Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

DannySS 01-05-13 20:24

Re: Aderare Usergroup
 
As dori sa ader si eu, am 82 1:24. Multumesc

2010 01-05-13 21:01

Re: Aderare Usergroup
 
Prea putine, trebuiesc 100 :lol::lol:

DannySS 01-05-13 21:03

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5457756)
Prea putine, trebuiesc 100 :lol::lol:

:evil: :lol:

v1per 01-05-13 22:47

Re: Aderare Usergroup
 
pot adera si eu ???....am in jur de 160 de machete auto si vreo 80 de avioane si elicoptere

bmwh548 02-05-13 17:48

Re: Aderare Usergroup
 
Daca nu dai add eu nu pot da accept.

Vipermotors 05-09-13 20:59

Re: Aderare Usergroup
 
Salut!as vrea sa intru si eu in usergroup,am 85 de machete.Se poate?:D

bmwh548 06-09-13 12:59

Re: Aderare Usergroup
 
Topic de prezentari? Activitate? Nu? Mai asteptam atunci.

Vipermotors 06-09-13 14:45

Re: Aderare Usergroup
 
Da ai dreptate bmwh548,astazi o sa incep si eu cu prezentarile...

Vipermotors 15-09-13 13:02

Re: Aderare Usergroup
 
O sa m-ai cer inca odata aderare usergroup daca se poate.Multumesc:D

cruizer11 15-09-13 16:27

Re: Aderare Usergroup
 
Mai nu m-ai.
Vreau MAI mult ceva.
M-ai impins.

Miria 29-10-13 14:53

Re: Aderare Usergroup
 
Se poate sa ader la acest usergroup? Multumesc!

2010 29-10-13 16:18

Re: Aderare Usergroup
 
Ai inchis peste tot si acum vrei iar??
De ce??

Miria 29-10-13 17:28

Re: Aderare Usergroup
 
Nu eu am vrut sa ies din acest usergroup, fostul moderator a considerat ca este mai ok sa fiu scos fara niciun argument.Poate ma voi intoarce si pe topicul de prezentari Deci sunt reacceptat?Merci

2010 29-10-13 19:12

Re: Aderare Usergroup
 
Tocmai de asta ai fost scos.
Cei care nu au treaba cu sectiunile de prezentari, nu au ce cauta in user group!

Miria 29-10-13 19:23

Re: Aderare Usergroup
 
Ok Costi, eu am incercat daca nu se vrea sa revin, imi vad de treaba mea.Merci frumos!Bafta!


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning