Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Dracushor 21-06-08 16:58

Re: intalnirea de week end !
 
eu stau in 14 :) doar mam dus pana la un preten

Dracushor 27-06-08 15:05

Re: intalnirea de week end !
 
Astazi este ceva intalnire?

Razvan_SM 27-06-08 16:24

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1616302)
Astazi este ceva intalnire?

teoretic da, dar lasa intalnirile si fa VT-ul :-P

Dracushor 27-06-08 16:38

Re: intalnirea de week end !
 
Pana vineri mai este.
nu ma grabesc ca graba strica treaba :))))

13tsp 27-06-08 18:36

Re: intalnirea de week end !
 
Azi se prezinta cineva?:)

Dracushor 27-06-08 22:23

Re: intalnirea de week end !
 
pai am fost cativa... doar ca eu nu am stat mult

13tsp 28-06-08 00:43

Re: intalnirea de week end !
 
Eu am fost in sens cu florin si wsp-u si cu baiatu cu crx si ala cu astra edy la nr. si inca ceva amici,a fost un BMW seria 7 cu numere de ungaria care a dat niste cercuri acolo prin sens,sick dude:lol:

Spark 28-06-08 18:29

Re: intalnirea de week end !
 
EDY e Astra Bertone
dar sa lasam offtopicul.
sunt alte locuri pt discutzii din astea ;)

Dracushor 04-07-08 21:43

Re: intalnirea de week end !
 
A fost astazi ceva la intalnire??? eu nu m-am putut duce ca is cam bolnav unpic :(( ca altfel ma duceam

Snoopy 11-07-08 12:41

Re: intalnirea de week end !
 
Azi cineva? Incerc sa trec si eu pe acolo..dupa o lunga pauza..Va salut!

Spark 11-07-08 15:46

Re: intalnirea de week end !
 
probabil scurt obisnuitzii si apoi locatzia obisnuita ...

Dracushor 11-07-08 16:24

Re: intalnirea de week end !
 
Da ce dupa intalnire mereti undeva??? nici nam stiut :p

Snoopy 11-07-08 18:48

Re: intalnirea de week end !
 
Haideti prima oara pe acolo vedem poate suntem mai multi de 2 :)

Dracushor 22-07-08 22:42

Re: intalnirea de week end !
 
Eu nu ma duk la intalniri o vreme ca nu pot circula cu masina ca nu mai am asigurare... dar dupa data de 5 revin. :P

floryn bmw 28-07-08 21:53

Re: intalnirea de week end !
 
kam slaba miscare in ultima vreme cu intalnirile :) okupata lumea ce sa faci benzina scumpa:))


All times are GMT +2. The time now is 18:23.

- Copyright 2026 4Tuning