![]() |
Re: Aderare Usergroup
As dori sa ader si eu, am 82 1:24. Multumesc
|
Re: Aderare Usergroup
Prea putine, trebuiesc 100 :lol::lol:
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
pot adera si eu ???....am in jur de 160 de machete auto si vreo 80 de avioane si elicoptere
|
Re: Aderare Usergroup
Daca nu dai add eu nu pot da accept.
|
Re: Aderare Usergroup
Salut!as vrea sa intru si eu in usergroup,am 85 de machete.Se poate?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Topic de prezentari? Activitate? Nu? Mai asteptam atunci.
|
Re: Aderare Usergroup
Da ai dreptate bmwh548,astazi o sa incep si eu cu prezentarile...
|
Re: Aderare Usergroup
O sa m-ai cer inca odata aderare usergroup daca se poate.Multumesc:D
|
Re: Aderare Usergroup
Mai nu m-ai.
Vreau MAI mult ceva. M-ai impins. |
Re: Aderare Usergroup
Se poate sa ader la acest usergroup? Multumesc!
|
Re: Aderare Usergroup
Ai inchis peste tot si acum vrei iar??
De ce?? |
Re: Aderare Usergroup
Nu eu am vrut sa ies din acest usergroup, fostul moderator a considerat ca este mai ok sa fiu scos fara niciun argument.Poate ma voi intoarce si pe topicul de prezentari Deci sunt reacceptat?Merci
|
Re: Aderare Usergroup
Tocmai de asta ai fost scos.
Cei care nu au treaba cu sectiunile de prezentari, nu au ce cauta in user group! |
Re: Aderare Usergroup
Ok Costi, eu am incercat daca nu se vrea sa revin, imi vad de treaba mea.Merci frumos!Bafta!
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:41. |
- Copyright 2026 4Tuning