![]() |
Re: intalnirea de week end !
eu stau in 14 :) doar mam dus pana la un preten
|
Re: intalnirea de week end !
Astazi este ceva intalnire?
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Pana vineri mai este.
nu ma grabesc ca graba strica treaba :)))) |
Re: intalnirea de week end !
Azi se prezinta cineva?:)
|
Re: intalnirea de week end !
pai am fost cativa... doar ca eu nu am stat mult
|
Re: intalnirea de week end !
Eu am fost in sens cu florin si wsp-u si cu baiatu cu crx si ala cu astra edy la nr. si inca ceva amici,a fost un BMW seria 7 cu numere de ungaria care a dat niste cercuri acolo prin sens,sick dude:lol:
|
Re: intalnirea de week end !
EDY e Astra Bertone
dar sa lasam offtopicul. sunt alte locuri pt discutzii din astea ;) |
Re: intalnirea de week end !
A fost astazi ceva la intalnire??? eu nu m-am putut duce ca is cam bolnav unpic :(( ca altfel ma duceam
|
Re: intalnirea de week end !
Azi cineva? Incerc sa trec si eu pe acolo..dupa o lunga pauza..Va salut!
|
Re: intalnirea de week end !
probabil scurt obisnuitzii si apoi locatzia obisnuita ...
|
Re: intalnirea de week end !
Da ce dupa intalnire mereti undeva??? nici nam stiut :p
|
Re: intalnirea de week end !
Haideti prima oara pe acolo vedem poate suntem mai multi de 2 :)
|
Re: intalnirea de week end !
Eu nu ma duk la intalniri o vreme ca nu pot circula cu masina ca nu mai am asigurare... dar dupa data de 5 revin. :P
|
Re: intalnirea de week end !
kam slaba miscare in ultima vreme cu intalnirile :) okupata lumea ce sa faci benzina scumpa:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:23. |
- Copyright 2026 4Tuning