri normali si niste arme sa arate normal!!!

Copiezi folderul "models" din cs/cstrike si il inlocuiesti in noul tau cs.

kun17 17-01-11 14:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Numele serverului: cs.warfield.ro
ip: 89.44.246.83
Mod: normal
Numar de jucatori: +32
Portul serverului: 27015
Anticheat: Vac Secure
Locatia serverului: Bucuresti
Sistemul de operare: Windows
Adresa web: http/www/warfield.ro
Forum:www.warfield.ro/forum
Despre forum: Gasiti -tutoriale despre Counter Strke
-Resurse CS (redirecte, harti, skinuri, addonsuri)
-Informatii referitoare despre: Software, Hardware, Grafica si Design.


Tot pe cs.warfield.ro obtineti slot automat daca detineti Steam.

va asteptam....

cel mai tare sv cs:D

oltenia.atocs.ro 23-01-11 00:12

Re: Counter Strike 1.6
 
daca nici astea nu sunt cele mai tari servere din romania atunci altele numai exista :)) oltenia.atocs.ro se joaca numai serios...si betivanii.atocs.ro acolo sunt numai betivani,feemei care le place viata,copii fumati :) gasesti detoate asa ca va asteptam pe servere

oltenia.atocs.ro 23-01-11 00:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3979819)
Am luat alt cs,dar nu imi plac cum arata tero si ct si nici armele stie cineva cum pot sa le schimb????Si daca are niste playeri normali si niste arme sa arate normal!!!

scuze pt dublu topic dar vreau sal ajut pe dony dai add la id oltenia_Atocs si o sa iti dau eu un cs bun si simplu

r3sp3cT 23-01-11 00:18

Re: Counter Strike 1.6
 
http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png
http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

DTH 03-02-11 03:21

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Pentru mai multe detalii , mă puteţi contacta aici într-un mesaj privat sau pe forumul serverului de CS :)

Forumul : Pentru cereri admine/ban,unban/reclamaţii etc ...: http://pcp.gemenii.ro

Bogdan.vl 03-02-11 12:21

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Sinnerzorr (Post 3982605)
Joacă cineva pe Playzeek ?

da, de ce? :))

roli 04-02-11 14:50

Re: Counter Strike 1.6
 
doamne ce a ajuns forumu asta fiecare isi face reclama :))

ca nu ma abtin nici eu
www.skillsv.ro

avem tot ce vreti

cs.skillsv.ro

respawn.skillsv.ro

war.skillsv.ro:30015

DTH 04-02-11 14:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by roli (Post 4052326)
doamne ce a ajuns forumu asta fiecare isi face reclama :))
[/B]

Din moment ce e secţiune de CS e logic că fiecare îşi face reclamă , şi nu de ieri ;)

sponsoru 08-02-11 16:03

Re: Counter Strike 1.6
 
TRAFICZONE.RO pentru cei mai vechi care stiu serverul de acum vreo 7-8 ani

RDss 08-02-11 19:19

Re: Counter Strike 1.6
 
Adresa: Cs.rDs-ZoNe.Ro
Jucatori: 32
Tip: Non.Stop
Mod: Normal
Anticheat:Protejat
Tara: RO

http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

Va asteptam si pe Forumu http://forum.rds-zone.ro/ :2gun:

Gutuie 13-02-11 17:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Sinnerzorr (Post 3982605)
Joacă cineva pe Playzeek ?

Nu mai ratoni pe playzeek :|
Am jucat intr-o noapte la gathere 6 mape , aveam 3 liniute verzi :D am iesit roz =]] S-au jucat numai mape gen cs_estate , cs_militia , cs assult , etc...
Deci playzeek e total aiurea numai copii de 13-14 ani pe acolo ^^ Ar fi trebuit sa se numeasca playzeek.dll :))

DTH 25-02-11 18:44

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public
[/B]




Server HNS & KZ - Mode




Pentru mai multe detalii , mă puteţi contacta aici într-un mesaj privat sau pe forumul serverului de CS :)

Forumul : Pentru cereri admine/ban,unban/reclamaţii etc ...: http://pcp.gemenii.ro

DJ-94-JON 01-03-11 15:43

Re: Counter Strike 1.6
 
Salut!

