Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 05-09-10 10:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu si ma apuc de curatenie:x

bodyn 05-09-10 12:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma pregatesc de masa de pranz....friptura

spiner 06-09-10 09:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Astept sa se faca ora 11 ca ,cica atunci apare ziarul pentru cautare de munca :))

Babutz 06-09-10 09:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeaua..si apoi fac ceva de mancare

DrifterGT 06-09-10 16:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Dorm...

susp3ctu 06-09-10 16:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma scarpin la oo

FED express 06-09-10 16:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
numar bani :lol:

DrifterGT 06-09-10 19:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mananc , beau , ma joc LFS ! :D

ZaNe94 07-09-10 01:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
2:34, Ce face orice om normal la ora asta? Ascult manele baaa "pe sistem fratzica" ... am ascultat o ora Cenaclul Flacara apoi le-am portivit ca nuca-n perete si mi-a venit pofta sa ascult manele. Nu am ascultat cand erau la moda si isi rupeau c*ru toti baietii astia care sar la gatu tau astazi daca asculti manele si am prins gustu de la bautele cu prietenii recent :lol:.

dimineata o sa ma injurati toti si o sa ma faceti cocalar borat si alte prostii...

FED express 07-09-10 08:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
manc o pita cu vinete:!::))

Babutz 07-09-10 09:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc ziarele si ma bag la un joc

DrifterGT 07-09-10 10:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3639868)
2:34, Ce face orice om normal la ora asta? Ascult manele baaa "pe sistem fratzica" ... am ascultat o ora Cenaclul Flacara apoi le-am portivit ca nuca-n perete si mi-a venit pofta sa ascult manele. Nu am ascultat cand erau la moda si isi rupeau c*ru toti baietii astia care sar la gatu tau astazi daca asculti manele si am prins gustu de la bautele cu prietenii recent :lol:.

dimineata o sa ma injurati toti si o sa ma faceti cocalar borat si alte prostii...

Doar cocalar :)))) ala face cat toate prostiile la un loc (glumesc)

Eu ma imbrac si plec la scoala , ne vedem peste 5 ore :-)

FED express 09-09-10 17:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau pe net si citesc istoria VW:wink:
LOL Driftere da la cat incepi tu scoala in U.K:razz::confused:

cmdbass 09-09-10 18:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:09 ...ma dor ochii dupa 10 ore de drift :lol: ..caut un mix :-P

DrifterGT 09-09-10 20:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3646426)
Stau pe net si citesc istoria VW:wink:
LOL Driftere da la cat incepi tu scoala in U.K:razz::confused:

OFF: 11.00 or 13.00 , 3 day/week

Pai nervos :censored: ca mi s'a ars mousele ... :sad:, si caut altu...

Babutz 09-09-10 22:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns de la lucru..am halit si ma bag la somn

Babutz 16-09-10 03:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un energizant..is rupta ..am dormit 3 ore.si ma duc la wrk

spiner 16-09-10 04:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Parca m-as duce la somn dar parca nu.Grea decizie.Mai stau un pic si beau o gura de apa sa imi tina de urat.

Ghimpe200 16-09-10 18:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:34..vad filmulete cu masina mea pe youtube,si ma oftic ca o am in service lovita...

DrifterGT 18-09-10 02:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:47 ma uit la film :))

Babutz 18-09-10 06:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma duc sa fac cafeiul

cozmin23 18-09-10 11:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi-am schimbat bornele la baterie si acum stau putin iar mai tarziu plec pe munte

Racer21 19-09-10 19:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am terminat de schimbat avatarul si semnatura ...

Babutz 19-09-10 19:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la un yams

DrifterGT 19-09-10 19:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:00 Ma uit la prostia omeneasca pe Kanal D :))

Babutz 20-09-10 05:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc si ma bag la somn

DrifterGT 21-09-10 01:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:09 Ascult muzica , numai ce termin de vorbit cu o colega si fug la somn ca maine am scoala... :???:

Babutz 21-09-10 05:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un ceai..is praf de racita

spiner 23-09-10 01:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mananc un sandvis si tocmai ce am terminat de sters mustarul ce mi-a cazut pe picior.

DrifterGT 23-09-10 01:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:31 Learn english , ascult Quentin-Printre Priviri , vorbesc cu niste prieteni pe mess , si ma rog ca maine sa nu ploua sa merg la o plimbare :D.

Babutz 23-09-10 05:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc ziarele si ma culc

bmwm5 23-09-10 06:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
muncesc deja de o ora...

RoByNeT 23-09-10 16:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
vad ca a prins thread`ul asta =)))

spiner 24-09-10 22:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma gandesc:dabea astept sa ajung in tara.

Ghimpe200 26-09-10 10:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fac ochii,k o sa trebuiasca sa plec la munk!!!iar....

Babutz 30-09-10 06:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si ma duc cu treburi

DrifterGT 30-09-10 07:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Verific niste mail'uri si fug la somn ca nu prea am dormit :D.

DTH 30-09-10 08:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau pe net şi citesc/rād cu băieţii de ce se mai īntāmplă pānă la Drag Race Event Anonymous :love: :lol:

Alex4u 02-10-10 21:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3692501)
Stau pe net şi citesc/rād cu băieţii de ce se mai īntāmplă pānă la Drag Race Event Anonymous :love: :lol:

mananc niste napolitane..beau niste suc si ma uit pe youtube la nenea crististrulea cea mai demontat la logan

DrifterGT 03-10-10 02:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:38 , Stau trist in casa la caldura si ma uit cum ploua afara de 1 sapt si nu se mai opreste si printre timp aud niste impuscaturi si astept dimineata sa vad stirea in ziarul local :rolleyes2.


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2026 4Tuning