Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 09-03-06 16:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Intradevar pe primul loc trebuie pusa PASIUNEA si asta in general nu la mine in special.
Bani sunt necesari fiind lubrefiantul acestor operatii minutioase , fara ei totul se blocheaza la un anumit nivel.
Pasiunea aduce langa ea cunoasterea si buna orientare.
Sunt destui profani care investesc aiurea o grmada de bani si reusesc o involutie lamentabila.
Sunt in stare sa vorbeasca de performante, pun accentul pe pret, se dau specialisti in ale condusuluii insa nu reusesc decat sa creeze o adunatura de profani unii cu bani.
Nu vreau sa fiu prea general si clar ca exista mici exceptii pe care le respect, putand sa calc in picioare 1000cai oricand SAU 5000CAI DE UN MILON DE EURO.;)

micutzu_mrc 11-03-06 06:56

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Ce Vb Ai In Tine Sebastiane De Nu Te Ia Capul

SEBASTIAN 11-03-06 08:19

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by micutzu_mrc
Ce Vb Ai In Tine Sebastiane De Nu Te Ia Capul

Sunt obisnuit cu asta.
Astept sa demonstrati ca aveti valoare pe pista, dar vreau sa va spun ca exista o mare surpriza pentru toti.

Razvan-CT 11-03-06 13:21

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Seby.. ai mai facut modificari la masina??? sau nu vrei sa ne zici??

PS.. poze nu mai pui??? sau macar niste filmulete

SEBASTIAN 11-03-06 15:14

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather
Seby.. ai mai facut modificari la masina??? sau nu vrei sa ne zici??

PS.. poze nu mai pui??? sau macar niste filmulete


Inca mai strang piese, in mare am spus.
Nu voi spune tot dar cine se pricepe o sa vada.

micutzu_mrc 11-03-06 15:24

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Sa speram ca o sa ti facem fata si noi dupa posibilitati .......pai nu ma i nene?????


CU RESPEKT MIKUTZU!!!

slater 11-03-06 15:55

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Sebi cand te vom vedeam concurand si ce adversari iti pot pune probleme ? Ono , Andrei Tentean sau daca mai sunt altii te rog sa ne spui .Masina a mai suferit ceva modificari ?,...sunt multi care asteapta un raspuns ;)

SEBASTIAN 11-03-06 22:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by slater
Sebi cand te vom vedeam concurand si ce adversari iti pot pune probleme ? Ono , Andrei Tentean sau daca mai sunt altii te rog sa ne spui .Masina a mai suferit ceva modificari ?,...sunt multi care asteapta un raspuns ;)

Raspunsul il ai daca citesti tot topicul.

SEBASTIAN 11-03-06 22:17

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by micutzu_mrc
Sa speram ca o sa ti facem fata si noi dupa posibilitati .......pai nu ma i nene?????


CU RESPEKT MIKUTZU!!!



:lol: si daca nu faceti fata, asta mai mult ca sigur va recomand sa faceti spate.;)

alex MG ZR 160 12-03-06 01:10

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
masina nu are concurent pe strada cel putin pana un momentul actual si poate in viitor (asta daca nu iese vreun miracol).
Respect pt cine a gandit,muncit,platit la masina asta.

sandumrs 12-03-06 01:12

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
De acord, plus ca Sebastian are avantajul de a schimba perfect, avantaj pe care unii nu-l au.

Abia astept sa vad si masina in noua ei evolutie.

Noroc man.

cls21b_EVO 12-03-06 04:02

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Sebastian ...iti zic sincer , dupa ultimele trei filmuletze ...atat zic ..... : INCREDIBIL ! ....asadar...p bune incredibil , zici ca e o scamatorie dinaia...ciudata , asa ceva nu se poate , si totusi e filmat .
FELICITARI !

SEBASTIAN 12-03-06 10:01

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Acum am lucrat la masina mea, pe viitor poate ca voi face si altele.
Toti care m-au intrebat au primit sprijinul meu.

polifem 12-03-06 11:19

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Felicitari Sebastian ... WOOW ... inca o data s-a demonstrat ca cu multa pasiune ... SE POATE!!! ...

Mashina e GLONT ... acuma chiar ca KING OF EUROPE scrie pe tine :D ... shi noi venim sa te sustinem :twisted: :twisted: :twisted:


CE MOTOR ERA ALA DIN DREAPTA???

The_Mask 12-03-06 12:17

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Este de apreciat ceea ce a facut Sebastian din masina sa, si a demonstrat ca cu pasiune se poate...Felicitari pentru masina. Te-ai gandit sa apari intr`un numar al revistei cox sa`ti prezinti masina si sa aflam cate ceva despre tine, pentru k nu toti te cunosc;)


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning