Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

-LEXION- 28-11-08 22:36

Re: Need for Speed Undercover
 
3 Attachment(s)
Nu stie cineva ce e cu raza asta "malefica" care ma urmareste in tot jocul?

Am atasat 3 screenuri. Linia stralucitoare este tot timpul in fata masinii...Am un ATI Radeon X1650 la 512 MB si 2 GB ram si 3,21 Ghz...oare care sa fie problema, ca este cam enervanta...a mai patit careva?

cryssl 28-11-08 22:41

Re: Need for Speed Undercover
 
poti sa dezactivez asta de la world effects...mie unul nu imi place cu world effects on...dai pe of mediu sau cum iti place tie si rezolvi problema

-LEXION- 28-11-08 23:13

Re: Need for Speed Undercover
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 1892388)
poti sa dezactivez asta de la world effects...mie unul nu imi place cu world effects on...dai pe of mediu sau cum iti place tie si rezolvi problema

Am incercat acum...si tot apare :sad:

dolb 29-11-08 07:27

Re: Need for Speed Undercover
 
cred ca sunt extraterestrii

cryssl 29-11-08 08:55

Re: Need for Speed Undercover
 
pai atunci daca nu vrea sa dispara incearca sa o ignori..ori e un bug la grafica..care va fi rezolvat in scurt timp...ori asta e grafica din 2008 :shock:

DannyKid 29-11-08 10:29

Re: Need for Speed Undercover
 
Probabil e "fRaza" aia cand reproduce texturile :-P
Asa gandesc eu ...ca si la mine apare dar....se blocheaza totul pentru 1-2 secunde... se face totu albastru, regenereaza "lumea" in continuare si apoi isi revine.
Si la mine e aceasta raza ...dar foarte rar :-P

dolb 29-11-08 10:38

Re: Need for Speed Undercover
 
incearca si tu sa dai totu la minim! daca tot nu dispare raza .. intra pe nfs-planet si ia-ti patchul video imbunatatit de 250 mb :)

DannyKid 29-11-08 11:07

Re: Need for Speed Undercover
 
Si tu l`ai luat dolb ? e ceva de capu lui ? am vazut acolo care`i diferenta..dar nu prea ma incanta ...

dolb 29-11-08 11:15

Re: Need for Speed Undercover
 
pai se vede mai bine si se misca mai bine :D

oldtudorhand 29-11-08 13:50

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by oldtudorhand (Post 1892273)
Am si eu o intrebare, cum ati reusit sa va configurati comenzile volanului ptr joc?! Eu am un Logitech MOMO, iar cand intru in joc prin Logitech Profiler nu mai am posibilitatea de a merge in jos in meniu, deci nu pot sa ajung la options-controls! A mai intampinat cineva aceasta problema?!

Nimeni?! :sad:

cryssl 29-11-08 14:14

Re: Need for Speed Undercover
 
poti sa folosesti si tastatura..si configurezi din joc toata treaba..doar calibratul se face din control panel..

oldtudorhand 29-11-08 16:17

Re: Need for Speed Undercover
 
La tastatura nu imi merge butonul de "down"........

StreetStyle22 29-11-08 16:58

Re: Need for Speed Undercover
 
E vorba de randare,ori jocul nu randeaza cum trebuie ori e Pc'ul,si la mine face aceiasi faza. Sincer poate fii si de la joc,a fost facut in graba,nu o zic eu,o zice unu om ce lucreaza la Black Box ( Ea Games). Eu unul joc la low World Detalis,nu imi place efectul acela galben.

BigDaddy_1112 29-11-08 18:58

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1888168)
Am si eu o problema,am ajuns la un nivel unde nu mai pot face fata la wheelman 10,am un audi tt,si un lancer cel nou,deja nu mai fac fatza oricat de bine as merge tot nu ii ajung abea ma tin dupa ei!Cine stie ce pot fae!?!Incep cariera de la capat?:cry: Astept raspuns !MS!

De ce nu incerci alta masina? Eu, de exemplu, la wheelman 10, am facut cu 240 SX un SLR la Outrun de s-a cacat pe el! nu-l mai vedeam pe harta!
Daca cu asta se poate ce sa mai zic de Skyline!

DaViD TL 02-12-08 22:00

Re: Need for Speed Undercover
 
am terminat jocul ,mi sa parut cam usor fata de pro street ,care a mai terminat ,ce pareri aveti


All times are GMT +2. The time now is 03:31.

- Copyright 2026 4Tuning