Va astept pe toti pe Cs.Proserver.Ro [steam only] ,Non-stop!

http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

Pentru cereri admin/slot pe forum : www.proserver.ro/forum

Admine/sloturi la id: ownerps

RDss 04-04-11 20:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Adresa: Cs.rDs-ZoNe.Ro
Jucatori: 32
Tip: Non.Stop
Mod: Normal
Anticheat:Protejat
Tara: RO

http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

Va asteptam si pe Forum http://forum.rds-zone.ro/

andreye30 04-04-11 20:58

Re: Counter Strike 1.6
 
IP:193.84.64.188:28015
Sloturi: 14
Tip: Non-Stop
Mod: Deathrun cu Knife-Mode
Tara: RO
Altele:Radio [ZU+OneFM]
___________________________

Dam admine pe playeri.
GoGoGo

Andreynyo 05-04-11 19:31

Re: Counter Strike 1.6
 
Adresa: Respawn.mnx.ro
Tara: Romania
Anticheat: Protejat

Pentru reclamatii/unban/cereri admine: http://www.mnx.ro/forum/

Nemesh17 05-04-11 20:46

Re: Counter Strike 1.6
 
In legatura cu pcp.gemenii.ro, eram acum 5 minute pe server, aveam numele .ro, intru pe server, mi s-a schimbat numele "imi trebuie alt nume 2" si cand sa-mi schimb numele, "Kicked: ai fost banat pentru unban". Reclamatiile naibii cu forumu ca n-am chef sa-mi fac cont.

DTH 05-04-11 21:43

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Nemesh17 (Post 4230352)
In legatura cu pcp.gemenii.ro, eram acum 5 minute pe server, aveam numele .ro, intru pe server, mi s-a schimbat numele "imi trebuie alt nume 2" si cand sa-mi schimb numele, "Kicked: ai fost banat pentru unban". Reclamatiile naibii cu forumu ca n-am chef sa-mi fac cont.

Şi dacă n-ai chef să-ţi faci cont pentru unban la ce mai postezi , doar de dragul de a avea un post în plus ? Din moment ce ai luat ban înseamnă că numele pe care ai luat ban sau ip-ul tău a mai fost banat :) Greu !

Nemesh17 06-04-11 12:19

Re: Counter Strike 1.6
 
Deci, sa o luam de la inceput. Ai postat de nenumarate ori pe acest topic reclama serverului tau. L-am adaugat la servere favorite, am intrat ca sa dau doua ture. Intru, iau ban pentru unban, si chiar nu inteleg acest motiv. Daca intru pe server trebuie sa intru si pe forum neaparat?. Am postat aici ca sa imi spui adevaratul motiv pentru ban, sau macar sa iti dai seama ca ceva nu este in regula. Cum adica cont pentru unban, daca nu sunt inregistrat inseamna ca nu ma pot juca?. Ip-ul meu a fost banat intradevar, dar DE CE?. Si mai GREU!
Am inca un post in plus, yeeeeeeeeeeeeeeesssssssss, in curand voi ajunge la patru mii daca mai primesc ban de cateva ori si totul datorita tie, ce norocos sunt ca am primit ban.

DTH 06-04-11 14:02

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Nemesh17 (Post 4231976)
Deci, sa o luam de la inceput. Ai postat de nenumarate ori pe acest topic reclama serverului tau. L-am adaugat la servere favorite, am intrat ca sa dau doua ture. Intru, iau ban pentru unban, si chiar nu inteleg acest motiv. Daca intru pe server trebuie sa intru si pe forum neaparat?. Am postat aici ca sa imi spui adevaratul motiv pentru ban, sau macar sa iti dai seama ca ceva nu este in regula. Cum adica cont pentru unban, daca nu sunt inregistrat inseamna ca nu ma pot juca?. Ip-ul meu a fost banat intradevar, dar DE CE?. Si mai GREU!
Am inca un post in plus, yeeeeeeeeeeeeeeesssssssss, in curand voi ajunge la patru mii daca mai primesc ban de cateva ori si totul datorita tie, ce norocos sunt ca am primit ban.

Hai să-ţi explic mai pe înţelesul tău ( îţi fac o mică schemă ) ...serverul de cs în mod normal are şi un forum , jucătorii dacă au vreo problemă să se ducă pe forum şi să-şi rezolve problemele acolo ( altfel ar fi haos ) ...e ca şi cum TU îmi ceri mie ca în loc să-mi fac afacerile la birou unde este normal să mi le fac la colţul străzii ...acum capish ? Sau îmi obosesc degetele degeaba p-aicişa ?

Hai să-ţi explic şi varianta mai uşoară ...ai luat ban la mine pe server , te consideri neîndreptăţit ? ai vreo problemă cu cineva ...EXISTĂ FORUM , crezi că eu stau acum în timpul meu PREŢIOS să aflu de ce ai luat tu ban ? de ce crezi că e atâta STAFF ? ca să stea degeaba ? ei te ajută în momentul în care tu ai făcut cerere de unban sau reclamaţie , pentru asta sunt colegii mei acolo ...nu-ţi convine şi n-ai chef ....puţin îmi pasă , caută alt server şi nu mai plânge aici ca o fetiţă de 10 ani !

