![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
pai........e mai greu ca unii ba nu au net, altii nu au calculatoare, altii nu sunt....ce vrei, suntem 6 membrii mari si slabi...mai putin eu...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Adica ce vrei sa spui razule ca eu is slab:rolleyes2 las ca te pun eu la slabit ca sa mai castigi un calutz acolo din greutate .Ideea e ca suntem noi 6 dar macar sa incercam sa fim activi sa facem ceva sa mai adunam lume nebuna ca noi si sa facem si noi sectiunea asta mai activa ca o prins deja paianjeni si nu da bine anu trecut aveam oleaca de avant acuma vad ca bate invers deci tre sa facem ceva mai ales ca vine si caldurica asfaltul e prielnic gazzz timp si oleaca de nebuneala ne mai trebuie si in rest va fi bine :-P
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Am auzit ca sunt parasolare ... cu ... CD! Allex ... am asteptat telefonul tau intr-o sambata! :))....vreau si eu :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sunt crys sunt dar tre sa te hotarasti cu masina daca o pastrezi sau nu ca sa nu le irosim aiurea ca si asa sunt putine si cu bani .....:rolleyes2 si mia asteapta oleaca sa vina caldurica si vedem :lol:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
cumpar opel calibra 150 de cai dau si 4000 pe ea daca merita va rog contact la nr de tel 0741587764
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
vad ca te`ai enervat rau :) nu te mai satisface 1.3u :d bafta la cautari
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
salve tuturor toti membri CD care sunt in iasi astazi se lasa cu o mica sau mare intalnire revin cu detalii dar in principiu pe la oara 9~ 10 seara :peace:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
nu zau...!!!!!!!! chiar asa.... pai si cine poate sa vina...pot si eu...si cred ca mai sunt cativa care ar mai vrea...
serios acu....eu vin ca dupa 2 zile de invatat am inebunit in casa....poate vine si axelss ca tot am vazut ca e membru cd |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
pai dar fi indicat sa apara sa vedem si noi ce unde cum si cand membru CD poate stie el ceva ce nu stim noi :rolleyes2
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
stai ma linistit ca nu e nici un membru....
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
Acum cu facem diseara pe la ce ora ne vedem si une eu ies de la serv la 22 impreuna cu marius cam pe unde ne vedem? raz? |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
pai nush, da creca o sa trrec eu inainte pe la tine....
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
nimik???
nu da nimeni nici o calibra???? |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Daca Axel a primit accept in grup pe forum....atunci e si membru :)...acum depinde daca Presedintele si VicePresedintele de pe Iasi, il accepta! :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning