Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/58163-tuning-machete.html)

canon 15-01-08 21:40

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 1294567)
Hummer...cu barca:arrow: :arrow: :arrow:

Foarte buna ideea cu barca..ne poti spune de la ce firma e,scara,etc

EaGle 15-01-08 21:43

Re: Tuning pe machete
 
E scris la machete stock

rekin 21-01-08 11:48

Re: Tuning pe machete
 
5 Attachment(s)
una din iubitele mele machete:D sunt fan BMW :D sper sa va placa:-P oricum la vara ii schimb culoarea are deja 2 ani:D m-am plictisit

triplele sunt de Z3 coupe sper sa va placa cum a iesit

rekin 21-01-08 12:06

Re: Tuning pe machete
 
6 Attachment(s)
mai am acuma in service:P un maserati si un Z3 M roodster debea astept sa le termin:D puteti sa imi spineti niste sugestii ce sa-i mai fac:D

rekin 21-01-08 12:30

Re: Machete stock!
 
Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 1283975)
Marca: aston martin
Model: DB9
Scara: 1/18
Fabricatie: Burago

e doar vopsit..

daca pozele nu sunt puse bine il rog pe razvan sa le mute..



nu dai seria6?:D sau schimb cu un corvette tunat!sunt mort dupa BMW:D

razak 21-01-08 12:47

Re: Tuning pe machete
 
vezi ca seria 6 ala a costat peste 200 ron :D

razak 21-01-08 16:19

Re: Tuning pe machete
 
3 Attachment(s)
Citroen Metamorphosys C3 Pluriel Done :D

gelu_r 21-01-08 16:29

Re: Tuning pe machete
 
Z3 o sa iasa frumos daca il vopsesti bine...si pisica ai stricat-o cu stopurile alea de Z3 :( vopseste-o mai frumos macar..
6 e a lu andrey2003..si nu-l da sigur:)

oleco2007 21-01-08 17:14

Re: Tuning pe machete
 
3 Attachment(s)
Doua machete tunate, la scara 1/43, FORD ESCORT si VW BEETLE

Mai intai, se "prezinta" FORDUL, un cabriolet alb derivat, din berlina:rolleyes2

oleco2007 21-01-08 17:22

Re: Tuning pe machete
 
6 Attachment(s)
A venit randul VW BEETLE, tot un cabriolet... si "pozele de grup", cu modele originale si si cele tunate.
Sper sa va placa, deoarece nu prea se fac tuninguri la scara 1/43.
Astept sugestiile voastre:D

rekin 22-01-08 16:07

Re: Tuning pe machete
 
6 Attachment(s)
asta e Corvette-ul e prima macheta modiicata acuma 3-4 ani:D are neoane dar nu mai am baterii si ma chinui mult sa le schimb:oops:,daca nu o dau pana in vara o modific iar;) sc 1:18 bburago

coman razvan 22-01-08 20:10

Re: Tuning pe machete
 
1 Attachment(s)
Jenti vopsite...

JoJosmoke 22-01-08 21:54

Re: Tuning pe machete
 
4 Attachment(s)
este a-2-a macheta a mea modificata nu are inca neon vreu sai pun:D sper sa va placa
Volvo C70
1/24
Bburago:arrow::arrow::arrow:
Attachment 432222 Attachment 432223 Attachment 432224 Attachment 432225

Trickz 22-01-08 22:24

Re: Tuning pe machete
 
eleronul e "kici" scoate'l sau fa unul mai discret/nu asa...masiv.

coman razvan 23-01-08 15:49

Re: Tuning pe machete
 
4 Attachment(s)
Ford Mustang GT


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning