Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

ERY 17-08-06 08:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Felicitari Sebastian pt victorie. Ai cu adevarat o masina foarte rapida. Felicitari si lui Virgil ca s-a dat cu voi si lui Andrei pt ca a fost printre primii (dc nu primul din tara) care a inceput nebunia modificarilor la un STI.

maryo 17-08-06 09:39

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
S-a terminat smecheria.
NU am fost la cursa si imi pare rau dar la ce am auzit aseara in Victoriei am ajuns la concluzia ca masina mea e pistol cu apa.........
Felicitari la toata lumea care a participat........

SEBASTIAN 17-08-06 11:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by maryo
S-a terminat smecheria.
NU am fost la cursa si imi pare rau dar la ce am auzit aseara in Victoriei am ajuns la concluzia ca masina mea e pistol cu apa.........
Felicitari la toata lumea care a participat........

Ai o masina f tare de care trebuie sa fi mandru.
Nu mai ganditi negativist, nu ajuta la nimic.
Poti sa o tunezi la peste 700cp si asta e o baza de lucru infernala.

maryo 17-08-06 11:36

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Merci Sebi.......sper sa ajung intr-o zi sa fac si asta!
Oricum felicitari - acum s-a vazut.
Sunt curios cine o sa se mai dea cu tine :)

SEBASTIAN 17-08-06 11:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by maryo
Merci Sebi.......sper sa ajung intr-o zi sa fac si asta!
Oricum felicitari - acum s-a vazut.
Sunt curios cine o sa se mai dea cu tine :)

Daca nu ma dau strang bani si mai lucrez la ea.
Nu stau sa ma gandesc la altii si atat timp cat nu se iau de mine nu le zic nimic, dar nu-mi place sa-mi fie jignita munca.
Probabil ca acel Porsche al lui Mafteti, dar nu sufrageria pentru ca nu cred in ea ca poate fi mai mult dect o masinuta de agrement confortabila si rapida.
Cursele se manca cu alta paine.

SEBASTIAN 21-08-06 07:38

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Lumea prin piata imi spune sa nu astept acel porsche, eu cred totusi ca va veni desi nu cred in termenul lor real.
Prima cursa o voi castiga prin neprtrezentarea adeversarului.
Astept date concrete.

SEBASTIAN 21-08-06 07:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...527#post526527

Bogdan YBR 28-08-06 00:45

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari.nu pot decat sa zic decat ca am ramas uimit de masina ta si te respect in primul rand puntru munca depusa pentru a ajunge la aceste satisfactii de a da fum la toate masinile. BAFTA IN CONTINUARE

SEBASTIAN 28-08-06 07:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Multumesc mult!

SEBASTIAN 16-10-06 22:16

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Greul acum incepe!
Pacat ca nu toti sunt parolisti si uni mai mult dau din gura decat se dau.

ono41 19-10-06 12:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
In doua saptamani masina mea o sa fie gata si te invit la intrecere

SEBASTIAN 19-10-06 19:45

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Demonstreaza ca merge si retine ca doua saptamani este 02.11.2006
In weekend poate e si cursa inchisa.
Despre ce masina vorbesti ca poate imi e teama.
Daca nu e asa te consider fara cuvant, om care arunca vorbe in vant aiurea, dar daca e adevarat jos palaria.

ono41 19-10-06 20:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu are de ce sa-ti fie teama pt k deocamdata ai cea mai tare masina de departe, o sa fie si a mea destul de tare si vreau sa vad daca e mai tare decat a ta. Cursa cu wrx-ul tau va fi cu Wrx-ul meu pt k Evo-ul e slabut bineinteles daca accepti provocarea.

SEBASTIAN 19-10-06 20:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cand ai masina stam de vorba.
Sti cum e cu socoteala de acasa nu se leaga cu aia de la targ mereu.

radu_lkv 19-10-06 21:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
interesant...8)


All times are GMT +2. The time now is 11:25.

- Copyright 2026 4Tuning