Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

d3vilish_lips 21-12-05 19:33

...pentru k inainte era asa si akum am evoluat cu totii..... :twisted: :twisted:

d3vilish_lips 21-12-05 19:34

....nu am dreptate....http://www.resursadefun.ro/gi11_Barbatul_Balcanic.htm

d3vilish_lips 21-12-05 19:38

....si akum numai asa va multumiti(poate)...http://www.resursadefun.ro/gi12_Cum_...t_barbatul.htm

Gabi 21-12-05 19:56

d3vilish_lips: daca mai ai ceva de adaugat la un mesaj scris anterior, te rog sa-l editezi! Nu mai posta 2, 3, 4, ..., 10 mesaje, unu' dupa altu'!

d3vilish_lips 21-12-05 20:30

...da am postat unu fara attachment fara sa vreau si a trebuit sa fac doua....o sa incerc sa ma coformez :cry:

aleks 22-12-05 09:38

acu' sincer eu kiar n-am nevoie sa ma astepte prietena mea asa...
prefer sa fie cu pijama cu ursuleti si cu papuci pufosi si roz, ma innebunesc dupa fetele copilaroase :wink:

Gabi 22-12-05 09:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
prefer sa fie cu pijama cu ursuleti si cu papuci pufosi si roz, ma innebunesc dupa fetele copilaroase :wink:

You like her fluffy ?:lol:

Psycho 22-12-05 21:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
prefer sa fie cu pijama cu ursuleti si cu papuci pufosi si roz, ma innebunesc dupa fetele copilaroase :wink:

You like her fluffy ?:lol:


and wet :))

flaviutza 22-12-05 21:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
acu' sincer eu kiar n-am nevoie sa ma astepte prietena mea asa...
prefer sa fie cu pijama cu ursuleti si cu papuci pufosi si roz, ma innebunesc dupa fetele copilaroase :wink:

:D :wink:

Gabi 22-12-05 22:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"flaviutza\"
:D :wink:

Au, capu' meu! Bai nene, ce mesaje interesante scrie fata asta! N-am mai vazut asa ceva! :lol:

flaviutza 22-12-05 22:34

ce stii tu ?
nimic
cunoscatorii stiu :lol: :lol: :lol:

Gabi 22-12-05 22:37

Quote:

Originally Posted by \"flaviutza\"
ce stii tu?

... ca mesajele pe care le scrii sunt idioate!

Si nu mai face pe importanta, ca ti se rupe creaca de sub picioruse, iar distanta pana la pamant... e foarte mare! :wink:

flaviutza 22-12-05 22:49

uite eu stiam ca pt. mesaje idioate etc. exista moderatori
ce nu e la locul lui sa se stearga......
nu?

Gabi 22-12-05 23:10

Ai, oarecum, vechime pe forumu' asta si, pe deasupra, ar trebui sa te duca (,) capu' sa-ti dai seama ca astfel de mesaje sunt... cum sunt.

Daca asta e mentalitatea ta - \"hai sa-i dau moderatorului de lucru\" - nu m-am inselat in privinta ta. Si chiar daca ai avea alta mentalitate, parerea mea despre tine ar ramane la fel :)

aleks 23-12-05 08:22

so... fluffy & pink (not allready wet, i will make it wet) :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning