![]() |
Re: Need for Speed Undercover
3 Attachment(s)
Nu stie cineva ce e cu raza asta "malefica" care ma urmareste in tot jocul?
Am atasat 3 screenuri. Linia stralucitoare este tot timpul in fata masinii...Am un ATI Radeon X1650 la 512 MB si 2 GB ram si 3,21 Ghz...oare care sa fie problema, ca este cam enervanta...a mai patit careva? |
Re: Need for Speed Undercover
poti sa dezactivez asta de la world effects...mie unul nu imi place cu world effects on...dai pe of mediu sau cum iti place tie si rezolvi problema
|
Re: Need for Speed Undercover
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
cred ca sunt extraterestrii
|
Re: Need for Speed Undercover
pai atunci daca nu vrea sa dispara incearca sa o ignori..ori e un bug la grafica..care va fi rezolvat in scurt timp...ori asta e grafica din 2008 :shock:
|
Re: Need for Speed Undercover
Probabil e "fRaza" aia cand reproduce texturile :-P
Asa gandesc eu ...ca si la mine apare dar....se blocheaza totul pentru 1-2 secunde... se face totu albastru, regenereaza "lumea" in continuare si apoi isi revine. Si la mine e aceasta raza ...dar foarte rar :-P |
Re: Need for Speed Undercover
incearca si tu sa dai totu la minim! daca tot nu dispare raza .. intra pe nfs-planet si ia-ti patchul video imbunatatit de 250 mb :)
|
Re: Need for Speed Undercover
Si tu l`ai luat dolb ? e ceva de capu lui ? am vazut acolo care`i diferenta..dar nu prea ma incanta ...
|
Re: Need for Speed Undercover
pai se vede mai bine si se misca mai bine :D
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
poti sa folosesti si tastatura..si configurezi din joc toata treaba..doar calibratul se face din control panel..
|
Re: Need for Speed Undercover
La tastatura nu imi merge butonul de "down"........
|
Re: Need for Speed Undercover
E vorba de randare,ori jocul nu randeaza cum trebuie ori e Pc'ul,si la mine face aceiasi faza. Sincer poate fii si de la joc,a fost facut in graba,nu o zic eu,o zice unu om ce lucreaza la Black Box ( Ea Games). Eu unul joc la low World Detalis,nu imi place efectul acela galben.
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
Daca cu asta se poate ce sa mai zic de Skyline! |
Re: Need for Speed Undercover
am terminat jocul ,mi sa parut cam usor fata de pro street ,care a mai terminat ,ce pareri aveti
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:31. |
- Copyright 2026 4Tuning