Nemesh17 07-04-11 14:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Sa zicem ca fac reclamatie pe forum, nu se poate intampla altceva decat sa primesc unban, iar cand intru pe server sa primesc din nou ban si tot asa.
Sa iti explic pe intelesul meu. Avand in vedere ca acesta este tot un forum, afacerile de la coltul strazii s-ar muta la prima intersectie, nu intr-un birou.
Consider conducerea serverului eronata, si nu vreau sa fac reclamatie ca sa ma ajute cel care mi-a dat ban. Nu am martori, nu am poze, nu stiu numele administratorului care mi-a dat ban.
Putin imi pasa de timpul tau de aur alb cu diamante.
Cred ca este atata STAFF ca sa dea unul ban si celalat unban si sa isi faca toti jucatorii cont pe forum.
Nu aveam chef sa imi fac cont, pentru ca atunci cand am intrat pe serverul dumneavoastra asteptam confirmarea unui alt server.
Daca o fetita de 10 ani, avand o problema minora, se plange unui BARBAT de 25 de ani si el nu este capabil a-i spune MACAR ca totul va fi bine, atunci cum va rezolva respectivul o problema majora?

"e ca şi cum TU îmi ceri mie ca în loc să-mi fac afacerile la birou unde este normal să mi le fac la colţul străzii .."
Citeste asta de atatea ori pana iti dai seama ce ai scris(?).
"Afacerile se fac în birou nu în intersecţii" (Afacerile se fac in biroul "nu" care se afla in intersectii?...)
Sunt de acord, gata cu offtopic-ul, scuze:)

DTH 07-04-11 14:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Nemesh17 (Post 4235125)
Sa zicem ca fac reclamatie pe forum, nu se poate intampla altceva decat sa primesc unban, iar cand intru pe server sa primesc din nou ban si tot asa.
Sa iti explic pe intelesul meu. Avand in vedere ca acesta este tot un forum, afacerile de la coltul strazii s-ar muta la prima intersectie, nu intr-un birou.
Consider conducerea serverului eronata, si nu vreau sa fac reclamatie ca sa ma ajute cel care mi-a dat ban. Nu am martori, nu am poze, nu stiu numele administratorului care mi-a dat ban.
Putin imi pasa de timpul tau de aur alb cu diamante.
Cred ca este atata STAFF ca sa dea unul ban si celalat unban si sa isi faca toti jucatorii cont pe forum.
Nu aveam chef sa imi fac cont, pentru ca atunci cand am intrat pe serverul dumneavoastra asteptam confirmarea unui alt server.
Daca o fetita de 10 ani, avand o problema minora, se plange unui BARBAT de 25 de ani si el nu este capabil a-i spune MACAR ca totul va fi bine, atunci cum va rezolva respectivul o problema majora?

Dacă nu ştii de ce ai primit ban faci cerere de unban şi o să apară acolo motivul banului ( în cazul în care nu ai dovezi ) , mă repet ...nu reclamaţie ci cerere de unban . Afacerile se fac în birou nu în intersecţii ( sau poate aşa ai fost tu învăţat ) dar la 17 anişori cuvântul ( afacere , este unul mare pentru tine ) aşa că nu mai continui cu această conversaţie ..

Dacă consideri conducerea serverului eronată , proastă şi mai ştiu eu cum , de ce pana mea mai vii aici şi te plângi ca o mironosiţă că domne nu te ajută nimeni dacă tu îmi spui mie acum că nu îţi pasă , sincer ...crezi că mă interesează să ajut persoanele care nu au absolut niciun interes şi nu ştiu decât să se plângă ? Nu prietene , n-am interes pentru astfel de persoane gen tu , tocmai de aceea nu-mi pierd timpul cu porcării/aberaţii de acest gen :)

Ţi-am spus foarte clar , îţi faci cont , faci cerere de unban şi se rezolvă în funcţie de motivul banului primit . Mai mult de 5 minute nu durează toată treaba asta . Ce nu înţeleg eu este că ...tu vii aici pe forum să te plângi când forum are şi serverul meu unde ai luat ban , crezi că primeşti unban că ai cont pe 4Tuning ? Nu înţeleg unde " baţi " şi chiar mă faci să-mi pierd timpul cu tine , ţi-am explicat foarte frumos şi diplomat ...unban primeşti dacă ai cont şi faci cerere de unban , nu faci ....du-te frate pe alt server că sinceră să fiu nu duc lipsa la 1000 de playeri da păi unuia singur ? Şi gata cu offtopic-ul că e destul ...mai vrei ceva , dă mesaj privat că pentru aia există !

Gutuie 07-04-11 18:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Ce ziceti , ne adunam si noi cei de pe 4t sa facem un mix , jucam 5on5 / mapa de_inferno / skill minim 70 ... daca sunteti doritori va astept sa ma contactati pe steam : _tiago7_ :)

sessioN 07-04-11 21:59

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 4235154)
Dacă nu ştii de ce ai primit ban faci cerere de unban şi o să apară acolo motivul banului ( în cazul în care nu ai dovezi ) , mă repet ...nu reclamaţie ci cerere de unban . Afacerile se fac în birou nu în intersecţii ( sau poate aşa ai fost tu învăţat ) dar la 17 anişori cuvântul ( afacere , este unul mare pentru tine ) aşa că nu mai continui cu această conversaţie ..

