![]() |
...pentru k inainte era asa si akum am evoluat cu totii..... :twisted: :twisted:
|
....nu am dreptate....http://www.resursadefun.ro/gi11_Barbatul_Balcanic.htm
|
....si akum numai asa va multumiti(poate)...http://www.resursadefun.ro/gi12_Cum_...t_barbatul.htm
|
d3vilish_lips: daca mai ai ceva de adaugat la un mesaj scris anterior, te rog sa-l editezi! Nu mai posta 2, 3, 4, ..., 10 mesaje, unu' dupa altu'!
|
...da am postat unu fara attachment fara sa vreau si a trebuit sa fac doua....o sa incerc sa ma coformez :cry:
|
acu' sincer eu kiar n-am nevoie sa ma astepte prietena mea asa...
prefer sa fie cu pijama cu ursuleti si cu papuci pufosi si roz, ma innebunesc dupa fetele copilaroase :wink: |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
and wet :)) |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
ce stii tu ?
nimic cunoscatorii stiu :lol: :lol: :lol: |
Quote:
Si nu mai face pe importanta, ca ti se rupe creaca de sub picioruse, iar distanta pana la pamant... e foarte mare! :wink: |
uite eu stiam ca pt. mesaje idioate etc. exista moderatori
ce nu e la locul lui sa se stearga...... nu? |
Ai, oarecum, vechime pe forumu' asta si, pe deasupra, ar trebui sa te duca (,) capu' sa-ti dai seama ca astfel de mesaje sunt... cum sunt.
Daca asta e mentalitatea ta - \"hai sa-i dau moderatorului de lucru\" - nu m-am inselat in privinta ta. Si chiar daca ai avea alta mentalitate, parerea mea despre tine ar ramane la fel :) |
so... fluffy & pink (not allready wet, i will make it wet) :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning