![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiu si ma apuc de curatenie:x
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma pregatesc de masa de pranz....friptura
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Astept sa se faca ora 11 ca ,cica atunci apare ziarul pentru cautare de munca :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeaua..si apoi fac ceva de mancare
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Dorm...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma scarpin la oo
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
numar bani :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mananc , beau , ma joc LFS ! :D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
2:34, Ce face orice om normal la ora asta? Ascult manele baaa "pe sistem fratzica" ... am ascultat o ora Cenaclul Flacara apoi le-am portivit ca nuca-n perete si mi-a venit pofta sa ascult manele. Nu am ascultat cand erau la moda si isi rupeau c*ru toti baietii astia care sar la gatu tau astazi daca asculti manele si am prins gustu de la bautele cu prietenii recent :lol:.
dimineata o sa ma injurati toti si o sa ma faceti cocalar borat si alte prostii... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
manc o pita cu vinete:!::))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
citesc ziarele si ma bag la un joc
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Eu ma imbrac si plec la scoala , ne vedem peste 5 ore :-) |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau pe net si citesc istoria VW:wink:
LOL Driftere da la cat incepi tu scoala in U.K:razz::confused: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:09 ...ma dor ochii dupa 10 ore de drift :lol: ..caut un mix :-P
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Pai nervos :censored: ca mi s'a ars mousele ... :sad:, si caut altu... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am ajuns de la lucru..am halit si ma bag la somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un energizant..is rupta ..am dormit 3 ore.si ma duc la wrk
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Parca m-as duce la somn dar parca nu.Grea decizie.Mai stau un pic si beau o gura de apa sa imi tina de urat.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:34..vad filmulete cu masina mea pe youtube,si ma oftic ca o am in service lovita...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:47 ma uit la film :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma duc sa fac cafeiul
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mi-am schimbat bornele la baterie si acum stau putin iar mai tarziu plec pe munte
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Am terminat de schimbat avatarul si semnatura ...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma bag la un yams
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:00 Ma uit la prostia omeneasca pe Kanal D :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mananc si ma bag la somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:09 Ascult muzica , numai ce termin de vorbit cu o colega si fug la somn ca maine am scoala... :???:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un ceai..is praf de racita
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mananc un sandvis si tocmai ce am terminat de sters mustarul ce mi-a cazut pe picior.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:31 Learn english , ascult Quentin-Printre Priviri , vorbesc cu niste prieteni pe mess , si ma rog ca maine sa nu ploua sa merg la o plimbare :D.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
citesc ziarele si ma culc
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
muncesc deja de o ora...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
vad ca a prins thread`ul asta =)))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma gandesc:dabea astept sa ajung in tara.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
fac ochii,k o sa trebuiasca sa plec la munk!!!iar....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un cafei si ma duc cu treburi
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Verific niste mail'uri si fug la somn ca nu prea am dormit :D.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau pe net şi citesc/rād cu băieţii de ce se mai īntāmplă pānă la Drag Race Event Anonymous :love: :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:38 , Stau trist in casa la caldura si ma uit cum ploua afara de 1 sapt si nu se mai opreste si printre timp aud niste impuscaturi si astept dimineata sa vad stirea in ziarul local :rolleyes2.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:36. |
- Copyright 2026 4Tuning