![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Cine o zis ca Supra aia are 520 hp, io nu cred pana nu var macar o poza cu motorul care il are sub capota, si dupa cum suna nu prea zice ca are 520 hp, numa toba aia urla dar nu prea se aud turbinele. :-P
Aseaza am apucat sa fac niste poze la Nissan-ul 300ZX din sm :-D (sucuzati claritatea pozelor :-P) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cine o zis ca are 520 de cai o zis la bascaleala,stai linistit am vazut motoru si ii variata cea mai slaba fara turbo;)300zx rupe tot;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
[QUOTE=quick_silver;1719195]aia galbena sau aia alba :lol:[/QUOT]
aia alba :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Pe internet găseşti Supra şi la 8-10.000 euro.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am inteles. Şi eu am văzut prin oraş, evacuarea este destul de gălăgioasă, īnsă la 520HP turbo deja ar trebui să auzim wastegate-ul external, sau supapa blow-off, la asta nu am auzit.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
8 Attachment(s)
alte poze cu Nissan-ul 300ZX din sm da acuma leam cat ziua si se vad mai bine :-P si vreo 2 poze cu X6 din sm :-D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Un singur comentariu: anvelope WANLI pe Nissan 300ZX, cele mai de r..h.t, de c..c...t anvelope care se fabrică īn China? :shock::shock::shock:
Aşa-i romānul: imbrăcat īn costum, cu cizme de cauciuc. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
LE: Poate nu a avut bani de ceva mai tare,poate or fi costat si jantele astea vreo 4500 de lire :lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Nenea la intrare in 16 pe Brandusa stai? :rolleyes2 Superb Civic-ul :shock: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Da, in zona aia stau. |
Re: poze...by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
7 Attachment(s)
salutare tuturor!!!! Raul , AMG-ul ce lai postat tu, Sm-05-YVC, e a lu unchiumeu, intradevar e o super masina...am fost cu ea si e foarte puternica, dar si suge la cum o calca el, cam 25l/100km, de nu mai mult...din pacate masina acuma e la Timisoara in service, k a rupt motoru in ea...sincer nush cum a reusit! pun 2 poze cu Mertanu, si restu cu X6-le lui,motor de 3.5i 306cp..e ceva si ala zic eu
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
frumoase masini :) dar oare pentru ce trebuie motoare asa mari intr'un oras asa mic? :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
macar motoare sa avem mari in orasu asta, dak tot e mic orasu...:));)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
imi place mie ...treaba asta ...pfoai ...cum de avem noi ...astia care practic stam intr-un sat ...asa masini ..??deci nu inteleg de ce atatea x6 ,bentley-uri si alte carutze de astea gen amg ...intr-un sat asa de mic...???la straf baieti la straf cu voi :)))
ionut hai ca esti simpatic :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Nu te supara , nu o lua in nume de rau ...chiar ma bucur sa vad asemenea masini , dar fara suparare , majoritatea drumurilor din satu mare sunt praf , mi'ar fi mila sa circul cu asemenea bijuterii pe'acolo ...Asa de curiozitate , cum a reusit sa sparga motorul de AMG , fiind recunoscut pentru rezistenta si durabilitate.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
s-au mai reparat, asfaltat cateva strazi prin satu mare, cu strat de nush cati cm...deci suntem pe drumu cel bun:)) =))....sincer nush cum a resusit sal crape...dar nu mam mirat deloc cand mia zis vestea k masina e in Timisoara cu motorul crapat. anu trecut a mai spart motorul si cutia de viteza automata la un M5...atat mia zis k il costa 30mi de euro un motor identic nou noutz la mertzan,poate a cam exagerat cu pretu motorului k mie nu prea imi vine sa cred k e asa scump!!! nah dak isi permite....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Good for him ....sa speram ca nu'l va costa , daca isi permite de ce nu :)Apropo , ce alte exotice au mai aparut?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Aici intervine vorba rapidistului "cine-si permite..." Stai linistit care are bani de Cayenne si alte "cazane" de genul, are bani si de intretinere si nu-i "doare" la buzunar ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Stiti ceva despre accidentul in care a fost implicat un ''mercedes sport'' ??http://www.emaramures.ro/Stiri/18905...tu-Mare-VIDEO-
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
.........................
On topic,tot am vazut de ceva vreme un R32 Mk5 prin Satu Mare si nu am apucat sa-i fac poza.Daca stie cineva pe unde parcheaza sa fac si eu o vizita. Multumesc |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
De asta zici ?
Daca da, baiatul sta cu mine in acelasi cartier mai are inca un S class (model vechi) S400 cdi mi se pare ca e |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am vazut astazi un golf 5 gti foarte mandru in baia mare ;) cu numere de satu mare nu aveti careva niste poze pentru ca nu am apucat sa il pozez???:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Unu Rosu?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
alb cu negru...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
in 17
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ce am avea?
-case mari si inalte, cu ornamente deosebite, dar proprietarii locuiesc in bucătăria de vară -maşini inmatriculate in SUA sau in Anglia, cu sau fără hārtie, de la Lexus pānă la Bentley -maşini aduse doar pentru această lună, pentru a se da mare cu jafuri de Opel Calibra, Lancia, Alfa Romeo, o grămadă de BMW-uri 3 din generatia 92/98, jegoase, urāte. -proprietarii maşinilor, venind acasă din străinătate pentru august şi crăciun, ies in "oraş" să facă o plimbare, cu geamuri deschise, cu manele la maxim, parcānd unde şi cānd vor ei. Scuipă cānd cobor din maşină, frate! -deşi au Ferrari şi maşini exotice, foarte puţini printre ei vorbesc limbi internaţionale (in afara italienei, de unde "provin"), foarte puţini au văzut dinăuntru bibliotecă, teatru, etc etc Sunt cāteva firme şi proprietari care merită tot respectul, am şi colaboratori de acolo, īnsă, 90% din locatari sunt ţărani. Punct. Nu cultivă cartofi ci portocale, atāt e diferenţa. [IMG]http://i88.servimg.com/u/f88/11/98/23/28/img_0510.jpg[/IMG] |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
Quote:
Are dreptate Gergo, iar daca tot e sa vezi, crema se invarte in centru, care e tare in Negresti e tare si in "sens" pentru al vedea lumea. In fine, scuze de off-topic, pun si eu poze cu un urs frumos. (Nicu nu pun cu al tau ca nu-i gata) :lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
mergeam azi linistit prin sens ... si ... in fata la aurora : un Maseratti
eram la volan ... abea am reusit sai fac poza .... nu se vede prea bine ... oricum e betoana rau masina :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
adica despre un camion zici ca e "beton" -> despre o masina zici ca e "betoana" ca e femela :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Mai ales ca cunduce o fetia frumusica :twisted:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Are cineva poze cu F 430-ul rosu care tot isi face veacul prin centru ? :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
lam vazut de cateva ori da nam avut la mine aparatul :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:28. |
- Copyright 2026 4Tuning