Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

bakal 21-01-08 19:31

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
pai........e mai greu ca unii ba nu au net, altii nu au calculatoare, altii nu sunt....ce vrei, suntem 6 membrii mari si slabi...mai putin eu...

mihay 21-01-08 20:21

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Adica ce vrei sa spui razule ca eu is slab:rolleyes2 las ca te pun eu la slabit ca sa mai castigi un calutz acolo din greutate .Ideea e ca suntem noi 6 dar macar sa incercam sa fim activi sa facem ceva sa mai adunam lume nebuna ca noi si sa facem si noi sectiunea asta mai activa ca o prins deja paianjeni si nu da bine anu trecut aveam oleaca de avant acuma vad ca bate invers deci tre sa facem ceva mai ales ca vine si caldurica asfaltul e prielnic gazzz timp si oleaca de nebuneala ne mai trebuie si in rest va fi bine :-P

CRyS` 21-01-08 20:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Am auzit ca sunt parasolare ... cu ... CD! Allex ... am asteptat telefonul tau intr-o sambata! :))....vreau si eu :D

mihay 21-01-08 20:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Sunt crys sunt dar tre sa te hotarasti cu masina daca o pastrezi sau nu ca sa nu le irosim aiurea ca si asa sunt putine si cu bani .....:rolleyes2 si mia asteapta oleaca sa vina caldurica si vedem :lol:

Mantus_a 25-01-08 10:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cumpar opel calibra 150 de cai dau si 4000 pe ea daca merita va rog contact la nr de tel 0741587764

St3FaN 25-01-08 11:13

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
vad ca te`ai enervat rau :) nu te mai satisface 1.3u :d bafta la cautari

mihay 27-01-08 09:26

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
salve tuturor toti membri CD care sunt in iasi astazi se lasa cu o mica sau mare intalnire revin cu detalii dar in principiu pe la oara 9~ 10 seara :peace:

bakal 27-01-08 09:59

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu zau...!!!!!!!! chiar asa.... pai si cine poate sa vina...pot si eu...si cred ca mai sunt cativa care ar mai vrea...

serios acu....eu vin ca dupa 2 zile de invatat am inebunit in casa....poate vine si axelss ca tot am vazut ca e membru cd

mihay 27-01-08 10:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
pai dar fi indicat sa apara sa vedem si noi ce unde cum si cand membru CD poate stie el ceva ce nu stim noi :rolleyes2

bakal 27-01-08 12:52

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
stai ma linistit ca nu e nici un membru....

mihay 27-01-08 12:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 1317275)
stai ma linistit ca nu e nici un membru....

eu satu flexat si linistit :twisted: vedem

Acum cu facem diseara pe la ce ora ne vedem si une eu ies de la serv la 22 impreuna cu marius cam pe unde ne vedem? raz?

bakal 27-01-08 13:49

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
pai nush, da creca o sa trrec eu inainte pe la tine....

mihay 27-01-08 15:31

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 1317383)
pai nush, da creca o sa trrec eu inainte pe la tine....

te astept my frend ;)

Mantus_a 27-01-08 21:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nimik???
nu da nimeni nici o calibra????

CRyS` 28-01-08 08:53

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Daca Axel a primit accept in grup pe forum....atunci e si membru :)...acum depinde daca Presedintele si VicePresedintele de pe Iasi, il accepta! :)


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning