![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
bobocule ..te mananc ...de viu ... de ce nu ma sunasi si pe mine daca va intorsarati iar la show .. :P
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
super masina!
un like si de la mine! |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
P.S. Dre sper sa`ti placa pozele mele "modificate", daca nu am si originalele... :lol: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
va multumesc tuturor pentru laude si critici,mi-a facut placere sa ma intalnesc cu voi,sper ca data viitoare sa fim mai multi. :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
imi pare enooorm de rau ca nu am putut sa-mi bag capul sub dus sa ma trezesc sa vin si eu la plecare.
sper sa ne mai vedem. data viitoare nu plec pana nu ne tragem in poze toti |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre macar ma bucur ca am schimbat 2-3 vorbe sambata dimineata ... si imi pare rau ca nu am ajuns si duminica la plecare ...oricum masina arata chiar ok ... mult mai ok decat in poze ... ce pot spune la cat mai multe participari ... deja acum ai o experienta
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
masina este de vanzare,nu prea am timp de ea,si e pacat sa pice stand.pret 1700 de euro neg,sau 1200 de euro fara jante.am si o gramada de piese noi de schimb la ea...doar piesele fac peste 200 de euro
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Sunt curios cine da banii astia :lol:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
mult succes cu masina, sper sa gasesti un cumparator care sa o evalueze corect( nici nu ai idee cu cat s-au vandut unele masini care au avut istorie gen CME, RMI, s.a) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Sper sa o pastrezi!!...pentru ca esti un adevarat pasionat! :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Un adevarat pasionat nu renunta la pasiune
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Amu' te-ai gasit sa o vinzi? Daca o mai tineai cateva luni....:lol:
Da' sa vedem.... Masina din punct de vedere al caroseriei si mecanic, cred ca merita 5000 de ron....cam pe acolo is 1200 de euro, 5000, 5000 si ceva. Totusi nu mai retin, ce motor si cutie ai pe ea? 1.1? |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Din cate stiu, chiuloasele nu difera de la 1.1 la 1.3, cel putin eu am pe 1.3 chiuloase de 1.1 . Taica-miu zvoneste ceva de masina noua, ca cica nu vrea sa imping la oltcit cum o impins el...:)), ce stie el, e pornire cu amprenta....pe portbagaj.
Oricum, merita banii, la cum arata masina cred ca e unul dintre cele mai cele oltcituri, facute ca la carte, nea iulica mai are unu', era celalalt mov care s-a dat, si mai e unu facut calumea, parca valib il are...unu gri:-? daca nu ma insel. Eu zic ca merita toti banii, daca o un oltcit tipla cu 13 mii in bord costa 4000 roni, apai asta refacut acum cap coada zic ca merita 5000 si cv, nu mai punem ca motorul e facut de la 0, si nu cred ca are mia de km.... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
10 Attachment(s)
dupa 4 luni de stat in parcare,azi mi-am facut timp si chef pentru ea si am dus-o la mecanic sa ii fac franele,din fericire erau slabite doar filetele de la conducte(posibil de la suspensia prea dura),am ridict-o mai sus de spate si i-am repozitionat haionul...am bagat 3 fise la spalatorie ca sa ii scot culoarea la loc :D acum am dus-o la curte(prea multi curiosi in parcare), pun prelata pe ea si o mai scot la primavara
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Cauta-i un garaj sa stea la uscat,altfel o ia rugina pe dedesubt :rolleyes2
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Masina este de vanzare pana la 01.01.2013 ,din cauza noii taxe de inmatriculare.Noul pret este de 900 euro
http://www.libertatea.ro/detalii/art...or-373994.html |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Bre,:lol: nu exista nici o taxa pentru masinile noastre, articolu' ala e scris prin ianuarie 2012:-P Platesti taxa doar pentru PRIMA inmatriculare...a ta fiind deja inscrisa in RO, nu platesti nimic altceva
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
vedeti ca s-au mai modificat ceva articole pe la legea aia intre timp, de atunci s-a schimbat si guvernul si se mai schimba unul ...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Salut baieti am si eu un set segmenti noi la cutie sigilati Sim 1129cc si placa presiune deasemenea nou sigilat...fac pret bun , nu am ce face cu ele:)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
5 Attachment(s)
de cateva zile sunt oficial in clubul Midnight Racers filiala Ramnicu Valcea :D
in weekend am pornit-o(dupa o iarna de stat sub prelata).putina benzina in carburator si surpriza...a luat-o la prima cheie.am pus stikerul cu micutu(urmeaza parasolarul cu MR).masina nu se mai vinde,cum vine caldura o scot pe strazi 8) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Bravo dre, era pacat de toata munca , nu imi vine sa cred ca ai vrut sa o dai
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Felicitari!...ai luat o decizie buna, era pacat sa o vezi la altul dupa cat ai muncit si investit!
Spor la treaba in continuare cu planurile de viitor! :D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
bravo dre, spor la treaba in continuare ... si la cat mai multe expo show-uri :)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
va multumesc de incurajari,o sa particip la cat mai multe show-uri ca lumea sa nu uite marca oltcit si sa o aprecieze in continuare :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
11 Attachment(s)
Cateva poze cu "jucariile mele" de la sedinta foto cu membrii Midnight Racers Ramnicu Valcea :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Am numarat cel putin 4 jucarii, cate din ele sunt a tale?8):lol::twisted:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Soooper pozele :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Frumos bai nene! dar indreapta si tu numarul ala de inmatriculare :lol:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
frumos ... dar sa iti zic ce nu am halit intotdeauna ... picioare si funduri pe capota sau pe bara ... e pacat de tinichea bre ... mai ales ca aia care isi suie fundul pe capota habar nu are si nici nu o intereseaza cat s-a muncit la capota aia asta ca sa nu zic la masina pe ansamblu
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
femei pe masina sunt pentru......dar pune o bara pe spate........
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Frumoase masini, frumoase fete...bravo voua! :D
Quote:
Bafta in continuare! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning