![]() |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
lancia delta hpe
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
PUN si eu o masina..... NU A FOST PROTOTIP.....
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
probabil RATZA ( CALIN GRUIA ) o sa zica ca e HUMMER rosu chiar :grin::grin::grin:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
BMW isseta!;) Poți pune tot tu mașină.:-)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
OK !!! Daca asta sa nimerit asa repede .......hai sa mai incercam cu ceva ...
....... deci zi-le domnu MANU :peace::mrhappy: |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
lamborghini jalpa
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
pun eu daca tot nu pune nimeni...una mai usoara
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Venturi?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Honda NSX
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
niciuna....mai incercati :D
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Pontiac .. ?? :rolleyes2
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Saleen?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Vector WX 8. poza e d la 2007 Los Angeles Auto Show.
obiectii ? |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
niciuna...
pune poza :D |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
pune tu ca esti in crestere;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:14. |
- Copyright 2026 4Tuning