Dacă consideri conducerea serverului eronată , proastă şi mai ştiu eu cum , de ce pana mea mai vii aici şi te plângi ca o mironosiţă că domne nu te ajută nimeni dacă tu îmi spui mie acum că nu îţi pasă , sincer ...crezi că mă interesează să ajut persoanele care nu au absolut niciun interes şi nu ştiu decât să se plângă ? Nu prietene , n-am interes pentru astfel de persoane gen tu , tocmai de aceea nu-mi pierd timpul cu porcării/aberaţii de acest gen :)

Ţi-am spus foarte clar , îţi faci cont , faci cerere de unban şi se rezolvă în funcţie de motivul banului primit . Mai mult de 5 minute nu durează toată treaba asta . Ce nu înţeleg eu este că ...tu vii aici pe forum să te plângi când forum are şi serverul meu unde ai luat ban , crezi că primeşti unban că ai cont pe 4Tuning ? Nu înţeleg unde " baţi " şi chiar mă faci să-mi pierd timpul cu tine , ţi-am explicat foarte frumos şi diplomat ...unban primeşti dacă ai cont şi faci cerere de unban , nu faci ....du-te frate pe alt server că sinceră să fiu nu duc lipsa la 1000 de playeri da păi unuia singur ? Şi gata cu offtopic-ul că e destul ...mai vrei ceva , dă mesaj privat că pentru aia există !

Public Pwnz ... nu pot intelege .. ia ban pt. o nimica . Si inca dai lecti =)) dute tare.

andreye30 08-04-11 18:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Adresa: panica.idle.ro
Sloturi: 20
Tip: Non-Stop
Mod: Deathrun cu Knife-Mode
Tara: RO
Altele:Radio [ZU+OneFM]
__________________________________

Dam admine pe playeri GoGoGo

r3sp3cT 08-04-11 20:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Incercati comunitatea gamers : cs.gamers.ro - clasic
gg.gamers.ro - gungame
dm.gamers.ro - deathmach
war.gamers.ro - war3ft

Pentru alte detalii => www.gamers.ro

sony_cristi 11-04-11 21:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Cs 1.6 clasic: royal.tni.ro
Gun Game: gg.tni.ro

http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

RDss 17-04-11 20:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sony_cristi (Post 4247093)

Slabe :rolleyes2

roberTDH 26-04-11 15:46

Re: Counter Strike 1.6
 
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.

Andreynyo 26-04-11 16:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by roberTDH (Post 4282936)
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.

Stai linistit, nu numai tu ai o parere proasta...
Incearca cs.mnx.ro sau respawn.mnx.ro... sau intra pe forum si vezi: ww.mnx.ro/forum :D

_Cox_ 26-04-11 17:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by roberTDH (Post 4282936)
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.

Chiar trebuia sa specifici ca mancai iaurt?:shock::shock::shock:

roberTDH 26-04-11 18:17

Re: Counter Strike 1.6
 
E vina mea ca nu aveam altceva in frigider, sau nu mancam alteva in momentu ala? Nu inteleg ce importanta are intrebarea ta. Nu am zis-o sa ma dau mare(stai linistit) am zis-o sa se inteleaga ca aveam ocupate ambele meini deci nu aveam cum sa joc, ca altfel cand manc un senvis il tin intr-o mana si misc din sageti. Oricum simt ca vrei sa imi dai cu ceva peste nas deci te ascult.

PS. La 16 ani parca aveam mai mult respect fata de oameni mai mari decat mine(mai ales pe forum, persoane pe care nu le cunosti).

L.E. Raspunde pe privat sa nu fim offtopic, cum suntem deja. Si inca o intrebare , asa ai facut tu 870 posturi ?(total offtopic?)

DTH 28-04-11 01:26

Re: Counter Strike 1.6
 
Poate ai luat gag de la server , are mici scăpări că lucrăm la el şi chiar dacă nu înjuri/jigneşti etc ....îţi poţi lua gag de la alte cuvinte ...iar dacă ţi-au fost făcute poze ( 5 minute cât durează ) nu este o aşa mare pierdere de timp , sau chiar m-ai puţin poţi face o cerere de unban :)

Când eşti afk şi iei ban , ban-ul durează 10 minute ( aşa ca fapt divers ) nu 3 ore cât ai băgat tu acolo :)

Nu este comandă de " destroy " ci doar de ban sau codat :) Hf pe alte servere dacă ţi-e lene , eu una nu-ţi duc lipsa :)


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning